Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

...Elvileg még elöl zörög v.mi.........majd megszakértem, ha rájövök mi is az.

Kipufogóhoz tartozó dolog nekem is zörgött, és picit csattant is, amikor indultam. Először megijedtem, mert azt hittem féltengely, aztán rájöttem, hogy a levegőbeömlőtől megy le még egy kis cső a kipufogó leömlő fölé, hogy az felmelegítse a beszívott levegőt.

Ez csak a hőátadással van megoldva, semmi légmentes cucc, de a közötte lévő kis cső már elég szar volt, pedig ez is tartja kicsit a légszűrőházat, és mivel lötyögött, mozgásnál zörgött a fém.

Mondjuk BVekinél biztos másképp van, de szerintem érdemes megmozgatni az ottani csöveket is, hátha valami ilyesmi zörög elöl.

Link to comment
Megosztás:

Kipufogóhoz tartozó dolog nekem is zörgött, és picit csattant is, amikor indultam. Először megijedtem, mert azt hittem féltengely, aztán rájöttem, hogy a levegőbeömlőtől megy le még egy kis cső a kipufogó leömlő fölé, hogy az felmelegítse a beszívott levegőt.

Ez csak a hőátadással van megoldva, semmi légmentes cucc, de a közötte lévő kis cső már elég szar volt, pedig ez is tartja kicsit a légszűrőházat, és mivel lötyögött, mozgásnál zörgött a fém.

Mondjuk BVekinél biztos másképp van, de szerintem érdemes megmozgatni az ottani csöveket is, hátha valami ilyesmi zörög elöl.

Futómű felöl jön, és főleg akkor ha bukkanóba megyek vele! :lol: Szal sztem v.mi teló problem lesz, de gyanakodtam már fékpofákra is.......

Link to comment
Megosztás:

Némi használati "értékelés" Vectrailag.Most már, hogy sikerült 2000km-t elmennem vele, nagyon tetszik.Nagy, férős, családi, kényelmes, stabil, erős.A motor kicsit nehezen éled fel, de 2000rpm felett nagyon jól lehet vele közlekedni.Nem szükséges a halálba pörgetni, hála a nemkicsi nyomatékának alul is jól használható.Gyakorlatilag ha 3500-nál elvált az ember, pont ideális.Fölötte még több erő, és még nagyobb étvágy jellemzi nálam.

A fékek hatásosak, jól lassítják az 1500kg körüli autót.Az ABS-re még nem volt szükségem, bár földes úton elég gyorsan bekapcsol.A kipörgésgátló úgyszint.Olyankor szépen vissza fullad a gép! :lol:

Nagyon jó kis fogyasztási átlagokat produkál, mert ilyen 11-12L-rel fenyegettek a használói, nekem 10L alatt van még a városi fogyi is.Gondolom télen másként lesz majd.

Párás reggeleken hálás dolog a digit klíma, mert nem kell sokat fújatni az ablakot, gyorsan lefújja a párát róla.Csak kisit fel kell "tekerni" a hőfokot. :lol:

Lehet vele hüljegyerekmódjára kis közlekedni, de ezt az autót nem arra találták ki.

Összeségében tetszik. :lol:

Apróság, de sikerült kicsit sportosra venni a figurát, és 3.ban, hála az F18WR-nek, elpörgött egészen 4500-5000rpm környékére, és akkor már 150 környékén mentem óra szerint.Amúgy 100km/h-nál éppen 2000-et forog a moci, 5.ben.....

Link to comment
Megosztás:

add nekem a váltódat! :lol:

(most még röhögök, közben meg még mindig nem tudni, mi van belül, mert szerelő kicsikét C-vágányom van, a WC és a Vectra közt rohangál...) kicsikét sz@r így a helyzet, mert megígérte nekem, hogy ma még megtudom mindenképp, hogy mi a helyzet, közben meg lehet emberileg rossz látni, ahogy szenved.

Link to comment
Megosztás:

folytatás az adok-veszekből, hogy ne legyen ott OFF

Laci, ha ennyire sürgös, rakhatsz rá F16-ot, vagy F20-at is. Ugyanaz a ház, meg a bele is nagyjából. De ugyanúgy passzol a nyelestengely és a féltengelyek is. A W-s váltó helyett mondjuk szerintem elég jó lenne egy C355-ös F20. Ráadásul azt 20e körül már lehet kapni. Különben mi is a baja a tiédnek? Erröl valahogy lemaradtam.

Jaa, ha a tiéd hydraulikus kuplungos, akkor a belét is lehet cserélni, de csak difivel együtt.

Szóval a kihajtás felőli csapágy, ami elsőre rossz, aztán a difiben "lóg" a cucc, de rendesen, no meg mivel mint kiderült, hogy kb. 2 deci olaj volt a váltóban, így Patyi Lacival is beszéltem (Köszi Futó gabi a számát), és elmondott tünetek alapján ő már elgondolkozna, hogy inkább csere, mert az a csapágy csipegette a tengelyt, akkor az már sose lesz 100%, valamint a kevés olaj, és a szétszedés előtti napon jelentkezett hallható tünet alapján valószínűsíti, hogy a tűgörgős csapágyak is megsültek, így gazdaságtalannak lehet minősíteni a felújítást. Ő mondta azt is, hogy a belét nyugodtan lehet cserélgetni. Így ha a jelenlegi felhozatalból nem sikerül olcsóbbat találnom, akkor valószínűleg búcsúzok a jelenlegi áttételektől, és másik belső kerül bele.

Mindjárt felhívlak téged is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

folytatás az adok-veszekből, hogy ne legyen ott OFF

Szóval a kihajtás felőli csapágy, ami elsőre rossz, aztán a difiben "lóg" a cucc, de rendesen, no meg mivel mint kiderült, hogy kb. 2 deci olaj volt a váltóban, így Patyi Lacival is beszéltem (Köszi Futó gabi a számát), és elmondott tünetek alapján ő már elgondolkozna, hogy inkább csere, mert az a csapágy csipegette a tengelyt, akkor az már sose lesz 100%, valamint a kevés olaj, és a szétszedés előtti napon jelentkezett hallható tünet alapján valószínűsíti, hogy a tűgörgős csapágyak is megsültek, így gazdaságtalannak lehet minősíteni a felújítást. Ő mondta azt is, hogy a belét nyugodtan lehet cserélgetni. Így ha a jelenlegi felhozatalból nem sikerül olcsóbbat találnom, akkor valószínűleg búcsúzok a jelenlegi áttételektől, és másik belső kerül bele.

Mindjárt felhívlak téged is. :lol:

Na akkor Hajóson összedobnak neked valami über racsing váltót majd! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az jó ár!Csak faca is legyen a végeredmény.

A betört csavart is kimatatja?

Sajnos azt nekünk kell kiokoskodni.Mert a hengerfejet egyelőre, amíg baja nincs, nem venném le a blokkról.......

Asszem Bazsi említette, hogy melózik náluk egy lakatos embör, aki ilyesmiben verhetetlen.Sztem hamarosan felveszem vele a kapcsot......

Link to comment
Megosztás:

Sajnos azt nekünk kell kiokoskodni.Mert a hengerfejet egyelőre, amíg baja nincs, nem venném le a blokkról.......

Asszem Bazsi említette, hogy melózik náluk egy lakatos embör, aki ilyesmiben verhetetlen.Sztem hamarosan felveszem vele a kapcsot......

Faterom is karaj az ilyen témákban! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.