Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

bazz isti nincs jobb mint masokat baszogatni? :D

nincs mást baszogatni mint az ártatlan fórumozókat :?: :lol:

klasszikus Samuel L Jackson:

Isti úgy nézünk ki mint 1 picsa?

NEM

Akkor meg ne baszgass eeee :)

Tegnap szép ídő révén gsi és góf4 hekkelés közben jött látogatóba egy nem klubbos jövevény :( Láttam kutyám rohan fel alá s elkezdtem nyomozni mé...

Ennyit láttam

DSCF2184.jpg

majd közelebbről

DSCF2186.jpg

és be is ült drájverkedni szó nélkül, csak nem tom hogyan jött bé a kertünkbe...

[left:a6626afe15]http://wessyde.uw.hu/DSCF2188.jpg[/left:a6626afe15]

Link to comment
Megosztás:

törném el mind4 lábát ha az én üllésemen ugralna a kutty :)

csak a pingvinekre bux :?: :lol:

nem vicc3en kivül tucc jó riasztós elektrikkes mester vagy céget?

mert a kocsim rosszabb mint a bermuda3szög ebből a szempontból....

2 moci leégett qrvára sztochasztikusan nyilik és tsai...

Link to comment
Megosztás:

most Ist a sok hülyeségen kivül ezzel mi a baj SZERINTED?

nem hullákra gerjedünk, csupán szeressük a vezetést, az autókat és ennek kapcsán igen érdekes ezeket végignézni, h melyik autó mennyire törik, mi történhetet átbeszéltük meg ilyenek

ezen mi olyan bébi dzsúzzz furcsa hogy recsegni kell róla?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Több hét után eljutottam oda , hogy szétszedjem a Motronic-ot és bele tegyem azt a nyomorult tuning chipet. Sajnos kiderült, hogy az én motronicom száma, típusa jóval újabb mint amelyikbe a chip jó ;)

Minden különbözik, még az EPROM-on található lábak száma is.

Úgyhogy ha valakit érdekel:

Tuningchip EVO 1 : Vectra A (és 4x4) C20XE Bj 89-93 Calibra A (és 4x4)c20xe Bj 90-93 Cadet E C20XE Bj 89-92 Astra F C20XE Bj 92-95 2,0 16V (150 HP)

Befecskendező elektronika: Bosch Motronic M 2,5, unit number 0261 200,191 (nekem ez a szám volt más és nem is stimmelt bele az EPROM)

Ez egy EPROM chip Opel 2.0 16v ‘GSI’ C20XE ECU-hoz.

Ez egy eredetileg Vectrahoz optimalizált szoftver, nincs a maximumra hegyezve. +18 LE és +19Nm!!!

150LE to 168LE

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Több hét után eljutottam oda , hogy szétszedjem a Motronic-ot és bele tegyem azt a nyomorult tuning chipet. Sajnos kiderült, hogy az én motronicom száma, típusa jóval újabb mint amelyikbe a chip jó ;)

Minden különbözik, még az EPROM-on található lábak száma is.

Úgyhogy ha valakit érdekel:

Tuningchip EVO 1 : Vectra A (és 4x4) C20XE Bj 89-93 Calibra A (és 4x4)c20xe Bj 90-93 Cadet E C20XE Bj 89-92 Astra F C20XE Bj 92-95 2,0 16V (150 HP)

Befecskendező elektronika: Bosch Motronic M 2,5, unit number 0261 200,191 (nekem ez a szám volt más és nem is stimmelt bele az EPROM)

Ez egy EPROM chip Opel 2.0 16v ‘GSI’ C20XE ECU-hoz.

Ez egy eredetileg Vectrahoz optimalizált szoftver, nincs a maximumra hegyezve. +18 LE és +19Nm!!!

150LE to 168LE

honnan lehet kideriteni a számot?

és kb mennyit kérnél érte? (azaz a feléből mennyit engedsz? :lol:)

Link to comment
Megosztás:

A szám Motronic doboz hátoldalára van írva.

Anyós oldal, lábnál kárpit alatt, kesztyűtartó magassága. Két tizes csavar fogja, és két szintén tizes műanyag anya a motor irányába. Kicsavar, Leszed, Csatlakozó ki. Motronic doboz egy fém tartóba van csavarozva, az is leszed és ottan figyel az a bizonyos szám a dobozon.

Magát az EPROM-ot se nagy mutatvány behelyezni ha jó bele.

Mondjuk olyan 15e körül odadom.

Link to comment
Megosztás:

Geri koma mikor kapnám meg a koptatót????

Mert lassan már csak az hiányzik a vas alól....:-)

Amikor csak akarod tezsvírem ;)

Már letakarítottam.... vagyis nem teljesen csak minimeetre nem volt pofám hóót dzsúvásan kivinni :wink:

Hadd oltsalak én is 1 kicsit hamár gsivel járok...

Miva a kocsidal ecsém? Mióta áll? Csak tolod bele a lét de otó sehol? Lassan má Szandi is céhúszlettel mászkál neked még imho sehol se ee a vas :?: :roll: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.