Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Vagy a további fejlesztgetésnél talált pár cserést alkatrészt, amitől elment a kedve és inkább ráhagyta a következő tulajra :P ;) ;) :D :P :P

Neeem :D Akkor adta el az előző tulaj amikor lejárt az autóra a hitel és elvitt helyette egy francia kombit 3 misiért ezt pedig beszámíttatta. (Részben a kereskedőtől részben meg okosba tudom ezeket ^_^ ). Pl műszaki is volt rá több mint 1 év, de zöldkarira kellett vinni 2 hónap múlva persze nem volt gond.

Ami cserés lesz: pár szilent és féktárcsa-fékpofa... ezek bizony elkoptak de nem csoda csak én mentem vele 2008 vége óta 39e kilométert. Idén mondjuk sokat még nem mentem vele de tavaly igen, ebből 30e 2009-ben ment bele.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok nekem nem vectrám van de érdekelne

hogy az ajtóba szerelt lámpák ugyan úgy világítanak mint a hátsó kapaszkodóban lévő kis lámpák bármelyik ajtó nyitásakor égnek vagy

csak a kinyitott ajtó lámpája ég .

köszi a segítséget

Ajtók lámpái akkor világítanak ha az ajtó nyitva van akkor a két első vagy két hátsó világít de pl ha kinyitod az első ajtókat akkor nem világít a hátsó csak ha azt is kinyitod. Kapaszkodó lámpa pedig kapcsolható: ki - be - ajtó nyitásra :D

Link to comment
Megosztás:

Ma taliztam Zsomat cartárssal, és átadta a hőn áhított vonószemet, amit nagyon de nagyon szépen köszönök! ^_^

Nagyon szívesen! Örülök, hogy segíthettem és találkoztunk.

Valamint hogy megmutattad a szekunder légkompresszor hűlt helyét. Így már okosabb lettem azzal, hogy hideg motornál nem az kattog, mer' nincs. :D Csak akkor meg mi? No mindegy, a lényeg, hogy működik rendben a járgány.

Már csak egy-két apró bosszantó dolga van, aztán ha azokat is megcsinálom, majd kezdődik elölről. :P

Link to comment
Megosztás:

Már csak egy-két apró bosszantó dolga van, aztán ha azokat is megcsinálom, majd kezdődik elölről. :D

Ez ilyen! ^_^ Bár újabb korában biztos problémamentesebb volt a típus.Mondjuk akkor valószínűleg elég sok esetben csak specifikus szervizben nyúlhattak hozzá.

Nem úgy mint ma! :P

Link to comment
Megosztás:

Azt a corsát netről már ismerem :D

Még kadettnél volt egy jó darab Suba, Subi vagy valami hasonló, láttam is pesten egyszer a lurdy parkolóban. Kadett E V6 2.5 ^_^

Demó is C20XE-vel kezdte, utána lett LET.Mondjuk az első XE Corsát fára tette, a rosszul bekalibrált Kadet GSi hátsó tárcsa miatt.A jelenlegi bódét Uhuhu Ákos hozta be gyári A2 GSi-ként. Amúgy Deméval szinkronban épült az én NE-m ill. itt kméten Kiskasza XE Corsája is.

Aztán lakást vetünk, és kellett a Corsából a pénz.Elég szép mínusszal szálltam ki belőle sajnos.

Subi78 nick alatt fut a CS.n a srác, mára már egy Vectra2000-re ill. egy Vectra B 2.5 V6-tal.Utóbbi családi autóként funkcionál.A Kadettet eladta.

Link to comment
Megosztás:

Demó is C20XE-vel kezdte, az övével szinkronban épült az én NE-m.Aztán lakást vetünk, és kellett a Corsából a pénz.Elég szép mínusszal szálltam ki belőle sajnos.

Subi78 nick alatt fut a CS.n a srác, mára már egy Vectra2000-re ill. egy Vectra B 2.5 V6-tal.Utóbbi családi autóként funkcionál.

Ezekből csak nagy mínusszal lehet kiszállni...

Jaja, láttam már a két vectrát a cs-en :D

Link to comment
Megosztás:

Demó is C20XE-vel kezdte, utána lett LET.Mondjuk az első XE Corsát fára tette, a rosszul bekalibrált Kadet GSi hátsó tárcsa miatt.A jelenlegi bódét Uhuhu Ákos hozta be gyári A2 GSi-ként. Amúgy Deméval szinkronban épült az én NE-m ill. itt kméten Kiskasza XE Corsája is.

Aztán lakást vetünk, és kellett a Corsából a pénz.Elég szép mínusszal szálltam ki belőle sajnos.

Subi78 nick alatt fut a CS.n a srác, mára már egy Vectra2000-re ill. egy Vectra B 2.5 V6-tal.Utóbbi családi autóként funkcionál.A Kadettet eladta.

