Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

elvileg picikét rövidebb lesz a váltó, ha jó a bele.

számolgattam :)http://www.kepfeltolto.hu/2007/10/16//603b.JPG

Baloldalt az F20, jobbon az F18

Legalább jobban fog ugrani a géped, ha pörgeted! :lol: Azért kivi leszek a tapasztalatokra..........

Ha nálam is behalna a váltó, valszeg hidro helyett mechanikussá tenném.Kerül, amibe kerül.Mert 70-80e.ft-ot nem fogok kiadni CSAK a váltóért.

Link to comment
Megosztás:

vettem egy F20 váltót, egy C20XE caliból.

Asszony kimenőn volt. Így sok lehetőség végül nem akadt, ha holnapra kocsit akarok, beraktam a srácokat anyum puntójába, és elindultunk, megvettük, elhoztuk, szerelőhöz leraktuk.

Holnap elvileg elkészül az átültetés. Már nagyon hiányzik a vectra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

vettem egy F20 váltót, egy C20XE caliból.

Asszony kimenőn volt. Így sok lehetőség végül nem akadt, ha holnapra kocsit akarok, beraktam a srácokat anyum puntójába, és elindultunk, megvettük, elhoztuk, szerelőhöz leraktuk.

Holnap elvileg elkészül az átültetés. Már nagyon hiányzik a vectra. :lol:

:lol: nem csodálom.......

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Érdeklődnék hogy a 75 Lovacska mennyire elég egy vectra kasztnihoz?

Bátyám most nézelődik autófronton, és rengeteg 75 LE-s vectra van, nem kevés az egy kicsit az 1200 kg-hoz? :lol:

Köszönöm előre is a válaszokat.

Min. 100LE........de inkább 137.......v. 147.........esetleg 171......de ha 192LE, na az már királyságos (Irmscher) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elkészült a vectra! :lol:

Minden fokozat, mint a vaj. Remélem így is marad. Semmi hangja nincs a váltónak. Ez is remélem, hogy így marad!

Szóval elmondhatom, hogy mostmár ritkaságként kell kezeljem a kocsit. :lol:

F18-as váltó, F20-as belsővel.

Minden szimmering és tömítés ki lett cserélve, a főtengely szimmering is.

Friss olajocska, bontott kinyomócsapágy (hozzáteszem, érzésre, látszatra is jobb, mint amiben nekem megette a fémreszelék a szimmeringet.) Újra most nem futotta, majd amikor kuplungozva is lesz... úgy talán 100e km múlva, ha addig bírja. Ha csak 50e-t bír a kuplung, már az sem rossz.

Szóval, most megy a tesztüzem.

Ami bibi, hogy 1,5 hétig állt a kocsi, akksi ki volt véve, és közben leesett az akksiban a fesz. 8,9 voltra.

Szal azt lehet, hogy még idén cserélni kell.

Most már végképp nem adom el a vectrát, csak ha valaki lerakna mondjuk 2 millát... tudom, piaci értéke jóval kevesebb, viszont nekem már csak ennyiért érné meg megválni tőle, miután már mondhatni minden javítva lett rajta.

Link to comment
Megosztás:

Lekötelezel...

Bocs a késlekedésért, tegnap hulla fáradt voltam és egyszerűan átaludtam az egész nyitvatartási idejüket...

Naszóval megkérdeztem, megnéztem a cuccot. Ez egy méretpontosan illeszkedő gumitálca körben 5 centi vastag peremmel, sav és lugálló anyagból, középen pedig van egy habosított műanyagból álló csúszásgátló rész ráragasztva (tehát ez nem kivehető belőle, bár nemtom ez a része mennyire sav és lugálló). A középen-t azt úgy kell érteni hogy a habosított műanyag az nem akkora mint a csomagtértálca, hanem körben van egy olyan 10 centi széles gumi rész még a tálca pereméig. Mindez bruttó 10e-ért, és mindjárt ajánlott nekem az ember az autódhoz szintén típusazonos középső kartámaszt is a két első ülés közé, ha esetleg nem lenne benne, ez utóbbit 12e-ért. Ezt nem volt alkalmam látni úgyhogy fogalmam sincs hogy néz ki.

Link to comment
Megosztás:

F20-ban ez a kombó elég rövidnek minősül, ha jól emléxem.Kiskasza Corsájának is ugyanez a kombója, és elég hatásos.Udi mondta is, hogy nagy fegyvertény, mert F20-ban ez az egyik legjobb, legrövidebb végáttét.

Ez majdnem a leghosszabb. :lol:

Eleve F20ból nem is volt W csoport, és csak 3 végáttétellel készült, a 3.42-vel, 3.55-tel és 3.72-vel de az csak 4x4-ben volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.