Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most ez az alapjárat motor pucolás nekem is aktuális lenne.

El tudná nekem magyarázni valaki, hogy pontosan hol helyezkedik el és hogy kell leszedni? volt 1.8 GT astrám is abban elég könnyen hozzáférhető és pucolható volt. Ebben valahol lent van a szívó csonk alatt, ugye? Ebben még soha nem nyúltam hozzá azért nem is tudom h hol van. De itt az ideje kipucolni úgy érzem... néha fullad

Link to comment
Megosztás:

Most ez az alapjárat motor pucolás nekem is aktuális lenne.

El tudná nekem magyarázni valaki, hogy pontosan hol helyezkedik el és hogy kell leszedni? volt 1.8 GT astrám is abban elég könnyen hozzáférhető és pucolható volt. Ebben valahol lent van a szívó csonk alatt, ugye? Ebben még soha nem nyúltam hozzá azért nem is tudom h hol van. De itt az ideje kipucolni úgy érzem... néha fullad

Nem figyeltem.

C20NE vagy C20XE motoros a kocsid ?

Link to comment
Megosztás:

Én pl. sokat chateltem, de ez néha nekem is sok, de ez nem egyszerü rövidítés, hanem pl, englis is belekever, meg még ki tudja.. szal aztec nyelv :wink:

Bocs aztec, ma mégse mentem el, mert baromira elment az idő..

de legalább kész a verda. Nagyon nem tudtam megnézni, már sötét volt, amikor kimentünk érte.

Ki lett cserélve mind a négy rugó, sztem a toronycsapágyak is, mert nincs a térképzsebben :lol:, a kézifék pofái.. (jól meg is lepődtem.. be akartam tépni, ahogy eddig 4-5 katt, erre a 2ő után már nem akart tovább menni :lol:

aztán még fékolaj csere, jobb stabrúd összekötő csere(kicsit elcsapódott a csavar), jobb lengőkar szillent csere volt.

asszem ennyi.. meg persze a vizsga, zöldkari.

háát Gabi azt mondja, az első rugók szemre rövidebbek voltak kicsivel, egyenlőre még nem tom tényleg lejjebb van-é.

Majd holnap megsassolom.. meg hogy keményebb.-e.. háát nem is tom.. mindenesetre még magas :( legalábbis a 2/a-án 200-220 között a kanyar felé közeledve eléggé így éreztem.

viszont az a hülye kattogás sztem még mindig megvan, mint ahogy a rezgés is ;) és ez utóbbi elég zavaró.

Gabi a bal első bakra tippel. asszondja lehet túl kemyén.. ehh.. most vegyek gyárit? és ha mégse.. :?

vkinek nincs egy eseteg kicsit fárad se baj, próbára?

nah asszem hirtelen ennyi.

Jah. meg néztük a lambdát(iqféle, ezúton is köszi Iq.. ) megyeget megyeget, még a szintváltozás is kb. ok, csak laposak a "hullámok".. azaz lassan váltakozik.. asszondja, beteges, nem lenne rossz cserélni..

Link to comment
Megosztás:

Na, nekem meg sikerült kitakarítanom az alapjáratit Mélykék instrukciói alapján.A féktisztító tényleg csodákra képes.Indítás után volt egy kis ingadozás, de elmentem egy körre, aztán a következő indításnál már stabil volt az alapjárat.

Övrülök, hogy sikerált :wink: ;)

ui: aláírásodat pedig kibővíthetnéd :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.