Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Ez majdnem a leghosszabb. :lol:

Eleve F20ból nem is volt W csoport, és csak 3 végáttétellel készült, a 3.42-vel, 3.55-tel és 3.72-vel de az csak 4x4-ben volt.

S, vajh Kadetthez is?? :lol: Mert Kiskasza gépének az a donorja..:lol:

Amúgy mint korábban linkeltem, lehet kapni csomagtértálcát minden verdába.Én intéztem magmanak egyet.A cég ter.képviselője kövi 7n hétfőn jár Kmét felé, aztán hoz is 1t hirtelen.Ha v.kinek kellene még a szekerébe, legyen kedves szóljon, mert akkor úgy intézem.

Link to comment
Megosztás:

S, vajh Kadetthez is?? :lol: Mert Kiskasza gépének az a donorja..:lol:

Amúgy mint korábban linkeltem, lehet kapni csomagtértálcát minden verdába.Én intéztem magmanak egyet.A cég ter.képviselője kövi 7n hétfőn jár Kmét felé, aztán hoz is 1t hirtelen.Ha v.kinek kellene még a szekerébe, legyen kedves szóljon, mert akkor úgy intézem.

Astrába mennyi?

Link to comment
Megosztás:

Eddig tetszik az F20.

icipicit mintha dinamikusabb lenne a vectra.

Eddig igaz még csak 150 km van benne, mióta kész, de tetszik.

Most annyi a helyzet, hogy még a balos csuklót kell cserélni az abs jeladó gyűrű miatt, meg hát a tavaly hirtelen felrakott kipuff gyakorlatilag tökre ki van égve, a hátsó dob meg kezd letörni. Ezek után visszavonom, ha bármi jót is írtam a cégről, aki csinálta. :(

Link to comment
Megosztás:

tavaly hirtelen felrakott kipuff gyakorlatilag tökre ki van égve, a hátsó dob meg kezd letörni.

Javasolhatom az Ultert, mint olyat?Nekem eddig tecc, bár még csak tavasz óta van gép alatt.( F Astra-Bveki)

Nekem amúgy a kormányom érdekes.Nem egészen érzem 100asnak.......Kisit, mint ha álló helyzetben darabos lenne.Ez csak olyan hülje érzés.Menet közben nincs vele gáz, nem sétál a verda, csak a szükséges mértékben.

Most gyűjtöm a pézet a műszakira, aztán a riogatóra, mert ami benne van, nem egészen tetszik, aztán pedig a 4-2-1-re.

Link to comment
Megosztás:

Srácok. Olvasgatom itt a különböző topikokat, fórumokat, és mindenki azt írja, hogy a tankvisszajelző(mármint az alacsony szint) először világít folyamatosan, majd pedig villog, ha tovább csökken a szint.

Ez minden b vectrára igaz? Mert ha igen, akkor az az érdekes, hogy én még addig sosem mentem, hogy villogjon.

Link to comment
Megosztás:

Srácok. Olvasgatom itt a különböző topikokat, fórumokat, és mindenki azt írja, hogy a tankvisszajelző(mármint az alacsony szint) először világít folyamatosan, majd pedig villog, ha tovább csökken a szint.

Ez minden b vectrára igaz? Mert ha igen, akkor az az érdekes, hogy én még addig sosem mentem, hogy villogjon.

Még én sem mertem odáig húzni.Ahogy elkezdett világítani, nemsokkal utána mentem is tankolni, max. 20-30km, de akkor már 51-2-3L-t kellett beletöltenem.....Szal a 60L-s tankban maradt 7L..........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.