Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pista miért adod el??? Vagy absz. nem birnád fenntartani?

Viszont a csomitartóban a legvégén találtam egy amolyan merevítő szerűséget.Mennyire széria ez?Olyan, mint ha pl. toronymerevítő lenne, csak nem a toronyban.

mármint a 2 hátso torony között van merevítő? mert ha igen akkor engem az érdekelne ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érdekel a mostanában a motor Upgrade:) C20XE-ről C20LET-re, ezért utána járok a dolgoknak egy kicsit.

Van-e köztetek ebben a témában szakértő? az a legegyszerűbb része h megveszem és belerakom. Viszont hallottam olyat h ha kintről hoznék be mocit alkatrésznek és beraknám a régi helyett akkor regadót kéne fizetni mert h állítólag így "új a kocsi". Szerintem hülyeség de tud erről valaki valamit?

Másik: forgalmiba hogy lehetne átíratni? mert ugye a C20XE és a C20LET különböző betűkből áll... és én szinte biztos vagyok abban hogy a KPM a C20LET-et nem engedné beépíteni.

Kitalált erre már valaki vmit régebben?vagy valami megoldás?

Link to comment
Megosztás:

Azért adom majd el, mert ez már nem férne bele a családi költségvetésbe.3 verda már nagyon luxus lenne.Meg hát egy 2.0-ás moci kötelezője A0-val, ugye mondanom sem kell.De amúgy tényleg a szívem fog megszakadni.Mondjuk ha addig rárabolna v.ki a Corsára mondjuk olyan 350e.-ért, már könnyebb lenne a helyzetem.De ez kizárt, hogy megtörténjen.

Ez a merevítő pedig a csomagtartó hátsó részében van, a nyulványokhoz fúrva.Egészen a hátfalnál.Érdekes, mert még soha nem láttam ilyet.

A tiédben nincs?

Link to comment
Megosztás:

Ez a merevítő pedig a csomagtartó hátsó részében van, a nyulványokhoz fúrva.Egészen a hátfalnál.Érdekes, mert még soha nem láttam ilyet.

A tiédben nincs?

:shock: :shock: lőjj már egy képet mert nem látom kristálytisztán

azért próbáld meg elpasszolni a kisautót hátha.....

Link to comment
Megosztás:

:shock: :shock: lőjj már egy képet mert nem látom kristálytisztán

azért próbáld meg elpasszolni a kisautót hátha.....

Holnap hozom el végül is a gépet, aztán utána körbefotózom.Meg ezt a merevítőt is.

Azé' örülök ám, mint állat! ;) :lol: :lol:

A kicsit pedig meghirdettem, de kevés esélyt látok rá, hogy el is fog menni! :(

Link to comment
Megosztás:

Érdekel a mostanában a motor Upgrade:) C20XE-ről C20LET-re, ezért utána járok a dolgoknak egy kicsit.

Van-e köztetek ebben a témában szakértő? az a legegyszerűbb része h megveszem és belerakom. Viszont hallottam olyat h ha kintről hoznék be mocit alkatrésznek és beraknám a régi helyett akkor regadót kéne fizetni mert h állítólag így "új a kocsi". Szerintem hülyeség de tud erről valaki valamit?

Másik: forgalmiba hogy lehetne átíratni? mert ugye a C20XE és a C20LET különböző betűkből áll... és én szinte biztos vagyok abban hogy a KPM a C20LET-et nem engedné beépíteni.

Kitalált erre már valaki vmit régebben?vagy valami megoldás?

A lényeg, hogy ne legyen rosszabb a környezetvédelmi besorolása mint az XE-é? és ne legyen nagyobb a ccmje sem 1998-nál.Bár ugye elvileg a blokk azonos.Vagy nem.Szóval ilyenek.

Link to comment
Megosztás:

meg tudtommal ha hivatalosan szeretném csinálni akkor mindenféle műszaki rajz, műszaki terv, engedélyek meg mi az isten kell. Elég macera. Vmilyen hátulrólmellbe megoldás kéne...

