Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gergő iz ON if sy need help or place!

Csak ma fixen nem joe, mert kedvesemet oda akarom verni nfsuban és ahhoz nyugodt családi légkör kell. Meg más is de azt nem irom le, mert tegnap megtudtam h olvassa a fórumot. Szóval mostantól semmi pléjerkedés meg ilyenek ;) :roll: :fakk: jah h ilyen nincs :lol:

So Norbi G ha kell vmi szójjá ami one az hely meg jókedv!

Másik: Isti vmelyik este hívtál. Rémlik h ráadásul a kerekek miatt. Na aznap este kicsit OFF voltam so ha akt neked akkor csörr és pakolunk :wink:

Még másabb: ha vkinek kell vigye a kerekeim 40ért odaadom nektek, mert kell a zsé az újra.

peace a Sean Paul an Jamaica flashhh

Link to comment
Megosztás:

á nem ezen akarok kereseni.

feltettem 50ért irányárba csak vigyék. ha nem kell senkinek akkor marad.

ez one skacok. másik! nem kaptam szemesen díjat (Tomiról jut szsembe) a legtöbb hszért :lol: node mind1. mekkora élet van itt e

nem :roll: ;) :oops:

megkapod. ne izgulj :wink:

a nagy rohanásban elfelejtettük... :oops: :roll: :x :? :shock:

Link to comment
Megosztás:

Jaja.. a múltkori T&S akár Opel lap is lehetett volna, annyi opel volt benne. Tigris cali, cabrio cali, stb..

Más: ehh. ma se lesz még ótóm.. Hítam Sz.Gabot, mondta hogy egyenlőre még csak a hátúljával foglalkoztak, kicserélte a rugót..

Mondom, heee? a hátsókat? :shock:

Aham.. mé, azt nem kellett volna?

Ejj-ejj.. mondom magamban. Nem. de mindegy, meglássuk milyen lesz.

Asszondja kint kb. egyforma magasak voltak, de ez csak egy dolog.

ami benne volt, elvileg fiatalabb, amit meg berakott.. ki tudja.. de ha keményebb lehet nem is baj.. meglássuk. nem nagy kaland visszacserélni.

meg megnézte kéziféket. kicsit elfáradt a ferrodol.. asszondja lifeg kicsit.. akkor akár lehet meg is van a kattyogás eredete.

pont ment pofákért.

holnap meg jön az eleje.. rugó, toronycsapágy, + egyik szillent cseréje..

meg remélem nem felejti el a szondát is megmérni..

viszont a vizsga, zöldkari már megvan... ejj-ejj.. már csak a számlától félek ;)

Link to comment
Megosztás:

Engedelmetekkel egy kis közbenyögés.

Ma elhoztam a GSI-t a merkantil telephelyéről.Elég nehezen akart beindulni, majd lassan, de biztosan életrekelt.Aztán újra leállt.A haza vezető út valóságos kaland volt, mert folyamatosan játszani kellett a kuplunggal, mert a gázt elengedni nem lehetett, különben leáll.Egy bizonyos ford. felett keményen elkezd rángatni, olyan mint ha elmenne a gyujtás.De ez csak ment közben, álló helyzetben pörgethető, bár mint ha slusszolt volna.Érdekes még a fék is, mert érezni lehet, hogy dolgozik az ABS, mert elveszi a lábam alól a fékpedált, de szépen lassan befelé vándorol+az ABS kontroll világít, a motorkontroll pedig villog.Szal v.mi disznóság tuti van.Mindenesetre a 4 gyertyát kicseréltem, a régiek vége szürkés volt, de körben elég kormos is.Vmi rettentő igénytelen tulaja lehetett, mert eléggé le van rakva, a takarítással nem sokat törődtek, a hátsó ülések alatt a kárpitra valszeg mész, vagy v.mi festék folyt ki.Na az idő lesz, míg kisíkálom.Most délután ezzel voltam elfoglalva, hogy takarítottam, meg kicseréltem a jobb első lámpát+irányjelzőt, mert törött volt.Meg a bal oldali index is.Szal az is csere volt.Most elfogadhatóan néz ki.Van rajta külsérelmi nyom rendesen, de főleg inkább karcok.Mondjuk az első lököst, és még néhány dolgot fényezni kell.Meg még sok apróság, de sztem jó áron hoztam el végül is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.