Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hát án meg úgy vagyok vele, hogy legyen végre 1 autóm amit én találtam ki és nem hagytam félbe a kivitelezését.... már elötte 2 saját otóm volt, mind2t elkezdtem csinázni és félídőben passzoltam. Számolgattam kb 9kilót költöttem rá eddig mostmár nem ezen a 200K fogok fennakadni.....

de nekem ez nem holnap lesz, csak télen sztem :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem az a kockás nem jön be... :roll:

ennek látod örülök ezé vagyunk mijóbarátok :lol:

illetve Zsé spanomnak szoktam mondani,h ezé vagyunk mik ilyen joe barátok, mert nőn nem tudunk összeveszni... köölcsönösen nem tesssik 1más nője és sztem ez 1 jó barátsághoz josszú távon kell :wink:

nekem meg valsz lesz benne has on low

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Te az összes kaját megeszed? vagy bejön minden nő????

Ez nem azt jelenti, hogy nincs ízlésed, csak más.... :wink:

Nyugodjál meg! Közöltem véleményem. Nem kell mindjárt "besértődni"!

Egyébként női szemmel mert itt ül melettem Évi és neki pl a felső ill.

hogy a felnit is olyanra fested nem tetszik! Azt mondja olyan az a

szín mint amit nagy fehér madár kitesz magából.

Link to comment
Megosztás:

Hemivel közösen úgy döntöttünk, hogy kéne nevet változtatni, mert hogy GSI szekció az nem túl megnyerő...

GSI Club Hungary, vagy Hungarian GSI Club lenne jó, az avataromban látható matrica mintájára lenne a matrica...

Vélemények???

Nem elhanyagolandó, hogy lehet, hogy lesz Corsa Club Hungary, és ez lesz a Corsa-Tigra szekció...de ez még a jövő zenéje... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hemivel közösen úgy döntöttünk, hogy kéne nevet változtatni, mert hogy GSI szekció az nem túl megnyerő...

GSI Club Hungary, vagy Hungarian GSI Club lenne jó, az avataromban látható matrica mintájára lenne a matrica...

Vélemények???

Nem elhanyagolandó, hogy lehet, hogy lesz Corsa Club Hungary, és ez lesz a Corsa-Tigra szekció...de ez még a jövő zenéje... :roll:

Inkább úgy gondoljuk:)

Nekem az Astra GSI Club Hungary tetszene. A domain pedig a www.gsi.hu lenne. Az impresszumban lenne megemlítve ez a MOTE Opel Klub szekciója.

Üdv

hemi

Link to comment
Megosztás:

Hemivel közösen úgy döntöttünk, hogy kéne nevet változtatni, mert hogy GSI szekció az nem túl megnyerő...

GSI Club Hungary, vagy Hungarian GSI Club lenne jó, az avataromban látható matrica mintájára lenne a matrica...

Vélemények???

Nem elhanyagolandó, hogy lehet, hogy lesz Corsa Club Hungary, és ez lesz a Corsa-Tigra szekció...de ez még a jövő zenéje... :roll:

mégis milyen felállásban gondolkodtok? mint mote részklub? tehát tagságival meg minden?

nekem a GSI Club Hungary verzio szimpatikusabb...weboldala meg még lehetne is :lol: :) :(

Link to comment
Megosztás:

persze-persze ezt még át kell gondolni

de amugy nem rossz ötlet, olyan embereket is ösze lehetne hozni akik pont azért nme jöttek mert ők csak gsi-znek és nem akarnak nagyklubbozni...bár nmetudom akik igy gondolkodnak azok 1., áldoznának e a klubtagságira 2., mennyire lehetne rájuk számítani...tartok tőle, hogy mind2 esetben "nem" a válasz :?

de érdemes lehetne nekifutni, egyszer agyalni kellene erről hosszabban meg minnél többen

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.