Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Főleg miután buktam egy fogadást, és ennek következtében piros szivecskés alsógatyában stoppoltam a hetesen Budapest táblával a akezemben de Balaton irányában...

Képet inkább nem rakok fel... :(

azt hiszem innentől lesz értelme csinálni egy "akikre büszkék vagyunk" menu a weboldalon :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát némi nemü nedü után...

Örültem, hogy beszélni tudtam... :(

Főleg miután buktam egy fogadást, és ennek következtében piros szivecskés alsógatyában stoppoltam a hetesen Budapest táblával a akezemben de Balaton irányában...

Képet inkább nem rakok fel... :lol:

Hát ez szép lehetett! :lol: :lol: :lol:

FOTÓ???? :roll:

Link to comment
Megosztás:

A haverom sem járt jobban, neki karaokézni kellett Siófok legnagyobb bárjában, hát őszintán a németek majdnem megverték... :(

Voltak vagy 100-an akik csak őt lesték...

Aztán nem adta fel bukott még egyet, ekkor pedig kapott az orcájába egy jó nagy tálca tejszínhabot este A legforgalmasabb sétálóutcában, és 2 percig nem szedhette le az arcáról úgy kellett sétálgatnia...voltak beszólások ismét... :roll:

Ezek után azt hiszem én jártam jobban... :wink:

Na off vége...

Link to comment
Megosztás:

Há vánnák párán áz mán tuti, de én erősebb vagyok mert engem a düh, és vérbosszú vezérel... :wink:

mint a nyóckerbe mi? :(

s écsapám mindenhol csak vééér csak vééééééééééér :lol:

nah majd dobj smst vagy vmi hogy mi volt tényleg kiváncsi vagyok

meg nem ártana ha a lakkom meg az edző is végre hazatalálna hozzám :wink:

Link to comment
Megosztás:

És akkor a mociról, meg pl a lámpáról nem is beszéltünk...

Szóval így fogjatok bele bármibe is... :?

Nem elrettentés, csak valahogy Mo-on még mindig nem az történik, amiért a vevő fizet akkor azt úgy megcsináljuk, hanem jön az így sikerült válasz...

Most már tényleg a végét járom az idegeimnek, szóval nem tudom ki fog szarul járni ha eldurran az agyam, de nem lennék a helyében a 100...

Link to comment
Megosztás:

Hát látjátok.

Pont ennyivel vagyok beljebb kb.

Nemcsak azért nem vittem különböző cégekhez, szakikhoz a gépsárkányt, mert nem tudtam volna kifizetni, hanem ad1 zavart hogy nem értek hozzá ad2 magam akartam csinálni így max én magam tudom érte bántani, hogy miért nincs még kész. És nincs anyázás, nem romlik meg a kapcsolatom a fél budapesttel emiatt :idea:

Link to comment
Megosztás:

Anti ha dirib-darabra verted és megmarad a kocsid is akkor tudok segíteni fényező ügyében. Lehet nem olcsó de tutira jól megcsinálják!(Hőkamra meg minden hókusz-pókusz)

Na hát ez az, hogy ez is így nézett ki valahogy...

sonique viszont jön velem, szóval nem tudom ki fog kit visszafogni... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.