Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Meg persze ezer köszi az én Drága Feleségemnek aki csendben tűri az egészet:-)

ezzel óvatosan brada és bikavbaszott speeddel kopp kopp kopp mert mikoron én eztet mondottam rá 1-2 7re buktam asszonyom ;) :lol: :lol:

csak szóltam!

nem nyallerkedésből, de sztem így kép alapján is iszonyatraj a vas, igaz meesze annyira nem szép, mint az enyém lesz :( :D

Link to comment
Megosztás:

Vateréknál van még jó pár, de a csergőben nincs csak renelésre honap reggelre...:-(((

Szóval ha van más tipp, hogy honnan, még beszélek minjárt Ákossal...

Én is amikor darabokra szedtem a járgányt jó pár csavart elkavartam, az Opelnél pedig nem mindig találtam, vagy csak rendelésre. És csak drágább is mint 1 csavar üzletben.

Ezt csak ajánlani tudom :

Váci út 85. (Igazából a Frangepánban van, Csergőtől nem messze)

TEL:06-40-322-679

Én itt megtaláltam minden féle menetemelkedésű-sűrűségű, hosszúságú, fejű csavart. 1 mintát érdemes vinni.

Link to comment
Megosztás:

Tomi, hát ha megtennéd, örök hálám...:-)

Nagyjából képben vagy miből milyen van és miből mennyi kell...

Amit mi szedtünk szét ahhoz már megvan minden ugye mert mi rendesen elraktunk mindent, szóval csak azokhoz kéne ami ott vannak a műhelyben...amúgy darabszámra passz..

Tehát a belső műanyagokhoz vegyél szerintem nyugodtan 20-at

a hagszóró az 3

Tükörhoz, meg a kárpitösszefogáshoz Pistával megvesszük mi, mert ahhoz nálunk van a minta...

Máshoz azt hiszem már nem kell...remélem...

Link to comment
Megosztás:

Tomi, hát ha megtennéd, örök hálám...:-)

Nagyjából képben vagy miből milyen van és miből mennyi kell...

Amit mi szedtünk szét ahhoz már megvan minden ugye mert mi rendesen elraktunk mindent, szóval csak azokhoz kéne ami ott vannak a műhelyben...amúgy darabszámra passz..

Tehát a belső műanyagokhoz vegyél szerintem nyugodtan 20-at

a hagszóró az 3

Tükörhoz, meg a kárpitösszefogáshoz Pistával megvesszük mi, mert ahhoz nálunk van a minta...

Máshoz azt hiszem már nem kell...remélem...

Ok. Akkor ezek nincsenek a Csergőben?

Ha még eszedbe jut valami akkor szólj!

Link to comment
Megosztás:

Akkkooo kaabbb beee...:-)

megsértődtél? ;)

télleg világosabbra számítottam, így ez nekem csalódás és ezért annyira nem is jön be

a felni nagyon pöpec lett, a morcosítás is zsír, a lámpák is, szóval így egyben már mutat, de valahogy ez a kék elrontja azt a képet, ami kialakult bennem, mivel nem erre a színre gondoltam :?

azé adok neki még egy eseélyt: megnézem élőben, hátha... :lol: :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.