Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ne parázz már Wolf! :D  :D  

Biztos a Te a hibád hogy 2 évig egy bontóban esőben, szélben állt a híd. :wink:  

Inkább még egyszer köszönöm a segítséget.  

Megvehettem volna a gyártótól is 220-ért, fékek nélkül. :wink:

Háát ismerve így a gyári árát, igazán nincs mit!Csak sajnálom, hogy illen hüleségek előjöttek rajta. :(

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondtam, hogy te nem tudod megcsinálni, csak úgy gondolnám, hogy van 1 pont ami után azt mondod : "jó akkor inkább nézze meg 1 szerelő, mert nekem nem jön össze

Nem értettelek félre,tudom mit akartál mondani. :smt045

Egyébbként van olyan pont,Pl most a váltó,a szerelő is 1,5 hete szív vele.

Link to comment
Megosztás:

Nah, nekem is van már olyan kopogós törött izém, ami a stabrudat fogja oda a lengőkarhoz.Tegnap nagy ráértemben megvizulizáltam, hogy hogy miamanó kopog nekem a jobb első keréknél.Szóval az.Amúgy mipénz egy olyan, és mekkora suxx kicserélni?Tippek, trükkök? :(

Link to comment
Megosztás:

Kérdezz rá pl Vktrnél alias dát véder nagyúrnál :(

és thx a maszkot :wink:

Mi meg szerelgettük és a kocsi 1 hete himbálódzik... csak kexem nincs mit nézhettem el, hogy ennyire hülyén mozog a kocsi... erre köbö tegnap SXP világított rá.....

Zo köszönöm a matricát :D :D :D

DSCF2363.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nah, nekem is van már olyan kopogós törött izém, ami a stabrudat fogja oda a lengőkarhoz.Tegnap nagy ráértemben megvizulizáltam, hogy hogy miamanó kopog nekem a jobb első keréknél.Szóval az.Amúgy mipénz egy olyan, és mekkora suxx kicserélni?Tippek, trükkök? :(

Ha erre gondolsz, akkor olyan 2000 Ft,-ért vesztegetik. Kicserélni nem nehéz, de nekem például eléggé be volt gyógyulva a helyére!

Üdv.:

Mező

Link to comment
Megosztás:

Szappant reszelsz, belerakod vízbe és azzal akulimájszal kell bekenni hogy könnyebben felmenjen az új alkatrész :wink:

ui: nem menetes részét, hanem a gumi belsejét :D

Aztán hívok egy sámánt, ejárok 2 estőtáncot, majd a bal fülemet megnyalom, és szórok az alkatrészre egy kis mentalevelet! :( :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Aztán hívok egy sámánt, ejárok 2 estőtáncot, majd a bal fülemet megnyalom, és szórok az alkatrészre egy kis mentalevelet! :(  :D  :D  :D

Azt hiszed viccelek, pedig nem :D

Nekem mindegy, de az új alkatrész nem fog magától felmenni a helyére még akkor sem ha szépen kéred :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Ha valakit érdekel, itt sok régebbi Opel alkatrész van, főként 2 literes Géjesi!!!http://www.bob.n1.hu/

Thx!Beszéltem a fiatalemberrel, elég korekt áron dolgoznak, és készségesek.Megemlítette, hogy van egy eladó C20XE mocija is, sallangok (generátor,szervó, önindító) nélkül 65e.-ért.

Szal ha v.kinek v.mi cuccos kell, sztem nézzen be hozzájuk.

Én már 1ezkedek az elektromos ablakra! :(

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszed viccelek, pedig nem :(

Nekem mindegy, de az új alkatrész nem fog magától felmenni a helyére még akkor sem ha szépen kéred  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Én is vicceltem, és ismerem ezt a régi trükköt, de én inkább a zsírt részesítem előnyben az ilyen szűk, nemcsúszos, belenemmenős alkatrészeknél. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam beírom ide is, szóval : Találtam a kerékjárati íven, doblemezben, mind1 egy szabadon lógó veztéket.Mind2 oldalon elöl.Én a fékérzékelőre tippelek, hogy olyan betét mehet bele, és annak a vezetéke, de megkérdezem: Milyen vezeték lehet?Az ABS-é megvan, és műxik.A BC nem jelzi, hogy gáz lenne.

Link to comment
Megosztás:

De ha lógik akkor nem nagyon van rövidre kötve... de amúgy én is erre gondoláztam...

miért ha rövidre kötöd akkor máris nem 6 rá a gravitáció a mátrix hibájából kifolyólag? vagy nem értelek báttya, mondjuk az öccssöt sem hogy hányszál vezeték milyen színű azt nem mondta :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.