Subi már eladta az avectrat is, let volt benne. A let átvándorolt egy sedan fastraba. A vectra új tulaja, a bcorsajaból átrakta a 3.0 v6ot a subiféle vectrába. Subinak meg maradt a bvectra.

Az ominózus ekadettet a minap láttam Pesten a Felvonulási térnél, sanszos h 20xe volt benne(hangról) és füstölt mint állat. :D

Link to comment
Megosztás:

Subi már eladta az avectrat is, let volt benne. A let átvándorolt egy sedan fastraba. A vectra új tulaja, a bcorsajaból átrakta a 3.0 v6ot a subiféle vectrába. Subinak meg maradt a bvectra.

Az ominózus ekadettet a minap láttam Pesten a Felvonulási térnél, sanszos h 20xe volt benne(hangról) és füstölt mint állat. ^_^

Hmm... akkor le vagyok maradva én is, vagyis én főleg :P

20xe? Sokáig árulta azt a szép autót... végülis várható volt, hogy megveszi valaki olyan aki nem értékeli, hogy egyedülálló járgány volt :D

Link to comment
Megosztás:

Hmm... akkor le vagyok maradva én is, vagyis én főleg :P

20xe? Sokáig árulta azt a szép autót... végülis várható volt, hogy megveszi valaki olyan aki nem értékeli, hogy egyedülálló járgány volt ^_^

Szerintem a motort még eladás előtt kivették, és az van Vilike kadettjában, de ez nem biztos. Úgy tudom Agárdra került a bordó kadett...eléggé lelakták. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a motort még eladás előtt kivették, és az van Vilike kadettjában, de ez nem biztos. Úgy tudom Agárdra került a bordó kadett...eléggé lelakták. :D

Kadettklubbról is amit eladtak normális kadett amit teljesen átépítettek mindet olyan vette meg, hogy csak néztünk miket művelnek velük ^_^ A 10e forintos alufelni szettek (a 100 ezer éves bmw bbs és hasonlók) + króm feliratok... a legjobb a M A T Y I felirat volt a csomagtartón az egyik kadetten :P

Ritka, hogy olyan veszi meg aki szintén foglalkozik vele.

Link to comment
Megosztás:

Kadettklubbról is amit eladtak normális kadett amit teljesen átépítettek mindet olyan vette meg, hogy csak néztünk miket művelnek velük ^_^ A 10e forintos alufelni szettek (a 100 ezer éves bmw bbs és hasonlók) + króm feliratok... a legjobb a M A T Y I felirat volt a csomagtartón az egyik kadetten :P

Ritka, hogy olyan veszi meg aki szintén foglalkozik vele.

Sajna sok ilyet láttam már, pedig koromnál fogva nem vagyok annyira régen benne ebben a körben. Van jó pár olyan autó, ami vidéken volt, vigyáztak rá, aztán felkerültek pestre, új tulaj.... Legalább 2 autóról tudok, aminek véletlenül elhalt a motorja 2héten belül miután eladták. Előtte meg évekig semmi bajuk nem volt... :D

Link to comment
Megosztás:

Sajna sok ilyet láttam már, pedig koromnál fogva nem vagyok annyira régen benne ebben a körben. Van jó pár olyan autó, ami vidéken volt, vigyáztak rá, aztán felkerültek pestre, új tulaj.... Legalább 2 autóról tudok, aminek véletlenül elhalt a motorja 2héten belül miután eladták. Előtte meg évekig semmi bajuk nem volt... :D

Általában ezek az autók elég jó áron kelnek el (mármint nem a befektetett összeghez képest hanem a többihez, pl nem 85e ft egy e kadett hanem 285e egy teljesen átfestett, gsi optikás 2 literes stb..) és olyanok veszik akik vagánykodni akarnak velük és azt is csinálják. Elfordítja a kulcsot és nyomja is padlóig a gázt... meg megy vele gyorsulni de ugye csak úgy, hogy beugurul a vonalhoz és ott is a hideg motornak nyomja... sok a barom és nem is csoda, hogy rövid időn belül meghal...

Link to comment
Megosztás:

sok a barom és nem is csoda, hogy rövid időn belül meghal...

Aki átvitt értelemben a gatyáját is rákölti a "csodavasra" az nem fogja kitaposni a szemét.Aki viszont készen veszi meg, nem tudja még annyira tisztelni.Csak ha Ő is bele locsolja a maga 500e.-ét.Ha bele locsolja.... :D

Link to comment
Megosztás:

Olvastam egy cikket a Totoalcaron a faceliftes Swiftről, ahol megemlíti a cikk írója, hogy a középbox nyomja a térdét.

Érdekes, mert nekem a Vekiben ilyen gondom nincs! :P Pedig nem fiatal fejlesztés! ;)

ettől függetlenül kellene az új Swift.Vagy az előtti Sport verzióban.Nekem bejön. :D Ha lenne használható csomagtartója, talán már lenne is.De nincs neki.Így nekem sincs ilyen autóm. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Olvastam egy cikket a Totoalcaron a faceliftes Swiftről, ahol megemlíti a cikk írója, hogy a középbox nyomja a térdét.

