Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Chaba csak négyeze öccá' juró :?:

Akkor hozz nekeünk is plz.... de ez nem a kiküldöm a mocit és ők visszaküldik dobozban? csak mert gyanús a leírásod meg az ár...

Itthon meg ha fele ennyiből nem is de 6Kból megvan

SZTEM

de kérdezd SXP-t ő már lassan-lassan vágja

mista gsi rulz ha megone a vas majd szójjjá'

Link to comment
Megosztás:

SXP!!

el kel hogy mondjam, hogy alapjában én bírlak téged.

de nem értelek....

ha ennyire szar ez a fórum, ha ennyire szar itt a csapat, akkor mért irogatasz itt??

viszont ha 1 embertől ért sérelem attól még én jófej is lehetek, a fórum se szar, legfeljebb azzal az 1 emberrel nem vagy jóban, nem értitek meg egymást.

szóval tökszépenkérlek:

ha ennyire szar itt minden, akkor ne gyere ide.

ha viszont itt jól érzed magad, akkor meg nem szar minden, csak azaz egy ember.

kérlekszépen, kérlekszépen!!! :smt091 :smt017 :smt087

az aljára is: szóval én bírlak téged, meg nem lenne jó ha nem irogatnál itt, meg nem járnál talira, ugyhogy rakd rendbe magadba a fogalmakat ... jóóó???? :puppydogeyes:

Link to comment
Megosztás:

de ez nem a kiküldöm a mocit és ők visszaküldik dobozban? csak mert gyanús a leírásod meg az ár...

Itthon meg ha fele ennyiből nem is de 6Kból megvan

SZTEM

de kérdezd SXP-t ő már lassan-lassan vágja

Nem motorpostázós megoldás. Ottan van a készen a motor. Ha van della lehet menni és elhozni. De mivel én jobbnak látom ha az is építi be a kocsiba mint aki összerakta. Így ha valami nem stimmel még ott enki kell megoldani a problemt! igen 4500 juró;) szerintem nem oly sok egy 0km-es ilyen teljesítményű mociért. Pont ma kérdeztem, ma írtam az ipsének h csak az az 1db van-e belőle mert csak tavasszal érdekelne a dolog.

Nemsoká választ ad, majd ha érdekel továbbítom.

Tudom hogy itthon meg lehetne oldani kb600-ból de kitudja h mennyire lett széttolva. Aztán felújítgatni, pöcsölni vele, vezérlőegység meg minden szirsszar. Ha összevetem az itthon és kintről elérhető dolgot akkor szerintem jobban megéri az. No szopás, beszerelik és dolgozó lány erős is :lol: ha itthon szeretnék ilyen teljesítményt még pluszba akkor az MÉÉÉG több della. Majd nem ugyanott lennék árban mint ha kintről megveszem.

Azzal a különbséggel h ott ezzel foglalkoznak, pöpecűl összerakják és nem nagyon lehet vele baj(ill kevesebb az esélye).

Link to comment
Megosztás:

Anit!

Arra gondoltam h nem ránézel és mennyi tervem van még hanem azt látod amit 1kor elképzeltél? Vagy nem érint ennyire mélyen a dolog?

Chaba

A 6kilóban benne vannak a new dugók, tömítésszett és tsai...

És ha bármi tré van vele akkor majd kifele járkálsz?

Te tudod...

Link to comment
Megosztás:

Hát ha nem azt nézem, hogy azonkívűl, hogy szét kell szedjem még egyszer a belsejét, és valahogy korrektebben összerakni, meg a géptetőt, szárnyat, bal hátsó ívet újra kell fújni, akkor elégedett vagyok....

Ha arra gondoölok hogy ott figyel a csomiban a full pillangó, csak bele kéne hogy kerüljön, akkor kicsit félek, ha megnézem, hogy füstöl mint egy zetor, akkor hányok az egésztől...:-)))

De most picit, nem szeretnék már csavarozni, meg bütyklölni, szerintem 1-2 hetet kihagyok...

Link to comment
Megosztás:

na akkor ezzel nem vagy 1edül

nekem mióta aug elején lejött a szalagról még a porszívózás is fáj ;)

de halál komolyan 1 évig szarrá hekkeltem magam és kicsit most off és uncsi

most hekkelek mást :lol: :lol: pontosabban hekkelném ha lenne ídőm meg energym....

de hamarosan építek melléd egy hasonszép géjesit és az mijjen szép lesz :(

Link to comment
Megosztás:

Hivatalosan bemész és azt mondod, hogy ilyen színű, és 4 pénz ellenében írják már be a forgalmiba...

..de ez engem nem érdekel...ugyanúgy mint az első rendszám sem, sőt most egy hétig hátul sem volt, és a kutya sem szólt, hogy miva...

De sorolhatnám még... ha azt szeretnéd hogy legálisan legyen minden a verdában, vagy töltögesd szorgalamasan a lottoszelvényeket, vagy legyen a csomiban mindig egy ásó, ha megállít a rend éber őre... :-)

Link to comment
Megosztás:

végül rábolintott :?:

de ez hogy jön a témához :?: :roll:

;) :lol: :lol:

Anti 1 kcsit 1értelműbben írkálj...

múltkor nekem is mondtad Szandi jön és tegyem be neki....

figyejjj má oda ezekre mááánnnnn :wink:

vagy úgy jársz, mint GSI.CRYIN.Tomi.....

Most már nagyon kezdem unni! :evil:

Tudni kéne, hogy meddig poén valami!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.