Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Optikai tuning


uhuhu

Recommended Posts

Szép lett a gépsárkány! Gratula! :D

A szárnyat csináltattad vagy készen vetted? Még mindig valami ilyesmire fáj a fogam! :unsure: (szárny nélkül túl kopasz a kocsi segge)

Az enyém most ÍGY néz ki, egy kicsit hullaszállítósra sikeredett, de hát ez van. (változások: felni, szemöldök, fólia, sötétítőroló)

Meg így és így

Ez a kemény nem a beton :lol:

Királyság van, fekete felni rulez :D :) :D :D

AE előre, hátulra céplámpa és még komolyabb lesz :)

Grathula :D

Link to comment
Megosztás:

Érdekes ezekkel a fekete felnikkel.

Szembőli képen nagyon jó, de oldalról már nekem annyira nem jön be. (biztos a sötét összhatás miatt)

De legalább egyedi, és NEKED tetszik, és ez a lényeg!

Én is féltem, hogy túl fekete lesz a kocsi ezekkel a felnikkel, de így legalább nem annyira a hétköznapi (olyan sok a szürke felni).

Oldalról szerintem azért néz ki hülyén, mert kicsik a kerekek, és meg van emelve a hátulja, mivel a fényképezés előtt jól meg volt pakolva, és szintbe kellett hozni. Egy kicsit már sajnálom, hogy 195/50-es gumikat vettem rá, láttam mostanában néhány 195/65-sel szerelt Caravant, nekem jobban tetszik azzal. (azzal még gyorsabb és komfortosabb is lenne, no meg kevesebbet is enne)

Az gáz manapság, ha a gumi márkaneve fehérre van festve? Fontolgatom a dolgot, mert az egy kis "színt" vinne az összhatásba :D . (Egy kis Dunlop feliratról van csak szó)

háteznagyonjó :D

kellene egy ültetés, meg nagyobb lökösök és meglenne a MadMax feeling :lol:

Sajnos ültetés szóba sem jöhet, mert hobbimnál fogva gyakran járok földúton, és már sokszor így is necces az eleje! Mondjuk az aszfaltutak sem sokkal jobbak :unsure: !

Milyen nagyobb lökős?! :D

Ez a kemény nem a beton :D

Királyság van, fekete felni rulez :D :P :D :D

AE előre, hátulra céplámpa és még komolyabb lesz :D

Grathula :)

Bíztam benne, hogy neked bejön a fekete felni! ;)

AngelEyes: tartok tőle, hogy este kevesebbet látnék vele (esetleg xenonos), de ez így már elég húzós lenne

"céplámpa": ? , az ebay-en néha kapható szürke hátsólámpa szintén a terveim közé tartozik, de hát az sem occsó :)

Link to comment
Megosztás:

Szép lett a gépsárkány! Gratula! :lol:

A szárnyat csináltattad vagy készen vetted?

Köszi.

A tied se kutya... :unsure:

A szárnyat Kecskeméten készítette Dugár Sándor, Én vittem 1-et, de az csak sablonnak lett jó. :)

De szerencsére nem kis kedvezményt kaptam, ugyan is G Astrához még nem volt neki eddig.

Mindketten jól jártunk, remélem... :D

F Astrához több mindene van, ha érdekel megadom a számát... :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi.

A tied se kutya... :unsure:

A szárnyat Kecskeméten készítette Dugár Sándor, Én vittem 1-et, de az csak sablonnak lett jó. :)

De szerencsére nem kis kedvezményt kaptam, ugyan is G Astrához még nem volt neki eddig.

Mindketten jól jártunk, remélem... :D

F Astrához több mindene van, ha érdekel megadom a számát... :lol:

Köszi, de Wolfi cartárs már megadta a számát! :D (Talán nem változott meg)

Egyébként a tiéd miből készült? Mert egy szomszéd srác megadta egy pécsi üvegszálas hapsi számát, előbb őt próbálom felhívni.

Link to comment
Megosztás:

Ha összejön akkor majd fényképezünk neked.

Van itt a városban egy kocsi ilyen fehérre festett gumi felirattal. :)

Mélykékhez hasonlóan én sem erőltetném.

Láttam már én is ilyet, régen gyakoribb volt. Erőltetni én sem akarom, és ha továbbra is ilyen egyértelműen nem ajánljátok, akkor elfelejtem a dolgot. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Most már túl vagyok egy angyali tekintet szerelésen is. Ha valaki az enyémhez hasonló gyártmányt vesz, készüljön fel egy pici igazításra. 1 felfogatás arrébb van, pont annyit, amennyit az anyag már nem enged, tehát más utat kell találni.

Na de a lényeg:

Itt vannak a kész állapot képei.

Nekem nagyon tecccccciiikkkk!!! :unsure: :)

Link to comment
Megosztás:

Most már túl vagyok egy angyali tekintet szerelésen is. Ha valaki az enyémhez hasonló gyártmányt vesz, készüljön fel egy pici igazításra. 1 felfogatás arrébb van, pont annyit, amennyit az anyag már nem enged, tehát más utat kell találni.

Na de a lényeg:

Itt vannak a kész állapot képei.

Nekem nagyon tecccccciiikkkk!!! :unsure: :)

Széép lett :D

Link to comment
Megosztás:

Most már túl vagyok egy angyali tekintet szerelésen is. Ha valaki az enyémhez hasonló gyártmányt vesz, készüljön fel egy pici igazításra. 1 felfogatás arrébb van, pont annyit, amennyit az anyag már nem enged, tehát más utat kell találni.

Na de a lényeg:

Itt vannak a kész állapot képei.

Nekem nagyon tecccccciiikkkk!!! :unsure: :)

Nagyon korrekt!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.