Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Szinte ingyéé! :( Asszem megvárom az üvegszálas verziót! :P

Amúgy végre egyedül gépészkedhettem a Vekivel.Kicsit megkergettem.VOlt olyan útszakasz, ahol 170km/h-val is sikerült menni.Nem rossz a gép, de ha az ember csörtézni akar, nagyon ki kell húzatni a fokozatokat, mert nagyon hosszú a váltó.Mondjuk nem is ilyen száguldozásra találták ki.

Olyan 3000rpm felett dolgozik csak "rendesen".

Utazóautónak meg kiváló.Takarékos, stabil, kényelmes.S, elmondhatom, hogy nem igazán oldalszélérzékeny.De a /50 miatt a nyomvájúra igen.

Link to comment
Megosztás:

Autóvásárlás előtt állok, két tipus opel vectra, vagy citroen xsara a kiszemelt autó, én a citroennél maradnék bár a feleségem a vectra mellett döntene.

Szerintetek melyik lenne jobb választás?És miért? ( elfogultság nélkül, tudom opelesek vagytok)

Link to comment
Megosztás:

Autóvásárlás előtt állok, két tipus opel vectra, vagy citroen xsara a kiszemelt autó, én a citroennél maradnék bár a feleségem a vectra mellett döntene.

Szerintetek melyik lenne jobb választás?És miért? ( elfogultság nélkül, tudom opelesek vagytok)

Én elfogult vagyok Opelileg, de semmi érdemi dolgot nem tudok felhozni a Citroen ellen, mert nincs a birtokomban infó az autóról.

Vectrákról tudni kell, hogy jelentős részben külföldi autók róják itthon az utakat, bizonytalan kilóméterfutással, sok esetben pörgetett órával.

Bár ez lassan igaz minden autóra.Alaposan körbe kell nézni az adott kínálatot, ill,. a kiszemelt "áldozatot" is.

A Vekihez nem drágák az alkatrészek öszeségében, és is többre számítottam.Talán 1-2 speckós dolog kerül sokba hozzá.

Érdemi infóhoz egyébként hozájuthatsz a ww.totalcar.hu weboldalon, a népítélet/autók részen.Ott tudsz olvasni Vectráról, Xaráról egyaránt.

Sok motorkonfig van fent.

Én nem vennék francia autót.Nem tetszenek. :(

Link to comment
Megosztás:

kolléga xara-t adott el 1 éve, igaz, nem opelt vett, de nem is franciát. Nem bánta meg.

Én vectrás vagyok, opeles, igaz, inkább nem vagyok jó példa, ami a használt autó vásárlását illeti, főként magamra nézve.

Ha esetleg kiszemelsz egyet, és megmutatod itt a hirdetést, pár dolgot lehet tudunk azért arra is mondani. :(

Link to comment
Megosztás:

A kövi tankolásnál kipróba! :P Asszem ugrik is majd a 7.8L-es fogyim! :(

sziasztok.volna 1 kérdesem.csepeg a szervo olaj .elvittem a vectrámat a szerelőmhöz és azt mondta hogy ki kell cselélni a kormánykazettat.javitani nemlehet?vagy neki könnyebb igy.más megoldás nincs_

Link to comment
Megosztás:

A kormányműved csepeg, vagy a szervoszivattyú?

Szerintem mindkettő javítható, csak nem a kocsin, és max. nehéz megtalálni hozzá a szakit.

Szóval mindenképp le kell szerelni, aztán ha nincs szaki, akkor tényleg csere.

köszi ,tehát van remény

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.volna 1 kérdesem.csepeg a szervo olaj .elvittem a vectrámat a szerelőmhöz és azt mondta hogy ki kell cselélni a kormánykazettat.javitani nemlehet?vagy neki könnyebb igy.más megoldás nincs_

Hello!

A kormánymű ill. a szivattyú javítható. kb 40-42000 ft nettó

ezeket nézd meg:

www.kormanymu.hu

www.dmpartner.hu

By

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.