Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


hemi

Recommended Posts

Váltóméret kalkulátor szerint 5cm-el kisebb lenne mint a gyári 195/65 R15-ös. Szerintem az sok.

Csak az a poén, hogy a 175/50 R14 is váltóüméret, ami szintén kisebb, mint a 195/65 R15. Ezek között is van egy kis különbség :rolleyes:

Ettől függetlenül a 195/45 R16 véleményem szerint is kicsi az autóra. Minimum 195/55 kellene rá 16"-ban.

Link to comment
Megosztás:

Plusz még meg is van ültetve!Olvasgattam,nem is keveset ma ezekről!A lényeg hogy a futómű geometriája megváltozik ha nem váltóméretet használsz!

Egyszerűen mondva...nem jó ötlet a 195/45-ös gumi,de rossz hír hogy még rosszabb amit most használok! :rolleyes:

Használ valaki 205/55 R16 méretű gumit?Írhatna igazán.... <_<

Gyári méretként a következőket írják:

175/70 R14

185/70 R14

195/65 R15

Namost az a poén, hogy a két szélső között átmérőben 34 mm, kerületben pedig 5,6 % különbség van!

A 195/60 R15, amit én használok, az eredeti osztrák kézikönyv szerint váltó méret, a frisebb magyar kézikönyv illetve a gumis webshopok katalógusai szerint nem váltó méret.

De tulajdonképpen miért lenne rosszabb a 195/60 R15 a 195/65 R15-nél, egy olyan autóra autóra, ami gyárilag 175/70 R14-el jött ki?

Ami most van neked, 195/50 R15 az már nagyon kicsi erre az autóra. (F-es astrára való)

Link to comment
Megosztás:

Én télibe használok 205/55 16-ot.Semmi bajom vele.A nyári meg 225/45 17es.Ez a legnagyobb ami ráfér.Ehez át kell állítani a futóművet,mert hátul belül és elől kívül picit farkasfogasak lettek,de nem vészes.215/45 17 kellene rá hivatalosan,de ez elég ritka méret.

De a te motorodnak nem igazán okoz problémát a 17-es felni és a 225-ös gumi!Az enyém lehet el sem indulna vele :rolleyes: Maximum 16"-osat szeretnék venni!

Van otthon pár 16-os 205/55-ös gumim,de nem hiszem hogy az eladó belemenne hogy gumicserével rápróbáljam az autómra <_<

Adam1,hát jóval kisebb a 14-es is,az is igaz!Nem értem hogy lehet akkor váltóméret!

Igen,kicsi az autómra és eddig ennek utána sem néztem!Gondoltam nem sok különbség lehet az enyém és a 195/60-as között!

Link to comment
Megosztás:

Plusz még meg is van ültetve!Olvasgattam,nem is keveset ma ezekről!A lényeg hogy a futómű geometriája megváltozik ha nem váltóméretet használsz!

Egyszerűen mondva...nem jó ötlet a 195/45-ös gumi,de rossz hír hogy még rosszabb amit most használok! :rolleyes:

Használ valaki 205/55 R16 méretű gumit?Írhatna igazán.... <_<

Nekem 205/55 R16 van fent, ez a gyári váltóméret (1-el az első hsz-ed felett) és a felni is et 38 asszem. a kerékjárat burkolatba nem ér belr viszont a kölső ívhez közel van. Először azt hittem rossz úton  beleérhet de nem hiszem mert a gumin a bolyhok még nem koptak le pedig kb odáig ér ki, illetve a gumin sem látszik semmi. (eddig kb 1500 km-t futottak)

szerk.: jah és az enyém is ül -60/-40

és a képek: thumb-4A9F_4C38A25A.jpg thumb-66ED_4C38A25A.jpg thumb-77B8_4C38A25A.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nekem 205/55 R16 van fent, ez a gyári váltóméret (1-el az első hsz-ed felett) és a felni is et 38 asszem. a kerékjárat burkolatba nem ér belr viszont a kölső ívhez közel van. Először azt hittem rossz úton  beleérhet de nem hiszem mert a gumin a bolyhok még nem koptak le pedig kb odáig ér ki, illetve a gumin sem látszik semmi. (eddig kb 1500 km-t futottak)