Nincs Mo.-on 0 GSI-s sem aki itthon rakott C20LET-et az Astrájába?;)

Megkérdezném tőle h hogy csináltad?

Kaptam már tippeket:

Üssük át a motorkódot a régire és nem kell csinálni semmit.

Nem rossz megoldás de ha lebukás van...

Vagy csak egyszerűen járjak vele úgy ahogy van, úgyse nézi meg senki, csak műszakin esélyes meg ha eladom eredetvizsgán.(ha már turbosra fabrikálnám nem adnám el, műszaki meg eddig is feketén zajlott)

5letek?

Link to comment
Megosztás:

ezt lehet nem itt kellene...

de csak sztem...

hamár nem fenyegetőzünk és nem irunk minden marhaságról....

a msáik itthon kb 15 db turbós géjesi van

de csak sztem

ha tényleg okosat akarsz akkor go Muha sztem

ő csinálta Ferinek,Gézának meg még 1 srcának meg magának is és ez a 4 gép igen jó bízonyíték

de csak sztem ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

ezt lehet nem itt kellene...

de csak sztem...

hamár nem fenyegetőzünk és nem irunk minden marhaságról....

a msáik itthon kb 15 db turbós géjesi van

de csak sztem

ha tényleg okosat akarsz akkor go Muha sztem

ő csinálta Ferinek,Gézának meg még 1 srcának meg magának is és ez a 4 gép igen jó bízonyíték

de csak sztem ;) :lol:

Muha gyerek többet csinalt már mint 4

egyiksem papiros és nem is lessz az ..

hacsak valaki a blokkot at nem füzi..

az hogy akinek meg turbos gsi je van nem mozgatja a forumozás :lol:

ahogy nekem kezd össze allni a gép lehet engem sem fog

de már igysem nagyon mozgat a dolog !

Link to comment
Megosztás:

AHogy a hozzászólásaitókból kiveszem felesleges azzal foglalkoznom h ha oda kerül a sorhogy legyen hivatalos.

Valszínűleg az leszen h ki németbe, ott ######ikám a régi moci kiszed új berak. Ott marad minden régi vacak és új lélekkel tér haza DzsiEszÁj.

Remélhetőleg a határon pedig PONT akkor nem lesz gubanc.

(nem jellemző h motorszámot néznének a határon:) vagy igen ?;))

azt azért leírom h miről lenne szó, szerintetek megéri-e.

C20LET 0km-es, módosított alkatrészekkel összeépítve, nagyobb turbo stb., stb... minden ami kell a régi helyett. CCT PH3 Plus szoftverrel (332LE). Átlag fogyasztása 9 lity alatt picivel (persze ha nem tiprod).

Szőröstűl bőröstűl 4500€ és van egy 0km-es, erősnek mondható moci.

Nem mondhatnám h többet fogyaszt normális közlekedés mellett mint a mostani 16v.

Szerintem nem rossz ár és Jobb mint ha valami újszerű modern verdára cserélném gépet amik szintén fogyaszatanak emagasan és nem mennek.

Link to comment
Megosztás:

Jájá..én lenni az neki az frendje :lol: ..részemről nem tul jo..még pár napig..mert doktor bácsinál van a bébi! ;) (toronycsapágy szilent..lengökarok..gömbcsuklo..féltengely..kormáncsöszekötö gömbfej..)..meg az ilyen aprocska :? dolgok :wink: :lol:

de ha kész van...akkor mehetünk..bár elötte még egy kipufogoshoz el kell mennem..mert fullad az auto...a katalizátor meg a középdob miatt, mert kicsit tropára ment mind2... :shock: :shock:

amugy hogy köö ilyen kicsike kis képet berakni ide bal oldalra a nevem alája?!?! :oops: :?: :idea: :?: :!:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.