Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

na de te se 8kért vetted, hanem drágábban és még ráköltesz simán 2-3k-t hogy jó legyen és jól nézzen ki, nemde?

ez igaz de:

- sokan hitelből veszik meg az meg egy kemény dolog (épp most mailezek egy hölggyel aki hasonló problémával küzd, már jánlottam az autódat de egyszerűen nem fér bele a keretbe)

- sokan meg hüén veszik meg nem néznek semmit csak "hogy lehessen tolni neki" ahogy a Dark hivta őket: "lakotelep riders"

2-3K?? :oops: :oops: mikorvoltazmár 8) :lol:

Link to comment
Megosztás:

persze én is alapot vettem anno és szép lassan építgettem =ahogy éppen volt rá lé)....

na ez az amit nem fog senki kifizetni neked...meg senkinek

tegnapi talin pont erről beszéltünk.....3an próbáltuk egyszerre beleverni az Agressor fejébe, hogy inkább árulja ki az autót mert annyiért SENKI nem fogja elvinni

Link to comment
Megosztás:

vagy daraboljam szét és adjam el alkatrésznek??? :smt119

vághatom én? viszek flex-et :twisted: :twisted:

Az Agressor más helyzetben van. Nála a hozzáadott cuccok (felnik, kipuff rendszer, ültetés, tükör, wunderbaum, mittomén) jelenthetik azt a vásárlóban, hogy "a fijatalhülyegyerek biztos széthajtotta". Neki ezért javasoltuk, hogy megérné ezeket leszedni, pótolni gyárival és ugy eladni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem ezt mondták, hiába korekt a géped, és valós a kmfutás is, meg az állapot magáért beszél, mindenki a piaci árral jön.Az meg ugye ténylegesen a béka se gge alatt van.Ez a realitás.Most hiába mondanám az enyémért is, hogy 1.35M, kiröhögnének, és jönnének a tényleges 1.05M piaci árral.Na ezért mondtam én anno le a GSÍ vásárlásról, mert itt bukott el a dolog.Én sem lopom a pénzt.Mint ahogy egyikőnk sem.Szóval ez van.

Link to comment
Megosztás:

amúgy meg skacok lhet filózni.

sztem mindannyian tudjuk, hogy autó eladásban és vételben geyaránt fika ráció nincsen.

So lehet filózni, de akkor sem lesztek előrébb, mert q mód kiszámít6atlan a dolog....

Szószerint.Előbb-utóbb jön a madár, megtetszik neki, belezúg, aztán kérdés nélkül csenget, és viszi.Vagynem.De ez legalább biztos.Kitartóan kell árulni.Más a helyzet az "alapgépekkel".Azt tényleg érdemesebb visszaalakítani, átlagverdává, és úgy eladni.Arra hamarabb jön madár.A tuningcuccosnak meg úgyis egyhamar lesz gazdája! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Kess : rohadtul nagy kinálat van gsikből, ha ugyanannyiért adod mint mások a 93-as évjáratúakat akkor valszeg a tiedet viszik el mert jóval több benne az extra. Bár, nem klímás és van benne 177k. Nem sima.

Ha érdekel a véleményem szerintem ird bele a hirdetésbe, hogy klubtag vagy, és hogy leellenerőzhetően szervizelt a kocsi, már ha leellenőrízhető valahol, akár más klubtagok által. Érdemes egyébként kirakni az ablakba egy papírt hogy eladó, és odaállni egy két hétre valamelyik lóvésabb főiskola elé, ibs, stb.

Én is 4 hónapig árultam a celicát mire elment, pedig teljesen zsír állapotban volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.