szerk.: jah és az enyém is ül -60/-40

és a képek: http://kephost.hu/thumb-4A9F_4C38A25A.jpg

http://kephost.hu/thumb-66ED_4C38A25A.jpg

http://kephost.hu/thumb-77B8_4C38A25A.jpg

Szépek ezek a felnik!Tetszik ez a feketés stílus!Az enyém nem tudom mennyire lehet megültetve,mert nem én csináltattam,csak az biztos hogy a rugók

rövidebbek mint kellene!Tényleg elég közel van a külső peremhez,az oldalról csinált képről látni inkább...de jól néz ki :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ma neki akartam állni kicserélni a bal első rugót, de sajnos csak a kerék levételéig jutottam. A gólyalábakat 18as anyák fogják a lengőkarhoz és a stabilizátorhoz, de ilyenem sajna nincs. A létező minden méretben van dugókulcsom, csillag és villáskulcsom, de 18-as az nincs. Hát kicsit sem voltam mérges. :rolleyes:

Amúgy, kell valamire ügyelnem a a gólyaláb leszerelésekor? Elég egyszerűnek tűnik a művelet, a fékcső rögzítőjét kell leszednem, az ABS vezetéket kicsit félre hajlítani, az említett 3 csavar alul, illetve a lengéscsillapító csavar leszedése felül.

Link to comment
Megosztás:

Ma neki akartam állni kicserélni a bal első rugót, de sajnos csak a kerék levételéig jutottam. A gólyalábakat 18as anyák fogják a lengőkarhoz és a stabilizátorhoz, de ilyenem sajna nincs. A létező minden méretben van dugókulcsom, csillag és villáskulcsom, de 18-as az nincs. Hát kicsit sem voltam mérges. :rolleyes:

Amúgy, kell valamire ügyelnem a a gólyaláb leszerelésekor? Elég egyszerűnek tűnik a művelet, a fékcső rögzítőjét kell leszednem, az ABS vezetéket kicsit félre hajlítani, az említett 3 csavar alul, illetve a lengéscsillapító csavar leszedése felül.

Úgy ahogy írtad, semmi extra. A 18-as mellé szerezz be egy 16-t is.Elég sok helyen találkozni ezzel a mérettel is.

Link to comment
Megosztás:

Úgy ahogy írtad, semmi extra. A 18-as mellé szerezz be egy 16-t is.Elég sok helyen találkozni ezzel a mérettel is.

Azt már megtettem, akárcsak a 12-est és a 14-est, mert amikor generátor ékszíjat akartam cserélni, hasonlóképpen jártam, mint most. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ma neki akartam állni kicserélni a bal első rugót, de sajnos csak a kerék levételéig jutottam. A gólyalábakat 18as anyák fogják a lengőkarhoz és a stabilizátorhoz, de ilyenem sajna nincs. A létező minden méretben van dugókulcsom, csillag és villáskulcsom, de 18-as az nincs. Hát kicsit sem voltam mérges. <_<

Amúgy, kell valamire ügyelnem a a gólyaláb leszerelésekor? Elég egyszerűnek tűnik a művelet, a fékcső rögzítőjét kell leszednem, az ABS vezetéket kicsit félre hajlítani, az említett 3 csavar alul, illetve a lengéscsillapító csavar leszedése felül.

Lehet hogy a lengéscsillapító csavar leszedése neked is izgalmas lesz!Nekem konkrétan úgy rá volt rohadva hogy nem jött le sehogy a hátsóknál!

enemypett,a második linken szereplő autó iszonyat szép,de warwolf is linkelt be egy oldalt,ahol az egyik

barátja "új" vectrája látható!Érdemes megnézni azt is... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy a lengéscsillapító csavar leszedése neked is izgalmas lesz!Nekem konkrétan úgy rá volt rohadva hogy nem jött le sehogy a hátsóknál!

