Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ugyanarról az IPről postolt vagy sem :?: :idea:

G, tudod hogy az nem mérvadó :P

Szonik, nem akarom letörni a lelkesedésed, de jól átgondoltad? Megveszed, lesz egy havi fix összeg (részlet), ezt már lehet, hogy nem tudod otthon bütykölni mint a mostanit, a cuccok hozzá is sztem drágábbak.......de ha érzed, hogy veled az Erő akkor hajrá :D

Csak félek, hogy ezekből sem a tiptop állapotuak kerültek ide az országba mint annó a gsi-kből, calibrákból.... :? :? :?

Link to comment
Megosztás:

Szomorúan hallom illetve olvasom. Nagyon helyes,hogy nem fizetett Sonique.Nekem anno egy fényezővel volt így az ex.sciroccom-nál sajnos az uriembernek fürdenie kellett az arany metál festékben......... :evil:

Ha netán mégis keresnétek jó lakatost tudok 1el szolgálni és megmutathatom a gsi-t is ő csinálta(ívek) ! Eddig nem csalódtam benne.

Soxor elgondolkodtam nem-e éri meg inkább kivinni Palmdorf közelébe a kocsit ott biztos van olyan osztrák műhely ami nem gány hanem jó munkát végez. Mégha drágább is lehet megéri...............

:wink:

Link to comment
Megosztás:

Kadett is érdekes volt... nincs benne a Mo.i Eurotaxban... :P

Amúgy használt autóknál érdekes THM-ek vannak... A GTC-re 4k-val több kezdőbefizetés esetén a havi törlesztésem 6e kemény magyar forinttal lenne csak több... és szalonautó.

Sokat osztottam, szoroztam, sok használt gépet nézegettünk, de valahogy hiteées vásárlás esetén az új autó kompromisszumok nélkül szinte ugyan ott áll meg, mint egy pár éves használt, ahol ugye nincs lehetőséged válogatni az extrákban...

Link to comment
Megosztás:

Én is inkább a GSI-re beszélem rá, hogy fejezze be amit elkezdett...

jo akkor le irom hogy kb mi az amire rá szeretnél beszélni

ha a 2 elem nem jön le ugy hogy vissza lehessen rakni

akkor az elemenként 79e ft minusz kedvezmény

de mivel nem talalok olyan akcios darabokat mint ezek voltak biztos nem 18e ft lessz

szal a 2 elem több mint 100e ft

lakatos melo olyan helyen ahol értenek hozza

szintén több mint 100e ft

fényezés 180-220e ft szerintem ez igy már elég durva ...

és a turbo motor meg be sem került a kocsiba

ott meg nem voltak problémák

szal most igy pikk pakk nem akarok kiadni ~500e ft ot

inkabb eladom a motort +f8 valtot + gatlok + rugok + lámpa + marhaságok és veszek valami olyan kocsit ami megyis és nem kell vele szenvedni

yahh a nick az enyem nem kell találgatni

csak nem tudtam áttirni .. igy ez lett

jo ez igy azon már ugysem irok

Link to comment
Megosztás:

Azt is meg lehet csinálni nem arról van szó most szerintem...

Téyn hogy újabb, meg minden, és a kettő ára igen csak egy pályán mozog...

Az elemek árát firtatnám én is... Ő is belátta, hogy elcseszte... törött kézzel meg nehezen dolgozik még egy lakatos is... hát ha még a két lába is gibszben...

Link to comment
Megosztás:

Most már én is a gsi mellett döntenék mióta ellopták a kocsimat azóta nem szívesen vennék drága autót.Kb én is ennyiért vettem a kocsit anno és ezt biztos nem tárolnám utcán+ az opcnek legalább havi 25ezer a cascoja amit a hitel miatt muszáj fizetni.Amugy szerintem nagyon jó a G astra,én nagyon szerettem a coupet :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.