Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem egészen

tegnap beszéltünk, mondtam, hogy délben hívjon fel, mert különben elfelejtem

tehát most a Gerinek kéne a titkárnő ;-)

11:05-kor hívtál, akkor még eszedben volt a dolog :D

Tudom mi lesz a megoldás.

Ha van valamilyen dolog, amit nem akarsz elfelejteni akkor szépen megkéred Alízt, hogy ragasszon egy postittttet a kobakodra + lesz nálad egy tükör és öt percenként meg kell nézned hogy van-e aktuális tennivalód :wink: :D ;) ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

11:05-kor hívtál, akkor még eszedben volt a dolog :lol:

Tudom mi lesz a megoldás.

Ha van valamilyen dolog, amit nem akarsz elfelejteni akkor szépen megkéred Alízt, hogy ragasszon egy postittttet a kobakodra + lesz nálad egy tükör és öt percenként meg kell nézned hogy van-e aktuális tennivalód :wink: :) :( :D :D :D

ja

csak az nem volt eszembe, hogy felhívjam apámat ;)

jónak tűnik az ötlet, csak elfelejteném elővenni a tükrőt ;) :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

ez télleg raj

bazs 1 dologban nem kételkedem az a felniízlésed

remélem majd ezt is jól eladod és remélem ezt nem viszik autóval 1ütt

és enyém lesz :lol:

köszi, ez most hízelgő volt :oops: :oops: :) :(

viszont ehhez 5x110-es agy kő és akkor mehet fel excenteres csavarral, nem kell pogi ;-)

amúgy meg ha megveszem, nem adom el addig, amíg az autó meglesz

kivéve, ha találok mást, ami épp jobban tetszik :D :D

Link to comment
Megosztás:

Laci4 ne aggódj! Igy legalább végre GSI feeling van belül. :lol: Az én autóm még hangosabb és ott is zizegnek dolgok főleg 1000-2000rpm-es tartományban. :)

Szerintem ez természetes............legalábbis pénteken amit tapasztaltam az tök normális volt.

petya! csak azért mert nem mentünk vele 120-130al ,és nem mentünk 10-15 percnél többet.. :?

Ez nem hinném h normális... ez nem volt ilyen... és nem tom h az új bakok miatt csinálhat e ilyet... kicsit furának tünne a dolog..

Link to comment
Megosztás:

petya! csak azért mert nem mentünk vele 120-130al ,és nem mentünk 10-15 percnél többet.. :?

Ez nem hinném h normális... ez nem volt ilyen... és nem tom h az új bakok miatt csinálhat e ilyet... kicsit furának tünne a dolog..

Az én autómban is zörögnek pl. az ablakok. Nem fordulatszámtól függ, hanem útminőségtől. Ha picit leengedem őket, már nem zörög... Ki érti ezt...

Ha az ablak nem zörög, akkor a vezetőülés nyisszog alattam... Kezd a tököm tele lenni a vezetőülésemmel...

Nem tudtok véletlenül jó ülésszakit?

Link to comment
Megosztás:

dilemáztok itten össze meg vissza

egész éhjjel csináltam helyetettek is a gsi hangulatot

volt záróvonal, jard, minden autót megettem :twisted:

végre valahára

idzont fos szilentek miatt 160fölé nem mentem mert így is ÉV a kormányzása a vasnak :lol:

a melóban meg majd alszol, mi!!! :roll: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.