Azzal szerintem nem lesz gond. Felül van, egy műanyag kupak védi a víztől, nedvességtől, úgyhogy nem rozsdás.

Ma vettem észre, hogy a bal első futómánél valami kattog, ha megnyomkodom az elejét. Eddig nem tudtam rájönni mi lehet az, a szilentek rendben vannak. Ötletek? Mi szokott ott elszállni a szilentek kivételével?

Link to comment
Megosztás:

Azzal szerintem nem lesz gond. Felül van, egy műanyag kupak védi a víztől, nedvességtől, úgyhogy nem rozsdás.

Ma vettem észre, hogy a bal első futómánél valami kattog, ha megnyomkodom az elejét. Eddig nem tudtam rájönni mi lehet az, a szilentek rendben vannak. Ötletek? Mi szokott ott elszállni a szilentek kivételével?

Talán a "kutyacsont"?

Link to comment
Megosztás:

A stabilizátorrúd végét köti össze a gólyalábbal.

Azok nem lógnak, néztem őket. Mintha a hang felülről, a toronycsapágy irányából jönne, se 100%-osan nem sikerült beazonosítanom.

Na mindegy, a hétvégén megejtem a rugócserét, ha a toronycsapágy körül lesz a probléma, akkor az ki fog derülni.

Link to comment
Megosztás:

Azok nem lógnak, néztem őket. Mintha a hang felülről, a toronycsapágy irányából jönne, se 100%-osan nem sikerült beazonosítanom.

Na mindegy, a hétvégén megejtem a rugócserét, ha a toronycsapágy körül lesz a probléma, akkor az ki fog derülni.

Elképzelhető, én 4 év alatt kétszer cseréltem toronycsapágyakat. Emeld fel az autót, mondjuk tedd rá a kerékkulcsot az alul lévő kerékcsavarra és mozgasd le-fel. Egyből megmutatja magát.

Link to comment
Megosztás:

Elképzelhető, én 4 év alatt kétszer cseréltem toronycsapágyakat. Emeld fel az autót, mondjuk tedd rá a kerékkulcsot az alul lévő kerékcsavarra és mozgasd le-fel. Egyből megmutatja magát.

Esetleg még a torony gumibakra tudok gondolni. Volt valakinek ezzel tapasztalata?

Link to comment
Megosztás:

Esetleg még a torony gumibakra tudok gondolni. Volt valakinek ezzel tapasztalata?

Ha kiszeded a gólyalábat, meg fogod látni ha viseletes.Amúgy meg a jó magyar utak bármit képesek tönkre tenni, mondjuk sok esetben a mi verdáinkból még tizenx évesen is a gyári dolgok kerülnek elő ill. a kukába.

Link to comment
Megosztás:

Mennyire körülményes az első vagy a hátsó lengéscsillapítók házi cseréje? Gondolok itt berohadt csavarokra, célszerszámokra (rugóösszehúzó) stb. Szét kell szedni az egész futóművet?

Én éppen első rugócsere előtt állok, ami gyakorlatilag egy első teleszkóp cserével ér fel :D

Rugóösszehúzón kívül csak egy 18-as csillag vagy dugókulcsra van szükség a gólyalábak leszereléséhez. Nem mondom, hogy ritka kulcs lenne, de például a közismert kék-sárga barkácsáruházban nem kaptam ilyet.

Link to comment
Megosztás:

Én éppen első rugócsere előtt állok, ami gyakorlatilag egy első teleszkóp cserével ér fel :wacko:

Rugóösszehúzón kívül csak egy 18-as csillag vagy dugókulcsra van szükség a gólyalábak leszereléséhez. Nem mondom, hogy ritka kulcs lenne, de például a közismert kék-sárga barkácsáruházban nem kaptam ilyet.

Khmm,koronásanyát mivel veszed le a féltengely végéről? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.