Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


hemi

Recommended Posts

Szerintem Pirelli-be nem fogsz csalódni.De nézd csak itt olcsóbbnak látom,meg a P7-et ingyen kiszállítják most.

Itt 18780 Ft az ára, az Automaxon meg 18490 Ft:)

Elegendő nekem a H=210 km/h nem fogok én száguldozni :)

A P7-et inkább hagyjuk, 26 ezret nem adok egy gumiabroncsért :D

Link to comment
Megosztás:

195/60 R15-be tervezem. Nem akarok nagyobbat rakni rá, ezzel pontos a km óra is.

Vágom, én is gyárit kerestem az enyémre.

Igaz úgy alakult, hogy "elhasználom" a NagyPolski nyárigumáit (Yokohama A520 185/60R14) és csak jövőre kell új szettet vennem.

Link to comment
Megosztás:

Egy 1.7TD esetében van-e értelme fogyasztáscsökkentő tényezőkről beszélni?Mikor az a motor amúgy is olyan keveset eszik, hogy majd éhen hal?

Benzines fronton pedig ha v.ki annyira fogyasztásozni akar, akkor tetessen E85 átalakítót az autójába.

Nekem egy guminál fontosabb szempont a száraz ill. nedves úton tapadás.Hogy kisebb-e a gördülési ellenállása meg ilyenek, sokadlagos szempont.

Link to comment
Megosztás:

Egy 1.7TD esetében van-e értelme fogyasztáscsökkentő tényezőkről beszélni?Mikor az a motor amúgy is olyan keveset eszik, hogy majd éhen hal?

Benzines fronton pedig ha v.ki annyira fogyasztásozni akar, akkor tetessen E85 átalakítót az autójába.

Nekem egy guminál fontosabb szempont a száraz ill. nedves úton tapadás.Hogy kisebb-e a gördülési ellenállása meg ilyenek, sokadlagos szempont.

Bölcs gondolatok :D Respect!

Ma volt az első nedves teszt az A520-as Yokonak a Vekin. Hát lényeges a különbség a száraz odaragadós feeling és a vizen "könnyebben megcsúszok gyorsításnál" között ;) Oldaltartásnál és fékezésnél nem volt probléma (még nincs meg a határ). De ez is relatív, mert így is átlagon felül teljesít vizen ;)

De száraz meleg időben (felmelegített gumi) félelmetesen tapad... :) Még nem sikerült megtalálni a végső tapadási határt, de nem is nagyon van rá utcán szükségem, így is bőven többet tud agumi, mint ami kell :P

Link to comment
Megosztás:

Bölcs gondolatok :D Respect!

Ma volt az első nedves teszt az A520-as Yokonak a Vekin. Hát lényeges a különbség a száraz odaragadós feeling és a vizen "könnyebben megcsúszok gyorsításnál" között ;) Oldaltartásnál és fékezésnél nem volt probléma (még nincs meg a határ). De ez is relatív, mert így is átlagon felül teljesít vizen ;)

De száraz meleg időben (felmelegített gumi) félelmetesen tapad... :) Még nem sikerült megtalálni a végső tapadási határt, de nem is nagyon van rá utcán szükségem, így is bőven többet tud agumi, mint ami kell :P

Korábban Voszi is vagy ilyet, vagy A539-t tett a túrós OPC Astra G-re, és neki is tetszett, mert piszokul betapadt vele.Vagyis jobban mint a korábbi gumipróbálkozásainál.Mondjuk már akkor sem széria OPC volt az övé, bőven 300LE feletti.

Link to comment
Megosztás:

Korábban Voszi is vagy ilyet, vagy A539-t tett a túrós OPC Astra G-re, és neki is tetszett, mert piszokul betapadt vele.Vagyis jobban mint a korábbi gumipróbálkozásainál.Mondjuk már akkor sem széria OPC volt az övé, bőven 300LE feletti.

Fateromnak is most fogyott el az a539, Stefánnak is ilyen volt a korzán...

Link to comment
Megosztás:

Korábban Voszi is vagy ilyet, vagy A539-t tett a túrós OPC Astra G-re, és neki is tetszett, mert piszokul betapadt vele.Vagyis jobban mint a korábbi gumipróbálkozásainál.Mondjuk már akkor sem széria OPC volt az övé, bőven 300LE feletti.

