Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Mosmá' igen.Az a fránya Balance gomb a CDR500-nál kisit máshogy műxik.....Nem, nem röhögtünk, mivel szétszedtük a fél autót, mire Bazsi elárulta a titkot.... :lol: :lol: :lol: :P

Ezt is megcsináltuk!Férfi munka volt! ;)

Azért tényleg röhej,hogy rögtön a legnagyobb problémára gondoltunk! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben is bontanak 2-t... azok is most nézik, milyen van benne.

Nem értem, ezek azt hiszik, csak annyi a lényeg, hogy 1.6-1.8-2.0 stb.

egyik nem tudja milyen pontosan, mert le kéne bontson pár dolgot... szerinte. Amúgy X16XEL mocisban van.

Ez alapján F15 WR/CR, F17 WR/CR is lehet.

Na most F17 volt G astrában a Z18XE-hez, ami erősebb... lehet megérne egy kört, mert 40-et mondtak rá...

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben is bontanak 2-t... azok is most nézik, milyen van benne.

Nem értem, ezek azt hiszik, csak annyi a lényeg, hogy 1.6-1.8-2.0 stb.

egyik nem tudja milyen pontosan, mert le kéne bontson pár dolgot... szerinte. Amúgy X16XEL mocisban van.

Ez alapján F15 WR/CR, F17 WR/CR is lehet.

Na most F17 volt G astrában a Z18XE-hez, ami erősebb... lehet megérne egy kört, mert 40-et mondtak rá...

Azért még több szempont is fontos... ugyanis lehet akár már bowdenes kulissza is, meg más féltengely,

meg más kuplungharang...

Link to comment
Megosztás:

hello mindenki

vélemények érdekelnének

vectra B 1,7 td isuzu motoros. 97-es 135ekm (szeintem hülyeség, bár lehetségesanyámék autojában 50ekm van és 2002-es de mind1)

én sok jót hallotam róla kiváncsi vagyok a ti véleményeitekre(fogyasztás,meghibásodás stb.)

elöre is köszi a segitségeket

Link to comment
Megosztás:

hello mindenki

vélemények érdekelnének

vectra B 1,7 td isuzu motoros. 97-es 135ekm (szeintem hülyeség, bár lehetségesanyámék autojában 50ekm van és 2002-es de mind1)

én sok jót hallotam róla kiváncsi vagyok a ti véleményeitekre(fogyasztás,meghibásodás stb.)

elöre is köszi a segitségeket

1410kg, 82LE.Ha esetleg rátolod még a klímát is, akkor még kevesebb(-10LE min.), és méglomhább lesz a gép.A-ból B-be jó, de ne várj csodát, és túl alacsony fogyit sem.Tehát véleményem szerint ezt a motort F Astrába tervezték, és nem B Vectrába.

De ez csak az ÉN véleményem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah, én meg teli hócipővel vagyok.

Délelőtt több bontóban is voltam, egyikben akkor igen kecsegtettek, hogy van többféle F18-uk is. 2 dolog a lényeg nekem:

1. 4csavar fogja e be a jobbos féltengelyt, vagy sem, mert ha igen, akkor 80e, másik eset 40

2. harang alja milyen? egyenes vagy íves.

itthon alámásztam, megnéztem, 5 csavar, egyenes az alja.

iszkiri vissza, de meglepetésemre, mikor közöltem, hogy akkor kéne egy váltó, ha tényleg van, már 45e-ről szóltak a hírek...

később elbizonytalanodtak, mert felvetették, hogy lehet 2 féle nyelestengely, meg az 5 csavar még nem biztos, lehet nem lenne jó egyik sem. Vegyük le a váltót, és úgy nézelődjek.

Ja, és ha a nyelestengely sűrű bordás, hiába nem 4 csavaros a féltengely rögzítése, akkor is 80e lesz az ár....

köszönettel otthagytam őket a búsba.... azt hiszem, nem teljesen korrektek, mikor 3 óra alatt 5e-t emelnek az áron, illetve még plusz 1 dologtól teszik függővé az árat, ami akár a duplája is lehet.

eredmény:

Amint kölcsönkapom anyumék 1 kisótóját, vectra be a szerelőhöz, váltó le és szétkap, aztán meglátjuk. ilyen világban még az is lehet, hogy felújítás lesz inkább. :lol: és nyaljanak sót a köcsögök.

Link to comment
Megosztás:

1410kg, 82LE.Ha esetleg rátolod még a klímát is, akkor még kevesebb(-10LE min.), és méglomhább lesz a gép.A-ból B-be jó, de ne várj csodát, és túl alacsony fogyit sem.Tehát véleményem szerint ezt a motort F Astrába tervezték, és nem B Vectrába.

De ez csak az ÉN véleményem. :lol:

ismerettségi körömben van 2.0 82 lovas b vectra,nem tudom az isuzu-e,de kellemesen megy,a srác pályán használja(150-180 között),havi 10-20e km megy bele mostanság.az autóban 470e azaz négyszázhetven ezer kilométer van,a motor GYÁRI,turbó GYÁRI,nem füstöl,picit hangosabb a szokásosnál,de úgy megy,ahogy az elő van írva.és nem kormol.

Link to comment
Megosztás:

ismerettségi körömben van 2.0 82 lovas b vectra,nem tudom az isuzu-e,de kellemesen megy,a srác pályán használja(150-180 között),havi 10-20e km megy bele mostanság.az autóban 470e azaz négyszázhetven ezer kilométer van,a motor GYÁRI,turbó GYÁRI,nem füstöl,picit hangosabb a szokásosnál,de úgy megy,ahogy az elő van írva.és nem kormol.

Az Isuzuk nem szeressék, ha nyúzzák őket.....

1400kg?

amit én néztem ahoz 1180kg. van irva

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Az én forgalmimban 1410kg van, de nem hinném hogy a Caravan ennyivel nehezebb........

Link to comment
Megosztás:

Az Isuzuk nem szeressék, ha nyúzzák őket.....

A 2.0-ás DI nem isuzu,hanem kisebb turbóval ellátott 2.0DTi,más adagolóval és befecsikkel.

Az 1.7TD volt isuzu,de azok sem mennek tönkre,ha figyelnek a megfelelő melegítésre üzem közben és nem hajtják meg őket "hidegen".

Link to comment
Megosztás:

A 2.0-ás DI nem isuzu,hanem kisebb turbóval ellátott 2.0DTi,más adagolóval és befecsikkel.

Az 1.7TD volt isuzu,de azok sem mennek tönkre,ha figyelnek a megfelelő melegítésre üzem közben és nem hajtják meg őket "hidegen".

Éppen utóbbiról volt szó......De Kiskasza mint ha mást mondott volna...

Link to comment
Megosztás:

Uninstalláltam ma a hátsó kipuffdob feletti hővédő lemezt, mert a 4 csavarból már csak 1 tartotta, és igen hülje zörgő hangja volt.Jelentősége nincs, mert a sportdob ami a gépen van, sokkal hátrébb van.Elvileg még elöl zörög v.mi.........majd megszakértem, ha rájövök mi is az.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.