Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Emberek kié volt ez a szerszám?  

Mert tegnap este rommátört az M1/M7 közös szakaszán...  :?  

15531363.jpg

ez nekem is nagyon ismerős....

de én meg ma reggel láttam egy nem gyenge korlátmutatványt az árpádhíd-szentendrei leföl hajtón

egy volkswagány valszeg besokalhatott és megpöckölte a korlátot mind2 oldalt, így az elejehátulja rommá tört, közben meg valszeg még bele is mentek (volt még ott egy monddejó meg egy B corsa is)

Link to comment
Megosztás:

ez az astra a dezső neeeeeem :?: :idea:

mert akkor váágom melyik ez.

Mi tegnap láttunk érdekeset könyvesen from lurdy 2 nagykörösi jobb oldalt robi, rajta véres cuccok rendőr helyszínel. Visszafele mikor lurdy felé jöttünk valszin bámészkodtak a driverek megál6ott a sor és 1 szusis félretépte a kormányt - eredményeképpen benéézett az 1eshez....

Link to comment
Megosztás:

ez nekem is nagyon ismerős....

de én meg ma reggel láttam egy nem gyenge korlátmutatványt az árpádhíd-szentendrei leföl hajtón

egy volkswagány valszeg besokalhatott és megpöckölte a korlátot mind2 oldalt, így az elejehátulja rommá tört, közben meg valszeg még bele is mentek (volt még ott egy monddejó meg egy B corsa is)

Én láttam fél 9 felé amikor felpakolták a golfot a trélerre.

Ugyanekkor a lehajtó elött meg egy szép nagy teherautó az elötte álló suzuki csomgatartóját a hátsó ülésre helyezte át.

Link to comment
Megosztás:

Tudsz róla vmi közelebbit? Sérülés stb.

pont az M1-M7 Y-nál M7 belső sávból elindult a kocsi hátulja jobbra, majd kis pörgés után visszapattant a jobb szalagkorlátról, és megállt az M7 külsö sávban...

Bal oldalt a B oszloptól hátra cserés a kocsi. Kitört a kerék, a gátló, ajtó nem nyílik, stb...

Emberünk vásárolna egy GSi-t építési alapnak, még reggel beszéltem vele.

Link to comment
Megosztás:

pont az M1-M7 Y-nál M7 belső sávból elindult a kocsi hátulja jobbra, majd kis pörgés után visszapattant a jobb szalagkorlátról, és megállt az M7 külsö sávban...

Bal oldalt a B oszloptól hátra cserés a kocsi. Kitört a kerék, a gátló, ajtó nem nyílik, stb...

Emberünk vásárolna egy GSi-t építési alapnak, még reggel beszéltem vele.

Köszi a felvilágosítást.

Link to comment
Megosztás:

wehehe

inkább azt mondjátok L h a 'csába szabadul el egy megfelelően betekrt imbusz ami a nyerget felül fogja?

Ugyanis ma belefutottunk 1 ilyenbe......

Nyilván korábban meg volt már szaggatva egy kicsit.Amúgy némi menetrögzítő, vagy miamanó megoldást jelenthet.Sztem.

Link to comment
Megosztás:

wehehe

inkább azt mondjátok L h a 'csába szabadul el egy megfelelően betekrt imbusz ami a nyerget felül fogja?

Ugyanis ma belefutottunk 1 ilyenbe......

Gyárilag minden ilyen fékes csavarka le van rögzítve kék színű csavarrögzítővel. Na az nem csavarodik ki. Mikor az F-en tárcsát akartam cserélni, 3 inbuszt törtem el...s utána jött a légkulcs.

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz költségek egy 2000ccm-es verda átíratásakor.39460ft átírási költség.12000ft új forgalmi és törzskönyv.5500ft az új rendszámtábla, mert azt is kellett.15300ft az eredet.1500ft egy ideiglenes kivonás, és ha majd használom is, akkor még 350ft lesz az érvényességi matrinya a rendszámtáblára.

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy valakinek itt KONI gátlói vannak csak már nem emlékszem, hogy kinek.

A kérdésem hozzá szólna illetve ha valaki tud infót adni a kérdésemre hát rajta.

Az a bizonyos sárga gátló ugye állítható keménységű. Mennyire puha a legpuhább beállítása? Meddig bírja egy ilyen gátló?

Rugók terén mi az ami elfogadható ugyanakkor nem beton kemény?

Nekem még gyáriak vannak benne de olyan kemények ezek, hogy egy-egy kátyut megtalálva leszakad a vesém :? Le akarom cserélni az első részt rugóstúl gátlóstúl.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.