Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Laci 2/A-n az egyenes végén a kanyart jól vette a gép? Én azért jöttem az út közepére ha sodródok akkor is legyen hely és ne a korlát állítson meg 220-nál :twisted:

Egyébként jobb lett a gép összeségben?

Háát nem is tom.. még fura.. próbálom megállapítan az összhatást.

abban a kanyarban egész jó volt, bár kicsit már kezdtem parázni.. tod, azért a megütött gumik kerekek nem életbiztositások ilyen tempónál, meg picit remegnek is.. plusz amit a motor produkál :?

a gumiktól paráztam, nehogy megcsúszzanak, vagy kidurranjon a szálszakadt.. :oops: 8)

pláne, hogy az elsők a dunlopok, és azokban nem bízok.. hátúl a misik tapadnak, az hót tutkó..

amúgy mintha egy hajszállal keményebb lenne.. de még nem tom tutira mondani. meg kicsit talán lentebb is kerűlt. 1-2 centit max. most nézegetek pár régi képet.. a hátúlja sztem tuti, de az eleje is.. majd holnap ha lesz időm, csinálok képet és egymás mellé teszem őket.

csak lehet nem lesz,mert Orsiékhoz vok hivatalos családi összeröfre. nagymami szülinap :lol: Pedig egy kocsimosás is nagyon ráférne.. alapból koszos volt, de most ahogy Gabitól elhoztam.. :? Mint mikor Gödre jártunk ;)

Mindenesetre a Orsiéknál átmentem egy átjárón, ahol eddig is néha átmentem tyúklépésben úgy, h max. picit horzsolta az alját, most koppant.. :? szal ebből is gondolom h lentebbkerül pöttyet.

De még tesztelem.. csak az a hülye rezgés idegesít, mert rohadt "nagy" hangja van ha tolom neki kicsit.

Mondjuk a kipufnak is több van mint a réginek.

Viszont jól megy a paripád. vagy az enyém rosszabbúl mint régen, mert nem tudtalak letolni..

kb. egyett mentünk. bár neked nem tom ez volt-e a vége.. mert nekem még ment volna egy pöttyet.. csak az a fránya sárga lámpa is pilácsólt.. olyankor kicsit éreztem is, h elfogyott az erőből..

Viszont mikor beértünk szép hangja volt.. kiéget a sok városi használatból lerakódott szutyok.. kellett neki ez a pár kilóméteres hajkurászás.. nem is tom mikor küldtem már meg így..

És te? fék project? hogy áll?

Link to comment
Megosztás:

Lac még ment volna de ekkora sebesség bőven elég oda. Fék pedig ma vasárnap ha felkeltem csak most jöttem haza. Képzeld Lewy kint volt a 125KW-os bömössel Gödön és visszafele toltunk 1-et a 2/A-n és nem ért utól 8)

Most úgy megyek aludni,hogy a májam a földön fog lógni. :twisted:

(Persze annyi azért a bömbi előnyére szolgál,hogy 1550kg és úgy 125KW)

:wink:

Pici kis GSI-meg 110KW és 1070kg. (elvileg) ;)

Link to comment
Megosztás:

Háát nem is tom.. még fura.. próbálom megállapítan az összhatást.

abban a kanyarban egész jó volt, bár kicsit már kezdtem parázni.. tod, azért a megütött gumik kerekek nem életbiztositások ilyen tempónál, meg picit remegnek is.. plusz amit a motor produkál :?

a gumiktól paráztam, nehogy megcsúszzanak, vagy kidurranjon a szálszakadt.. :oops: 8)

:smt075 :smt075 :smt075

szálszakadt gumival nem randalirozunk

:smt075 :smt075 :smt075

Link to comment
Megosztás:

Tudtam hogy valakitől kapok a fejemre :wink: ;)

Tudom,tudom.. nem is szoktam.. ez most egy ritka eset volt. tom.. a baj bármikot megtörténhet.

Petya: nahááát mégiscsak talizott a régi banda? na de ez itt off, majd skypeon, vagy chat. valszeg csak délután, mert nem tom meddig leszek Orsiéknál. Délre megyek, ebéd oszt ki tudja meddig "partyzunk" :? 8) :lol:

Megyek is lassan, készülök,mert még virágot is kell néznem vhol 8)

jah bömbi milyen moci az? sor4? ccm?

De azt se felejtsd el, hogy Lewy űlt benne.. bár nyomni a pedált mindenki tudja.. :wink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt tudom ha az átlagsebesség opciót nullázod menetközben akkor a nullázás után az aktuális sebességet fogja mutatni a BC. ;) (Pillanatnyi sebességmérés) :wink:

kis logikával erre bárki rájöhet ;-)

de ez csak akkor valós, ha egyhelyben van végig a lábad és fixen tartod a tempót :lol:

Link to comment
Megosztás:

warwof összege nem non publik? Csak mert nekem privátban tolta.. :? 8)

Ha elmondanám, akkor mindenki tüzet nyitna rám! ;) De nem véletlenül volt ilyen olcsó, ha rendesen rendbe akarnám rakni, akkor igen csak piaci ár közelében lennék, olyan 6K környéke.S ez még nem is a moci, mert az rendben van, csak akkor már helyrehoznám a belsejét, elbírna egy lakatot+festést, felniket rendbe hozni, új gumik, + ahogy tegnap teszteltem egy féltengelycsere után,s egy másik váltót is elbírna, mert nem találom az 5.-et benne.gyanus, hogy egy mahinált váltó van benne. :?

Link to comment
Megosztás:

Laci!

fél8 körül jártál Váci úti Tesconál? csak mert össze-össze akadta a szemem 1 sráccal akinek olyan elejű gsi-je volt mint neked. Mivel én nem ismerlek személyesen feltételezem h te is lehettél...

5perccel később Váci úton Nyugati felé menet szembejött velem 1 fehérsgi... abba nem láttam bele de az is valamelyik itteni cartárs lehett:)

Link to comment
Megosztás:

Laci!

fél8 körül jártál Váci úti Tesconál? csak mert össze-össze akadta a szemem 1 sráccal akinek olyan elejű gsi-je volt mint neked. Mivel én nem ismerlek személyesen feltételezem h te is lehettél...

5perccel később Váci úton Nyugati felé menet szembejött velem 1 fehérsgi... abba nem láttam bele de az is valamelyik itteni cartárs lehett:)

A barinőddel(illetve egy leányzóval) voltál? akkor jöttetek ki.. mi meg befelé.

És a legelső sorban álltál?! melletted egy 3/4 autónak való hely, én meg veled szemben 1-2 autóval arább? Mert akkor igen.

És micsoda véletlen.. a barinőmmel voltam, és gurulok befelé.. mondom.. jéé egy GSI.. beállok mellé.. milyen poén lenne.. a régi és az új . de nagyon szükös lett volna.

Azt hittem nem ismerted meg az "új" Gsi-t 8)

Már mentem volna oda, körbejárni a paripát, amikor láttam hogy jön a tulaj(tehát te), és kicsit lehet hülyén vette volna ki magát a dolog..

Hisz nem tudni ki milyen embör ;)

szal szerintem én voltam. Barinőmnek akartunk venni vonalas spirál füzetet. röhely!! se auchanban, se tescókban(pólus is) se volt... ennyit a hiper szupermarketekről..

egyébként ez lennék én: én

ez meg a paripa csak most sokkal redvásabb.. :? :oops: 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.