Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

DIS gyújtás jó meg minden de ha bekrepál akko lehet dellázni mint a gödény.  :wink:  Hagyományos mechanikus elosztós gyujtásnál ilyenek nincsenek és még tuningolni is lehet.  :(  (Nagyobb trafó ,erősebb szikra ,jobb égés)  :wink:

bezonyyy!

Link to comment
Megosztás:

Feltételenül magad akarsz bűvészkedni a fékkel ?

Kőszi hogy aggódsz miattam, és félted a többi embertársadat :smt045 .

Tudatában vagyok annak,hogy a fék nem játék!

Nem először csinálok féket(előző autóim fék miat nem láttak szerelőt,vizsgán sem volt gond az álltalam javított fékkel)

Amúgy meg az autóm GSI, külön rendszer a kézi és az üzemi fék.

Link to comment
Megosztás:

Na ja... Csekély 2.5 éve nincs kézifékem... Keresem azt a vállakozó szellemű szerelőt, aki orvosolná ezt a problémát :(

Bővebben:

Kadett GSi kapott egy Vectra tárcsafékes hidat, és a kézifékkötél "lóg a levegőben". Szó szerint...

Érdekes volt így vizsgáztatni a gépet :twisted:

Link to comment
Megosztás:

De honap azt hiszem megküzdök a gonosz földtúró árnyakkal... a kart védő már melegít... :-)

én meg minap néztem vhol az 1ik csavar kiálló része kapott egy igen szépet.

Ezeket mekkora csavarokkal fogják fel kb?

Mint az épületgépészet :( és shimán Lhajlott így ish :roll:

Link to comment
Megosztás:

Kőszi hogy aggódsz miattam, és félted a többi embertársadat :smt045 .

Tudatában vagyok annak,hogy a fék nem játék!

Nem először csinálok féket(előző autóim fék miat nem láttak szerelőt,vizsgán sem volt gond az álltalam javított fékkel)

Amúgy meg az autóm GSI, külön rendszer a kézi és az üzemi fék.

Nem azt mondtam, hogy te nem tudod megcsinálni, csak úgy gondolnám, hogy van 1 pont ami után azt mondod : "jó akkor inkább nézze meg 1 szerelő, mert nekem nem jön össze/nem tudom mi baja lehet/stb.", függetlenül attól hogy te cseréltél féktárcsát, betétet, stb. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Várjál mánnnn.

Nekedek akkor hátul jelentősen nagyobb féked lesz mint elől ?

Ez így van. Mondjuk csak átmérőben. Felületben és fékhatásban nem. :wink:

De még egyáltalán nem biztos, mert koránt sem hibátlan a híd és most anyagilag eléggé 0án vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.