Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Voltam ma GT-nél, és előadtam az elképzelésem a 4-2-1 projektről.Kerekedett a szeme rendesen de mondta, hogy vigyem a talpat, csővet, kocsit, aztán meglátja......

Kivi leszek, bevállaja-e...... :(

Majd ráküldjük Csernus dokit! :P Bevállalja Gubacsi úr vagy nem? :cry:

Link to comment
Megosztás:

SZtem be fogja.Elvégre "csak" össze kell heggesztenie! :( (mondjaalaikus)

Nah voltam, aztán megszakértette.Le kell végni az eredeti talpról a csöveket, és hozzá kell heggeszteni az újhoz.A csövek viszonylag passzolnak, nem kell tekergetni, és a magasság is stimmel.Szóval jó esély van rá, hogy nem lesz komplikáció.

Kövi 7n kedden meg is lesz csinálva.

Link to comment
Megosztás:

Nah voltam, aztán megszakértette.Le kell végni az eredeti talpról a csöveket, és hozzá kell heggeszteni az újhoz.A csövek viszonylag passzolnak, nem kell tekergetni, és a magasság is stimmel.Szóval jó esély van rá, hogy nem lesz komplikáció.

Kövi 7n kedden meg is lesz csinálva.

Majd a tőcsavar kimatatása lesz durva! :(

Link to comment
Megosztás:

Valamelyik nap jártam a várost valakinek a négyes Golfjával. És jópárszór majd bevertem az orromat a szélvédőbe. olyan magasan fogott a fék. Amikor meg visszaültem a Vectrába, kétszer is azt hittem, hogy nem fog a fékem. Pedig a Vectra sem fog mélyen, de van 1-2 centi eltérés. Honnan jöhet ez?

Link to comment
Megosztás:

Kész a 4-2-1.Érezhetően alacsonyabbról indul a nyomaték dolog.Amint lesz időm, csinyázok képeket is.Kisit nyögvenyelősen indul, de 10-15 sec múlva kisímul a járása a motornak, aztán mikor kikapcsol a sec.lev.kompi, utána megszűnik azaz idegesítő sivítás is a motortérben.

Ahogy átmegy műszakin, az AGR is ki lesz iktatva. :(

Link to comment
Megosztás:

Kész a 4-2-1.Érezhetően alacsonyabbról indul a nyomaték dolog.Amint lesz időm, csinyázok képeket is.Kisit nyögvenyelősen indul, de 10-15 sec múlva kisímul a járása a motornak, aztán mikor kikapcsol a sec.lev.kompi, utána megszűnik azaz idegesítő sivítás is a motortérben.

Ahogy átmegy műszakin, az AGR is ki lesz iktatva. :P

Mennyi volt?C20XE leömlője lett átalakítva vagy teljesen új lett hozzá legyártva?Gondolom ez jó c1.8XE-re is :(

Link to comment
Megosztás:

Mennyi volt?C20XE leömlője lett átalakítva vagy teljesen új lett hozzá legyártva?Gondolom ez jó c1.8XE-re is :(

Nos, a talpat apukámmal csináltattam meg egy kipufftömítés alapján.Az XE leömlőt bontva szerváltam be, és a kettőből lett csinálva 1.Amúgy ezek után bátran ki merem mondani, hogy jó az 1.8-ra is!

Jah, reggel nem volt semmi zűr indulásnál, szépen beindult, és járt a moci.Csak a porszívó ment! :P

Link to comment
Megosztás:

Akkor jövőre, amikor cserés lesz a kipuff, lehet el lesz játszva valami hasonló nálam is.

Kipufftömítés----talp---C20XE 4-2-1----ügyes kezű kipuffos.Ennyi a trükk....

Ebből a tömítés 1200ft, a talp kérdéses mert ugye találni kell egy helyet ahol kivágják, az XE leömlő 15e. , nekem pedig 12e.-ért hackelte össze a kipuffos.De ráment majd az egész napja.Viszont jó lett.

Nekem kb 4 éve ki van iktatva az AGR és egyszer sem volt gond sem műszakin, sem Zk-án.

D neked gázos a verdád.........

Link to comment
Megosztás:

Tegnap Gabi véleményének kikérése után széthúztam a sec.lev.kompi csatiját.Nem történt semmi, a motor hidegen pont úgy pörög mint a többi nem ilyen verdáé, majd melegedve szépen visszaáll a normál alapjárati fordulat.

Viszont így genyóó büdös a kipufogóból jövő zoxigénbenzinlevegőkeverék! :( De csak amíg hideg! :P

Ja, igen.Nagyon tetszik a móka, nemkicsit változott előnyére a verda.Jött pár NM sztem! :cry: Tehát nem lett rögtön 160LE-s ettől a kipufftól, csupán dinamikusabbnak érzem. De ha Udi is ráér, sztem mérünk majd 1t Dynoval........

Link to comment
Megosztás:

Nemégen beszéltem Dinivel.Sajnos a küszöb dolog elvérzett.Az eladó visszautalja a zsét, aztán annyi.keresnem kell másik megoldást.

Viszont egyszerűen röhejes, hogy egy eltseszett 15'-ös lemezfelniért 5e.t kérnek.(téligumiprojekt)Annyit nem ér....Majd csak találok olcsóbb megoldást....remélem....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.