Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


hemi

Recommended Posts

Nektek milyen tapasztalatok van a Brembo tárcsával? Azért kérdem, mert ma azt mondták róla, hogy készüljek fel rá, hogy be fog hullámosodni! Szerintetek?

Amikor jött a Brembo+Ferrodo időszak, anno az Astra F-re (X16XEL) én is vettem.Nagyon jól muzsikált, a pécsi szerpentinen használva forszírozva minél melegebb volt, annál jobban tapadt.

Aztán egy másik Astra F-re (X20XEV) is ilyen kombót vettem, és egy erősebb féknél a tárcsa elkezdett ütni.Utána vettem rá TRW cuccot, amit ma Lucas-ként forgalmaznak, és azzal nem volt ilyen gondom.

Link to comment
Megosztás:

Amikor jött a Brembo+Ferrodo időszak, anno az Astra F-re (X16XEL) én is vettem.Nagyon jól muzsikált, a pécsi szerpentinen használva forszírozva minél melegebb volt, annál jobban tapadt.

Aztán egy másik Astra F-re (X20XEV) is ilyen kombót vettem, és egy erősebb féknél a tárcsa elkezdett ütni.Utána vettem rá TRW cuccot, amit ma Lucas-ként forgalmaznak, és azzal nem volt ilyen gondom.

Gyengült volna az anyagminősége a Brembo+Ferodo kombónak?

Link to comment
Megosztás:

Gyengült volna az anyagminősége a Brembo+Ferodo kombónak?

Akkoriban elég sok állítólagos hamisítvány forgott a piacon. Hogy most mi a helyzet, azt nem tudom.

Azt tudom, hogy ami a vektor alatt van, a nálam töltött 30e.km alatt szinte alig kopott.A fékhatás pedig tökéletes.Nem sokkal megvét előtt tehették rá, de sikerült megégetniük.Na az a rész kb. 12e.km alatt kopott le róla.

Link to comment
Megosztás:

És mi a véleményetek a gyári GM cuccokról? Nekem mint kiderült az az egész fékrendszer és az elsők nálam is cserések sajnos. Gyári GM féktárcsa+betét az első tengelyre 40e forint szóval egyáltalán nem olcsó ugyanakkor csak én mentem vele 60e kilométert és még mindig hibátlanul fog és nem is volt új mikor megvettem az autót sem tehát elég hosszú élettartamú a gyári gm és ha az új is így fogna és ilyen élettartama lenne nem sajnálnám rá azt a kis plusz pénzt.

Brembo a linkelt oldalon nekem 13e/tárcsa lenne magyarul 13e forintért csak 1 db tárcsát kapok ami már szintén nem olcsó kategória.

Link to comment
Megosztás:

Én is Brembot raktam rá és 40000Km után még elég messze voltak a min. jelzéstől amikor eladtam, pedig én sokat tiportam a hegyek között :D

Mennyiért sikerült eladnod a B Vectrát?

Gondolom az LPG miatt elég kapós volt, erős motor, nagy autó, olcsó km-díj.

Link to comment
Megosztás:

Akkoriban elég sok állítólagos hamisítvány forgott a piacon. Hogy most mi a helyzet, azt nem tudom.

Azt tudom, hogy ami a vektor alatt van, a nálam töltött 30e.km alatt szinte alig kopott.A fékhatás pedig tökéletes.Nem sokkal megvét előtt tehették rá, de sikerült megégetniük.Na az a rész kb. 12e.km alatt kopott le róla.

Hát a dobozára Made in Italy van feltüntetve! :D

Reméljük a legjobbakat.

Ja és a termékismertetőkbe mindenhol azt írták, hogy gyári minőség.

Link to comment
Megosztás:

Én 40 ezret raktam bele az autóba mióta nálam van, azóta szinte semmit sem koptak a tárcsák és a betétek. Sőt az elején még kicsit hullámosnak is éreztem a tárcsákat, de most ennek semmi jelét nem látom. Az is igaz, hogy hosszú utakon járok, és alig kell használnom a féket.

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz, de az nagyon nem mindegy, hogy egy 65 km-es út során jó, 10szer fékezek, vagy városi közlekedés mellett km-enként 10 szer :D

Az egy dolog de 40 ezer kilométer akkor is jeletős része a féktárcsák és betétek össz futásteljesítményének :D

Link to comment
Megosztás:

Hát a dobozára Made in Italy van feltüntetve! :D

Reméljük a legjobbakat.

Ja és a termékismertetőkbe mindenhol azt írták, hogy gyári minőség.

Tartsd be a papíron leírt "bejáratási" időt és szerintem nem lesz gond vele egy darabig!Szerencsére neked is jó áron sikerült szerezni... :P

zaza73!Tedd vissza a B Vectra képét,ne fájdítsd itt a szívünket! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tartsd be a papíron leírt "bejáratási" időt és szerintem nem lesz gond vele egy darabig!Szerencsére neked is jó áron sikerült szerezni... :D

Nincs magyar "útmutató" hozzá!

Mit értesz bejáratási idő alatt? Ne satuzzak+ne vasaljam, amíg össze nem simul a betétekkel a tárcsa?!?!

Egyébként még nem az igazi a fékhatás, mennyi km míg összekopik és megfejelem a szélvédőt fékezéskor??? Tapasztalatok????

Link to comment
Megosztás:

Egyébként még nem az igazi a fékhatás, mennyi km míg összekopik és megfejelem a szélvédőt fékezéskor??? Tapasztalatok????

Ne használd ész nélkül, csak normálban.Pár száz kilométer után szépen bekopik majd.Arra viszont ügyelni kell, hogy ne vészfékezz ha egy mód van rá, mert akkor kezdődik az "üt a tárcsa" dolog.Aztán mehet a kukába.Ha bekopott, majd lehet intenzíven használni.

Link to comment
Megosztás:

Ne használd ész nélkül, csak normálban.Pár száz kilométer után szépen bekopik majd.Arra viszont ügyelni kell, hogy ne vészfékezz ha egy mód van rá, mert akkor kezdődik az "üt a tárcsa" dolog.Aztán mehet a kukába.Ha bekopott, majd lehet intenzíven használni.

OK!!!

Köszönöm a tanácsod!

Link to comment
Megosztás:

Link to comment
Megosztás:

Ne fájjon a szíved, jó a c veki, de nincs meg az a fealingje és már hiányzik a régi. Mintha levágták volna az egyik karomat :D

Ez ilyen.Minél újabb, annál inkább használati tárgy.Anno 2005-ban mikor kijött az Astra H, volt szerencsém kipróbálni egy hétvégére az Nagy Opelpróba keretein belül egy 1.7CDTi verziót.Az első 200km volt érdekes, másnap már úgy ültem bele mint ha mindig is ezzel közlekedtem volna, de semmi különöset nem váltott ki belőlem.Nem volt személyisége.

Amúgy 3 nap alatt bele tekertünk közel 900km-t, bejártuk a fél Dunántúlt! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.