Érdekes, mert nekem a Vekiben ilyen gondom nincs! :P Pedig nem fiatal fejlesztés! ;)

ettől függetlenül kellene az új Swift.Vagy az előtti Sport verzióban.Nekem bejön. :D Ha lenne használható csomagtartója, talán már lenne is.De nincs neki.Így nekem sincs ilyen autóm. ^_^

Nekem kevésbé tetszik az új. Az eleje jobb lett, viszont a hátulja sokkal rosszabb. Előző sport verziót én is elfogadnám ;)

Link to comment
Megosztás:

Olvastam egy cikket a Totoalcaron a faceliftes Swiftről, ahol megemlíti a cikk írója, hogy a középbox nyomja a térdét.

Érdekes, mert nekem a Vekiben ilyen gondom nincs! :P Pedig nem fiatal fejlesztés! ;)

ettől függetlenül kellene az új Swift.Vagy az előtti Sport verzióban.Nekem bejön. :D Ha lenne használható csomagtartója, talán már lenne is.De nincs neki.Így nekem sincs ilyen autóm. ^_^

Azon én is jókat szoktam merengeni újabb autókban ülve, hogy miért felejtettek el a mérnökök puha anyagot tenni oda, meg hogy miért csak 160 centis emberekre tudják azt ott méretezni? Röhej...

Link to comment
Megosztás:

ne má! óóó, hogy az a.....<sípszó>....<sípszó>...!! Most vettem észre hogy össze van karmolászva a kocsi teteje. Eddig is összejárkálták a nyestek, de most a tető közepén két vonalban kb 15cm hosszan 3-4cm szélessgben kaparásnyom! van a kocsi tetején, valamint ez mellől egy majdnem szabályos egyenes csík halad a hátsó szélvédő közepéig. :D ^_^ :P ;)

Durván látszik, ahogy nézem csak a lakkréteg sérült, de lehet hogy pár helyen a festés is. Onnan tudom hogy állat volt, mert az a csík ami a szélvédőig ér, egy sáros lábnyom-csúszásban folytatódik a szélvédőn.... Nem elég hogy csúszdának használják a kis dögök, most még össze is karmolászták! :D :P :P :P :D :D

Valakinek valami használható megoldása? Én sörétesre gondoltam... ;)

Link to comment
Megosztás:

Vezess bele áramot estére. :D ;)

ne má! óóó, hogy az a.....<sípszó>....<sípszó>...!! Most vettem észre hogy össze van karmolászva a kocsi teteje. Eddig is összejárkálták a nyestek, de most a tető közepén két vonalban kb 15cm hosszan 3-4cm szélessgben kaparásnyom! van a kocsi tetején, valamint ez mellől egy majdnem szabályos egyenes csík halad a hátsó szélvédő közepéig. :D ^_^ :P ;)

Durván látszik, ahogy nézem csak a lakkréteg sérült, de lehet hogy pár helyen a festés is. Onnan tudom hogy állat volt, mert az a csík ami a szélvédőig ér, egy sáros lábnyom-csúszásban folytatódik a szélvédőn.... Nem elég hogy csúszdának használják a kis dögök, most még össze is karmolászták! :D :P :P :P :D :D

Valakinek valami használható megoldása? Én sörétesre gondoltam... ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért ne legyünk már annyira hanyatt esve a szuziktól! Ezek a szuzik már nem a régi strapa szuzik. Nekem momentán nem tetszik.

Olvastam egy cikket a Totoalcaron a faceliftes Swiftről, ahol megemlíti a cikk írója, hogy a középbox nyomja a térdét.

Érdekes, mert nekem a Vekiben ilyen gondom nincs! :P Pedig nem fiatal fejlesztés! ;)

ettől függetlenül kellene az új Swift.Vagy az előtti Sport verzióban.Nekem bejön. :D Ha lenne használható csomagtartója, talán már lenne is.De nincs neki.Így nekem sincs ilyen autóm. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Azért ne legyünk már annyira hanyatt esve a szuziktól! Ezek a szuzik már nem a régi strapa szuzik. Nekem momentán nem tetszik.

Nekem tetszenek, az sx4 sem rossz és a splash sem... ha pl kellene egy kis fogyasztású autó amivel városok között ingáznék az lenne a swift, ha horgásznék vagy sokat kirándulnék vagy telekre járnék akkor ott az sx4, ha csak városban mozognék elég lenne a splash.... jah ha meg sok cuccot kellene hordoznom lehetne egy wagon r+ vagy egy ignisem... de most akkor vegyek ennyi autót? Áh... ezért van egy vectrám :D (na jó mindennek nem tesz eleget a felsoroltakból, sőt de egy közepes átlagos autónak megteszi bármire is kell használnom)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.