Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Nemégen beszéltem Dinivel.Sajnos a küszöb dolog elvérzett.Az eladó visszautalja a zsét, aztán annyi.keresnem kell másik megoldást.

Viszont egyszerűen röhejes, hogy egy eltseszett 15'-ös lemezfelniért 5e.t kérnek.(téligumiprojekt)Annyit nem ér....Majd csak találok olcsóbb megoldást....remélem....

És ha nem, akkor jársz tavaszig nyári gumival ? :(

Link to comment
Megosztás:

És ha nem, akkor jársz tavaszig nyári gumival ? :(

Téligumi van fent a QP felnin, csak nagyon kemény már.Nem csúszik vele az autó, de nem is 100as a tapadása, és mivel eléggé peres, (205/50-16) zavaróan hangos is.....Szóval ezért neveznék be inkább normál, gyári váltóméretű téligumiba.

Link to comment
Megosztás:

Nekem most felkerült egy garni nem új, de még 2 szezont lazán elfutó Falken HS 435.

Eddig ami legjobban tetszik, a csend. ;) pláne a 17-es guriga után.

A következő, hogy anyumék felé ma is még picit taknyos volt az út, és nem éreztem bizonytalannak a kocsit. Bezzeg tegnap a nyárikkal... :(

Link to comment
Megosztás:

Téligumi van fent a QP felnin, csak nagyon kemény már.Nem csúszik vele az autó, de nem is 100as a tapadása, és mivel eléggé peres, (205/50-16) zavaróan hangos is.....Szóval ezért neveznék be inkább normál, gyári váltóméretű téligumiba.

15 ezer forintnyit adtam a 4db 15-ös felniért... hosszas keresés után. Volt a nyáron olcsóbb is - akkor sajnáltam a pénzt-, de most, hogy mindenki téligumit szereltet, felcsapták az árát. Ahol a nyáron 15 volt most 30-at kértek volna értük. Amugy négy darab Matador téligumim van - az autóval örököltem - nem nagy szám, de azért sokkal jobb, mint a nyári. Mikor felraktam, kerestem is hamar egy kicsi havat és kipróbáltam... na azért tapad :( .

Link to comment
Megosztás:

Amugy négy darab Matador téligumim van - az autóval örököltem - nem nagy szám, de azért sokkal jobb, mint a nyári. Mikor felraktam, kerestem is hamar egy kicsi havat és kipróbáltam... na azért tapad ;) .

A Matador messze földön híres a kitűnő tapadásáról hóban.Nekem a Corsa alatt volt még 1.2S korában.A síkos úttal voltak problémák.Kisit jobban csúszott rajta.

Amúgy én is jó nagy hülje vagyok, hogy ilyenkor jut eszembe lemezfelnit keresni........ :(

Link to comment
Megosztás:

Losiiiii....képek! :(

Igyxem...... ;)

más:

Téli gumák fent vannak.Végül sikerült Eurotec Snowolf2-t beszereznem, jutányos áron.Eddig nagyon tecc, könyebb a kormány, és csöndesebb, lényegesen csöndesebb az egész kotla.gyakorlatilag csak a motorhang hallatszik...

Amúgy sokat olvastam erről a gumiról, és utána mentem bele a dologba.Egyik hawer is ilyet használ az offMareáján, és bejött neki.A nyárija is ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Aha, tehát 15 -ös garnitúra lett a téli szett..... :(

Akkor a tavasszal lehet nyáriakat vadászni.....mondjuk mi is most vettünk potom pénzért nyárigumit a Boxerra.... ;)

Lehet érdemes volna néked is a télen körbenézni... :)

Jaja.15 lett, mert ezt még emberi árakon meg lehetett venni.16'-ban a legolcsóbb is huszonezer lett volna/db.Azt meg talán mégsenem.

A nyári pedig............erősen pénzfüggő lesz, de mindig vannak tavaszal egész jó kis akciók, főleg kifutó szériáknál.Olyankor is érdemes benevezni nyáriba.......

Link to comment
Megosztás:

Farkasnak farkast..... :(

Jaja! ;)

Amúgy érdekes, hogy itthon nem igazán forgalmazzák ezt a gumát, de pl. Németországban nagyon sokat adnak el belőle.

Alig találtam róla magyar nyelvű tesztelést, de akinek ilyen volt fent, annak tetszett.......

Remélem nekem is bejön, mert akkor nyáriban is ki fogom próbálni.Hawernak bejött.

Link to comment
Megosztás:

nekem az előző autómon volt,de kicsit kopottabb,meg az még sima snowolf volt,gyakorlatilag a barum mintája egy az egyben ;) bajom nem volt vele,de mivel kb 4-5 milliméteres futófelülettel rendelkezett,néha csúszkáltam.néha meg direkt :(

ebből a kettes változatból meg itt debrecenben igen sok fut!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.