Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hiszen ő bazs

s a cali ? :idea:

V.hol sztem mind 1formák vagyunk.Nem akarjuk, hogy esetleg egy rejtett hiba miatt, ami később jön elő, a nyakunkra járjanak.Talán butaság, de talán jobb ez így.Szerintem.Én 1X adtam el egy polákot, nem kicsit volt gatya, aztán utána volt néhány kellemetlen telefonom.Aztán jött egy Fiesta1-s, azt meg szinte szó szerint sirattam, de annyira korrodált volt, hogy el kellett adni, pedig nemkicsit rendben volt műszakilag.Szóval ez van.

Link to comment
Megosztás:

értem :wink:

mi estefele start és még nem tudom h 1 vagy 2 napot leszünk, majd elválik..

mindenesetre jó lenne meetingelni :wink:

Hát igen, így 1.5 év távlatából amióta én is aktívan fórumozok, gyakorlatilag csak veled nem találkoztam még a fórumos keménymag tagjai közül! ;)

Link to comment
Megosztás:

Bazs fórummester, szerintem csak fogyasztás miatt ne add el a kocsit, nem fogyaszt ez olyan drámaian - ha nem hajtod.

Most mentem 42 liter benzinnel 488 kilométert, 8.6-os fogyasztás. Városban, gyakran hideg motorral rövid távra, dugóban, nomeg néha kicsit küldve is.

Egy időben sűrűn jártam vidékre, kímélő tempóban 6.5 liter arany száz kilométerért....

Mit vesztesz:

- a már megismert autódat

- köv. autón újra szórakozhatnál a vezérléssel, nomeg rejtett hibákkal

- csomó utánajárás

- az egyszeri átiratást

- azt az érzést, hogy perpillanat nem pusztán közlekedési eszközben ülsz, hanem amikor kettővel visszakapcsolsz, akkor azért elég fürge tud lenni...

Mit nyersz:

Számold ki a fogyasztás különbözetét. Meg a biztosításét.

Link to comment
Megosztás:

nah most egy időre kocsi lerak és addig minnél kevésbé akarok vele közlekedni

- el kell menni egy futóműveshez állapotfelmérésre (kicsit huz is a kocsi jobbra)

- kuplung csere SOS

- ki kell deriteni mi az a nyikorgó hang bal előlről (lehet ez kiderül a futóművesnél..de muszáj mert übergáz)

és bazze nem megy az autó....első körben gyertyacsere mert ez igy nem állapot....

Link to comment
Megosztás:

nah most egy időre kocsi lerak és addig minnél kevésbé akarok vele közlekedni

- el kell menni egy futóműveshez állapotfelmérésre (kicsit huz is a kocsi jobbra)

- kuplung csere SOS

- ki kell deriteni mi az a nyikorgó hang bal előlről (lehet ez kiderül a futóművesnél..de muszáj mert übergáz)

és bazze nem megy az autó....első körben gyertyacsere mert ez igy nem állapot....

az hogy huz a kocsi meg akar Gumi is lehet

vagy egy katyutol a nyomtav rud kapot egy gellert !

egyik sem gaz!

Kuplung no komment de amig kiemel hasznalni kell ;)

nyikorgas miképp jön ?

kormanyzasnal is hepehupas uton ?

mert a trapézgombfej ki szokott szaradni

olyankor ad ilyen hangot

egy kis injekcio megoldja a gondot

Link to comment
Megosztás:

Bazs fórummester, szerintem csak fogyasztás miatt ne add el a kocsit, nem fogyaszt ez olyan drámaian - ha nem hajtod.

a fogyasztás nem a legfőbb szempont

bár ha heti 500-1000km-t mész, akkor a 8 is sok már (most nekem is 8 körül eszik, így nem vészes)

amúgy meg mérlegeltem, nem feltétlenül kell nekem erős autó

nem jó, ha az autóm erősebb, mint én ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Redi mijjen nyikorgás?

ilyet mond az autó, hogy: nyikknyikknyikknyikk

Bal elől (kb a keréknél) lehet hallani, de már álló helyzetben is amikor megy a motor.

Nyitott géptetővel még nem füleltem.

És az a gáz, hogy néha hangosabb mint a kipuff.....ami azért nagyon ciki :oops: :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.