300 gyia? :P :D :) Ott van még valami ami tapad (slicken és "dragster gumin" kívül)? ;)

Nekem csak 136Le(plusz egy kicsi), de ez is tud szórakoztató lenni ;)

A hírhedt kopásra leszek kíváncsi. Felírtam a mostani profilmélységet minden gumin (3 ponton mértem). Majd ősszel kiderül ;)

Link to comment
Megosztás:

300 gyia? ;) :D :) Ott van még valami ami tapad (slicken és "dragster gumin" kívül)? :lol:

Nekem csak 136Le(plusz egy kicsi), de ez is tud szórakoztató lenni ;)

Elég komoly futómű is tartozott hozzá. :P Leginkább ilyen Porsche Cayenne Turbókkal gyűlt meg a baja..... ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Sajna tesztelni nem volt még alkalmam egyiket sem, de netről és a gumisoktól összeszedett infókból azt raktam össze, hogy pl. a Michelin Energy Saver és Pirelli P6 Cinturato között már elenyésző a különbség ilyen tekintetben.

én ma dobtam vissza az energyket a verdára és iszonyú hangosak. legalábbis eddig pirelli snowcontrol II volt fent, annak hangja se volt és a hepehupákat is tomította.

de most ez van, majd jövőre veszek vmi mást, mert nekem nem jön be az energy :)

ja, meg elhoztam az új lengéscsillapítókat, 37e volt végül az optimal típusú és még egy 10-es lesz, hogy ki is cseréljék :/

Link to comment
Megosztás:

én ma dobtam vissza az energyket a verdára és iszonyú hangosak. legalábbis eddig pirelli snowcontrol II volt fent, annak hangja se volt és a hepehupákat is tomította.

de most ez van, majd jövőre veszek vmi mást, mert nekem nem jön be az energy ;)

ja, meg elhoztam az új lengéscsillapítókat, 37e volt végül az optimal típusú és még egy 10-es lesz, hogy ki is cseréljék :/

Asszonykám Barum Bravurái lettek iszonyat hangosak. Amik idáig hátul voltak azok most előre lettek felrakva. Az első métereken azt hittem kerékcsapágy :D , aztán tüzetesebben átnézve rájöttem mi a bibi. A volt hátsók félrekoptak a fékezések miatt és azért dörömböl mint a fene most. A volt elsőn simák voltak a blokkok. Sajnos 5 évig ugyanoda voltak visszarakva és már jó 2mm különbség van köztük. :)

Kíváncsi vagyok mi lesz a véleményed a gátlókról ;)

Link to comment
Megosztás:

na ki lettek cserélve az első telók. persze az első stabilizátor is el volt törve, így azt is cserélni kellett, meg még a torony gumiágyat is..:/ 65e volt összesen a móka.

Sajna a hátsó telók is offosak, nagyon kopognak, úgyhogy nemsokára azokat is cseréltetem a stabilizátor szilentekkel együtt. Remélem aztán már csönd lesz a kocsiban és egy jó darabig nem kell rá költenem..

Link to comment
Megosztás:

Gondolkodom, hogy 195/65 R15-ös gumira kellene váltsak, mert - mivel nagyon gyakori típus - jóval olcsóbb, mint a 195/60-as.

Csak egy a gond, az eredeti 175/70 R14nél, ami az autó eretedi mérete is volt, és ilyanek a téli gumijaim is, átmérőben majd 3,5 cm-rel nagyobb :)

És még a mostani 195/60nál is 2 cm-rel nagyobb lenne átmérőben.

Mi a véleményetek?

Link to comment
Megosztás:

Gondolkodom, hogy 195/65 R15-ös gumira kellene váltsak, mert - mivel nagyon gyakori típus - jóval olcsóbb, mint a 195/60-as.

Csak egy a gond, az eredeti 175/70 R14nél, ami az autó eretedi mérete is volt, és ilyanek a téli gumijaim is, átmérőben majd 3,5 cm-rel nagyobb :)

És még a mostani 195/60nál is 2 cm-rel nagyobb lenne átmérőben.

Mi a véleményetek?

Nekem 195/65R15 van, soha nem ért bele.... pedig sokfelé járok..... elfér szépen. Elöl ugy tünik közel van az ívhez, de mondom, sohasem ért bele.....

Link to comment
Megosztás:

Mekkora az ET-je a felninek? Gyári?

Gyári alufelni..... nem tom ET, megnézhetem.....

A téligumik ugyanakkorák, azok lemezfelnin vannak..... ET passz, megnézhetem.

De amugy egyik sem lóg ki a perem alá.... rosszul irtam az előző hsz.-ben, inkább a dobhoz vannak közel, főleg az elsők... ugy 2-3 ujjnyira.

Amugy ezekkel a gumikkal vettem az autót.... és nincs panasz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.