Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Nekem még a szelepsapka leszedő is meg van a tankajtóba!BE BE BEEEEE :rolleyes:

Na, mondjuk az tényleg ritka... Bár én simán le tudom szedni kézzel a szelepsapkát, a benzinkutas pumpák alapból eléggé szutykosak, túl sokat nem vesztek vele. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem még a szelepsapka leszedő is meg van a tankajtóba!BE BE BEEEEE :rolleyes:

Az megvan sokban ;) Nekem is, zsír új cucc :D De pl vásároltak tőlem b vectra fényszórót és abban is megvolt pedig kicsit hiányos kocsi volt pl nem volt széria benne a csomagtartó belső kárpit burkolata (csomagtartó ajtó mármint). (Az csak ráadás, hogy az enyém és az említett autó rendszáma között a javára volt + 36 csak a számban... monduk sok más hasonlóság nem is volt köztük...)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap egy 60km-es út után újra kellett töltenem, mert a minimum alatt volt...

Javítva már 1x volt, most is ott ereszt (nekem is ott fent).

Békés megyében (legjobb lenne Békéscsaba - Orosháza környékén) nem tudtok egy gyári bontottat jó áron? Vagy ahol érdemes megérdeklődni.

Ha valaki tud szóljon légyszives. Köszi

Csorvási bontóban kérdezd meg esetleg, bár emlékeim szerint eléggé horror áron mérik az alkatrészeket. 1.5Td Isuzu Kadett hűtőventijét 20 000 Ft-ért akarták rám sózni, 4 évvel ezelőtt. Nos, inkább kerestem tovább olyan szakit aki meg tudta hegeszteni a törött keretet, stb.

Link to comment
Megosztás:

Na, Balázs show... Kérdés: egy kilowatt hány lóerő? És a helyes megfejtés - szerintük: 1,34! Aha. Akkor a 100kw-os Vectrám miért 136 lovas? Amatőrök...

Nem mondtak ám akkora butaságot! Nézd meg ezt Mert az angol pl 1,34 kW.

Ha nem tették hozzá, hogy a metrikus rendszerben nézett lóerőről van szó, akkor nem lehet belekötni.

Link to comment
Megosztás:

Nem mondtak ám akkora butaságot! Nézd meg ezt Mert az angol pl 1,34 kW.

Ha nem tették hozzá, hogy a metrikus rendszerben nézett lóerőről van szó, akkor nem lehet belekötni.

Hát.... igen ám de nem angliában vagyunk... ennyi erővel ha azt kérdeznék, hogy milyen hosszú egy átlag autó és azt mondanák, hogy 4,5 méter akkor lehetne akár bónusz kérdés is de a zsűri elveti mert ő lábra gondolt? :rolleyes:

Szóval maradjunk annyiban, hogy egy újabb baki amit a google első találatából néztek ki, múlt héten is volt valami gáz benne csak indexen olvastam...

Link to comment
Megosztás:

Csorvási bontóban kérdezd meg esetleg, bár emlékeim szerint eléggé horror áron mérik az alkatrészeket. 1.5Td Isuzu Kadett hűtőventijét 20 000 Ft-ért akarták rám sózni, 4 évvel ezelőtt. Nos, inkább kerestem tovább olyan szakit aki meg tudta hegeszteni a törött keretet, stb.

Köszi. Írtam nekik, majd meglátjuk mit válaszolnak.

Link to comment
Megosztás:

Nekem még a szelepsapka leszedő is meg van a tankajtóba!BE BE BEEEEE :rolleyes:

A korábbi Caravanomban minden benne volt.Gyári vonószem, emelő, szelepsapi letekerő.Csak a motortéri köteg torka volt véres......egy kicsit.... :D Ez a zőőd meg jó.De nincs ill. nem volt benne semmi.Mindent utólag kell összekukáznom hozzá.

De jobban szeretem, mint a korábbi Caravant. ;)

Link to comment
Megosztás:

Átgondolva még ezek vannak hátra, hogy kész legyen a vectrám:

-E85 elektronika, opel16v féle, az a legjobb ahogy olvastam mármint arra amire nekem kell, spóroljon ha azt akarom vagy menjen mint a meszes ha odalépek neki és automata legyen.

-Multikormány-sony kábel, hogy működjenek a gombok.

-Elektromos napfénytető sem lenne még rossz, egyszer majd azt is megcsináltatom, kasznisom van aki jól meg tudja csinálni az nem gond, kábelek meg jelenleg is be vannak húzva a helyükre.

-Fűthető ülések, gombok megvannak ülések még nincsenek.

-Gyári fényszórómosó színrefújva.

-OPC alufelniből valamelyik szép verzió ami passzolna az autóhoz úgy mint a gyári és szerintem 16"-os méretben.

-Index pöccintésre 3-at villog se lenne rossz és szerintem nem is bonyolult megoldani.

-Ködlámpa kanyarodásra felkapcsol, ez még egy ködlámpa körrel megoldható ami H1-es izzókat kapna (nem is lenne bonyolult a ködlámpám: jelenleg is xenon van benne és stoboszkóp mellé építve de a xenon izzó fölé még be lehetne építeni a H1-es izzót vagy H3-ast.

-Fényszóró cseréje se lenne hülyeség ha nem lenne már a B2-es is nagyon szép de egy dayline full króm megoldás tetszene.

Eddig is rengeteg cucc került már bele és sok minden meg lett csinálva de még van mit alakítani rajta :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Multikormány-ra nekem Paser márkájú illesztő volt berakva a Sony fejhez, infrás jeladóval, mert a fej is infrás volt. Drótosan nem lehetett akkor illeszteni azt a típust.

