Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gratulálok katona a szerzeményéhez! Azt hittem (vagy csak piás

voltam?) hogy nem lessz meg ilyen hamar.

Ahhoz képest, hogy mérleg vagyok, ez tényleg gyors döntés volt.Persze kellett hozzá a bank is, aki elfogadta az ajánlatomat.Kicsit hülyén hangzik, de még ha egy kicsit véres is a torka, akkor is itt áll a ház előtt az ÉN GSI-m! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ejjjjjjjjjjjjjjjjjj.

Azt az állapotot is le kellett volna fényképezni, ahogy elhoztad.

Mostantól dukumentáld ámmmmmmmmmm, miként szépül, csinosodik az első GIESZÁJOD :lol: :lol: :( :D

Azaz állapot annyira gáz volt, hogy nagyon hazafelé még az ablakon sem láttam ki normálisan, annyira koszos volt, meg folyamatosan játszani kellett a gázzal, különben leállt volna.De ma már készülnek fotók is, bár ha megvan a gumicső, utána el kell vinnem Teches kikérdezésre.

Amúgy ma reggel is itt áll a ház előtt, ergo nem álmodtam! ;)

Link to comment
Megosztás:

Geri: ma lehet én is átugurolgatok, ha ok, meg ha kész lesz a verdám.. nagyon remélem, már kezdődnek az elvonási tünetek. pedig még csak pár napja nincs :wink: ;)

vinném majd, a vellást, meg kőőőőne az a szupi kis géjesi poló(m) :wink:

olyan 10 körül még zavarhatlak telón? mert nem tom hogy alakúl még az estém .. már ha meglesz a verda egyátalán.. :?

Link to comment
Megosztás:

Szóval a gumicső kicserélésével magjavult a verda.Mivel kiszedtem az akksit is, így már egyik kontroll lámpa sem világít, és jó minden.Még fék is van.Viszont apróság, de a BC nem mutatja a sebességet.CSak 0-t.

kanyarodtam is egy-két szépet, és azon kívül, hogy majdnem kiestem az ülésből, nem volt semmi gáz.Ment.Teszteltem az ABS-t is, na az nagyon király, mikor leracsnizik a lábam alatt.

Szóval teccik a gép.Minjá mejek fotózni! ;)

Link to comment
Megosztás:

Király a verda ww !

Gratula hozzá mégyegszer ! ;) :lol: :lol: :( :D

ui: csak finoman vele :wink:

Thx!Azé vigyázunk, csak semmi agresszív vágtázás.De azt a kanyart kár lett volna kihagyni! :D

Meg még bőven van rajta mit csinálni! :roll: Főleg küllemileg, meg azért azt az alapjáratot is megnézetem, mert ingadozik, de a kelleténél kicsit jobban.Szerintem.+ahogy hallottam, van még egy bal külső féltengelycsulkó cserém is, ami megint nem 10ft lesz! :?

Link to comment
Megosztás:

Thx!Azé vigyázunk, csak semmi agresszív vágtázás.De azt a kanyart kár lett volna kihagyni! :D

Meg még bőven van rajta mit csinálni! :roll: Főleg küllemileg, meg azért azt az alapjáratot is megnézetem, mert ingadozik, de a kelleténél kicsit jobban.Szerintem.+ahogy hallottam, van még egy bal külső féltengelycsulkó cserém is, ami megint nem 10ft lesz! :?

Féktisztítóval kezeld meg az alpjáratmotort hátha segít :wink:

Majd szépen rendberakod.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.