Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest Anonymous

Recommended Posts

Sziasztok! B2-es vectra fényszórópárt keresek! tud valaki?

Lenne még egy kérdésem is!

1.616V (x16xel) 1997. vectrámnak kicsit furcsa az alapjárata.nem nagyon csak kicsit mintha dadogna.

Kb 2000km megtétele előtt cseréltem benne gyertyát.

válaszotok előre is köszönöm!

Hello!

Nekem van.

Tomi

Link to comment
Megosztás:

Helló!!És mennyiért adod a lámpákat??Eredeti vagy utángyártott??Vmi sérülés van rajta??

Jobbkormányos kocsiból van, 2001-es évjárat. Nemtudom be lehet e állítani hogy úgy vigyen mint a balkormányosok, vagy a foncsor különbözik. 10 pénz a pár. Amúgy teljes kocsim van ha bármi más is kéne.

Link to comment
Megosztás:

Jobbkormányos kocsiból van, 2001-es évjárat. Nemtudom be lehet e állítani hogy úgy vigyen mint a balkormányosok, vagy a foncsor különbözik. 10 pénz a pár. Amúgy teljes kocsim van ha bármi más is kéne.

Jobbos nem jó,nem lehet beállítani.Ülésfűtés van benne??Bal oldali ülésből a párnák érdekelnének lehet.

Link to comment
Megosztás:

Motortuning téren csináltatott már valaki chiptuningot 2.0 16V-re? 136-ból csinál 150 lovat... ami érdekelne főleg: fogyasztás és teljesítményben érezhető-e? + Motor élettartamára nézve milyen hatással van? Nem nonstop padlógázas felhasználás a cél sem gyorsulni sem kiakasztani az órát csak egy kis erőtöbblet és ha minden igaz még fogyasztás is csökkenne.

Link to comment
Megosztás:

Motortuning téren csináltatott már valaki chiptuningot 2.0 16V-re? 136-ból csinál 150 lovat... ami érdekelne főleg: fogyasztás és teljesítményben érezhető-e? + Motor élettartamára nézve milyen hatással van? Nem nonstop padlógázas felhasználás a cél sem gyorsulni sem kiakasztani az órát csak egy kis erőtöbblet és ha minden igaz még fogyasztás is csökkenne.

A Tuning/Turbó-sokk témában keresd meg Lallert priviben.Majd Ő megmondja a frankót.nemkicsit ért ehhez. :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
SZisztok 98as b vectrám van 2.0dti és olyan bajom lenne hogy nem indul az auto ugy csinál mintha nem lenne benne gázolaj.huzásra nagy nehezen indul de utána van mikor nem.ha valaki tudja mi lehet a baj irjon.köszi

Miután elindult, megy rendesen? Ha nem:

Gázolajat kap? Gázolajszűrő ellenőrzés, csere. Ha ez ok, akkor adagoló gond.

Akkumulátor pörgeti rendesen? Előizzítás működik?

Link to comment
Megosztás:

Miután elindult, megy rendesen? Ha nem:

Gázolajat kap? Gázolajszűrő ellenőrzés, csere. Ha ez ok, akkor adagoló gond.

Akkumulátor pörgeti rendesen? Előizzítás működik?

igen utána megy rendesen de ha leállitom van hogy nem indul be.gázolajat kap néztem.mi lehet a gázolajszürövel?pörgeti rendesen a motort az akksi.ha az adagoloval van gond milyen hibát kéne még észlelnem? köszi az elözö választ

Link to comment
Megosztás:

Jobbkormányos kocsiból van, 2001-es évjárat. Nemtudom be lehet e állítani hogy úgy vigyen mint a balkormányosok, vagy a foncsor különbözik. 10 pénz a pár. Amúgy teljes kocsim van ha bármi más is kéne.

Helló!

Engem egy külső hőmérő érdekelne, X20XEV hez. Az enyém olyan 32-35 fokokat mér mostanság! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Hengerfejemnél nyomja az olajat,körbe végig,gondolom kiégett a tömítés!Tud rá vki jó megoldást,halottam,hogy a tömítések kiégnek,szar konstrukció!

Vkinek tipp rá?

Kössz...

Ki kell cserélni, jobbat nem tudok. Viszont nem lehet, hogy a hengerfej és a szelepfedél között nyomja az olajat? Mert az sokkal inkább el szokott fáradni, lévén a szelepfedél műanyag, és lehetetlen rendesen tömíteni.

Nekem már 3 tömítés cserém volt, most annyira "király" a helyzet, hogy csak a menetirány szerinti bal oldalon szivárog, és nem a gyertyákra. :huh: De rohadt jó, mi?

Link to comment
Megosztás:

Ki kell cserélni, jobbat nem tudok. Viszont nem lehet, hogy a hengerfej és a szelepfedél között nyomja az olajat? Mert az sokkal inkább el szokott fáradni, lévén a szelepfedél műanyag, és lehetetlen rendesen tömíteni.

Nekem már 3 tömítés cserém volt, most annyira "király" a helyzet, hogy csak a menetirány szerinti bal oldalon szivárog, és nem a gyertyákra. :huh: De rohadt jó, mi?

Nekem meg hátul szivárog, szerencsére, mert elöl a kipufőgócsonkokra folyna és égne rá az olaj...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.