A Hétvezéren lévő hifi-tuning-stb. srácokat kérdezd meg, tudnak-e segíteni, mert én anno tőlük vettem, igaz akkor még a Veres Péteren tanyáztak. Már ha érdekel a téma.

Link to comment
Megosztás:

Multikormány-ra nekem Paser márkájú illesztő volt berakva a Sony fejhez, infrás jeladóval, mert a fej is infrás volt. Drótosan nem lehetett akkor illeszteni azt a típust.

A Hétvezéren lévő hifi-tuning-stb. srácokat kérdezd meg, tudnak-e segíteni, mert én anno tőlük vettem, igaz akkor még a Veres Péteren tanyáztak. Már ha érdekel a téma.

Nekem ez a kábeles lenne jó, és neten már csak 10e egy szett de csak sopron, kaposvár környékéről lehet ilyet rendelni.

Link to comment
Megosztás:

-E85 elektronika, opel16v féle, az a legjobb ahogy olvastam mármint arra amire nekem kell, spóroljon ha azt akarom vagy menjen mint a meszes ha odalépek neki és automata legyen.

Egyelőre a Gabi féle vezérlő nem tud mit kezdeni az XEV 4 vezetékes előfűtött lambdájával az utolsó infóim szerint, ezért is döntöttem a régebbi Hunflex mellett.

Link to comment
Megosztás:

Te burzsuj vagy he vagy nyertél a lottón? ;) :D

Ha rájössz a ködlámpa felkapcsolásra kanyarban, az engem is érdekelne.Mert itt is kérdeztem már de nem jött válasz.

Átgondolva még ezek vannak hátra, hogy kész legyen a vectrám:

-E85 elektronika, opel16v féle, az a legjobb ahogy olvastam mármint arra amire nekem kell, spóroljon ha azt akarom vagy menjen mint a meszes ha odalépek neki és automata legyen.

-Multikormány-sony kábel, hogy működjenek a gombok.

-Elektromos napfénytető sem lenne még rossz, egyszer majd azt is megcsináltatom, kasznisom van aki jól meg tudja csinálni az nem gond, kábelek meg jelenleg is be vannak húzva a helyükre.

-Fűthető ülések, gombok megvannak ülések még nincsenek.

-Gyári fényszórómosó színrefújva.

-OPC alufelniből valamelyik szép verzió ami passzolna az autóhoz úgy mint a gyári és szerintem 16"-os méretben.

-Index pöccintésre 3-at villog se lenne rossz és szerintem nem is bonyolult megoldani.

-Ködlámpa kanyarodásra felkapcsol, ez még egy ködlámpa körrel megoldható ami H1-es izzókat kapna (nem is lenne bonyolult a ködlámpám: jelenleg is xenon van benne és stoboszkóp mellé építve de a xenon izzó fölé még be lehetne építeni a H1-es izzót vagy H3-ast.

-Fényszóró cseréje se lenne hülyeség ha nem lenne már a B2-es is nagyon szép de egy dayline full króm megoldás tetszene.

Eddig is rengeteg cucc került már bele és sok minden meg lett csinálva de még van mit alakítani rajta :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen. Most már másra kellene a pénz, ha lenne.

Igen, másra kell.Aztán éppen annyi van, hogy vektrakocsi üzembiztos maradjon, de előtérbe került a fő funkciója.Használom! :D És, semmi buzulás! :rolleyes: Persze fontos, hogy ne essen szét, tehát amit kér, megkap ahogy a pénzmag engedi. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hali :rolleyes:

Próbálom magam tultenni, hogy nem tudom mi a pontos jelzése a vectrámnak, de valahogy csak izgat a dolog ugyhogy segítséget kérek beazonosítani :D

Az autó német származású, állítólag GT. Az díszcsíkra oldalt az van írva, a futómű sport, sárga rugókkal, állítólag gyári, a kipuffancs Remus, jó nagy dupla véggel amit valahol képen már láttam másik vectrán ugyhogy szerintem az is gyári. Csomagtartón szép íves szárny féklámpával amit itthon nemigen látni. Eredetvizsgán GL plusnak sorolták be, elötte a forgalmiba csak simán vectra B 2.0 volt. Találtam egy oldalt ami leírja a felszereltséghez tartozó extrákat de GT ott sem volt viszont a gl plusz eltér rendesen. Egyáltalán létezik B vectrából GT? Ha kell leírom részletesen mi van benne. Ha valakinek van valami infója megköszönöm ;)

Link to comment
Megosztás:

Hali :rolleyes:

Próbálom magam tultenni, hogy nem tudom mi a pontos jelzése a vectrámnak, de valahogy csak izgat a dolog ugyhogy segítséget kérek beazonosítani ;)

Az autó német származású, állítólag GT. Az díszcsíkra oldalt az van írva)

5 ajtós bódéval volt GT felszereltség, legalább is úgy rémlik.Egy mohácsi srácnak volt ilyenje.Gyári sportfutómű, sportülések, ill. Irmscher dob volt hozzá.

Más nem rémlik sajnos.

De az sem kizárt, hogy a tiéd utólagosan lett GTsítve.

Link to comment
Megosztás:

Tegyél fel képeket a GT-ről! :rolleyes:

Hol vannak leírva a különböző felszereltségi szintek?

Én a hasznaltauto.hu oldalon lévő eurotax autóértékelőnél szoktam megnézni.

Viszont GT-t itt sem ír, se a sedannál, se az 5 ajtósnál se a caravannál...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.