Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

igen-igen

de magyarázd meg a vevőnek h olcsó húsnak híg a leve...

mikor ezeket a vasakat nem megfontolt emberek veszik hanem szharos kölkök :lol:

na majd jól meglássuk....

most projekt összerak fényez minden tip top és kiderül mi lesz... vagy beborul ;) :lol:

Tisztelett a kivételnek :(
Link to comment
Megosztás:

Aztec: merre mentél? Hazafelé? Felüljáró felé? vagy másfelé.. mire beizzítottam a verdát és megfordúltam, már a füstöd se láttam...

Hiába.. GSi feeling.. ;)

Bááz.. most jut eszembe, a villást oda se adtam. nah sebaj.. majd talizunk még..ha meg kell kajabálsz úgyis.... gondolom.

Link to comment
Megosztás:

Aztec: merre mentél? Hazafelé? Felüljáró felé? vagy másfelé.. mire beizzítottam a verdát és megfordúltam, már a füstöd se láttam...

Hiába.. GSi feeling.. :lol:

;)

felüljáró jah

kulcs nexttime :wink:

mondtam rohanunk mert ko a csipetcsapat sikerült is elaludnom 1 órája kb benn kellenelennem :lol:

Link to comment
Megosztás:

de közben Wolfi kiderült h azok nem gyári rugók.

vagy én már nem tudom ESK

amik bekerültek fk full erős ültetőrugók 2x puhábbak voltak mint az én "gyáriaim"...

thök jó lenne végre már tudni melyik gyári és melyik mekkorát ültetne pontosan ;)

Sem'baj, Udinak nagyon bejött a C14NZ alatt! :wink:

Link to comment
Megosztás:

de közben Wolfi kiderült h azok nem gyári rugók.

vagy én már nem tudom ESK

amik bekerültek fk full erős ültetőrugók 2x puhábbak voltak mint az én "gyáriaim"...

thök jó lenne végre már tudni melyik gyári és melyik mekkorát ültetne pontosan ;)

Én is szeretném tudni melyik a gyári vagy legalábbis milyen színűek.

Nekem elől hátul kék rugók vannak, és elől lent van rendesen.

Ja és mekkora a 60-s ültetés, kerék és sárvédő hézagra gondoltam kb. :roll: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.