Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szal akkor Bazs most GSItlen lett.Akkor jöhet végre neki a hőn áhított diesel projekt.

Nekem is megfordult a fejemben tegnap egy gyenge pillanatomban, hogy v.hol 480 környékén el kellene passzolni a gépsast, főleg mikor kiderült, hogy a 4d éves kötelezője 19e. ft lesz, de aztán rájöttem, hogy a fene megenne, ha ezt megtenném.Szal még mindig a Corsa az, ami eladó.

Én most kötöttem meg a biztosítást és a negyedéves díj 9400ft igaz B8 ban ez volt a legolcsóbb itt pesten.
Link to comment
Megosztás:

Én most kötöttem meg a biztosítást és a negyedéves díj 9400ft igaz B8 ban ez volt a legolcsóbb itt pesten.

Én is nekiláttam elindítani a GSI dolgot, mert csak itt porosodott az udvaron.Első, a bizti volt.Az Aegonnál 5800ft/hó, inkasszóval, és a0-val.Hát nem egy olcsóság.De ez van.

Link to comment
Megosztás:

Biztosítási alkusz cégnél kötöttem és ők hívták fel a figyelmemet egy új biztosítóra melynek neve :MÁV.Állítolag 1 éve müködik és ők a legolcsobbak :D

a biztosítós topikban (mert ugye a klubtagoknak lesz valamennyi kedvezményük az egyik biztosítónál) pont arról volt szó, hogy ez a máv most került csődközelbe :(

Link to comment
Megosztás:

a biztosítós topikban (mert ugye a klubtagoknak lesz valamennyi kedvezményük az egyik biztosítónál) pont arról volt szó, hogy ez a máv most került csődközelbe :(

Én ugy hallottam hogy az elmúlt 3-4hónap alatt annyi ügyfelet szereztek hogy nemtudják feldolgozni az adatokak és nem tudják postázni a kötvényeket.Az egyik barátomhoz üzletkötő ment ki hogy nála fizesse be a negyedéves díjat mert ugy elvannak úszva,hogy késnek a csekkek is.(ezt mondjuk az üzletkötő mondta).Remélem nem mennek csödbe de arra kiváncsi lennék ha igen akkor a meglévő ügyfelekkel vajon mi lesz?
Link to comment
Megosztás:

Nyugi Lac nekem most jött össze egy szép és aranyos kis csekk halmaz amit bekellene fizetnem :( Októberben gyalog járok vagy biciklivel :roll:

Most értem haza a Playboy Playmate 2005 bulijáról. A 12 lány inkább valami XXX filmben szerepelhetne (mű mell és mű száj)és szegények elég gázosak voltak :wink: Persze nem kergetném el egyiket sem de egy ilyen magazinban nehogy má ezek a lányok legyenek a toppok :twisted: Perzse lehet,hogy a sminkesek csesztek el valamit.....kitudja :wink: Hazafelé egy merci bekóstólt én meg 3 taxi között elcikáztam és mire a taxisok kapcsoltak már elöttük voltam mire a bálna merdzsó elött bezárult a taxis blokád :D Hiába...kicsi a bors de qrva gyorsan kilehet kerülni a másikat :D szentendrei út jó lett kivéve az 1ik felüljáró befelé vezető szakaszát ahol szószerint járdányi különbség van a 2 út között. Ott aztán izgultam,hogy ne csesszem szét a gépet mögöttem a bálna m. meg türelmetlenkedett :D :D :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.