Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Na erre erössen kiváncsi vagyok..... Irjál a tapasztalatokról.....!!!!!!!!!!!!!!44

Nem cseréltetek semmit, amit megtámadhat a szesz? Gondolok itt benzinvezetékekre....

Azt tuti nem fogja megtámadni a szesz.Inkább elviekben a tömítések lesznek veszélyben, de már túl sok verda rohangál etanollal, és sztem felmerült volna ez is, mint hibalehetőség.

Link to comment
Megosztás:

Azt tuti nem fogja megtámadni a szesz.Inkább elviekben a tömítések lesznek veszélyben, de már túl sok verda rohangál etanollal, és sztem felmerült volna ez is, mint hibalehetőség.

Nah, tegnap végre kiürült oly' mértékben az üza.tank, hogy villogott a visszajelző.Úgyhogy begurultam az OiL kútra, és tele nyomtam E85-tel.55L ment beleVáltozás egyelőre kisi, sztem az is érzéki, mint ha jobban ugrana a gép.Reggel pedig kicsi vel nyögvenyelősebben indult.

A kipufogónak pedig igazi pálinkafőző szaga van! :huh:

S, nem utolsó sorban 3e.ft-tal olcsóbban nyomtam tele, mint szoktam.Tehát 17 tankolás, cirka 9e.km, és vissza is jött az ára a Flextec-nek.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.