Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Sok-sok bekapós smile... :hiya: :lol: :lol: :lol: :P

kösz srácok jól vagyok...bár tény, hogy már hiányzik valami izmosabb verda a seggem alól...

De hogy ne legyek nagyon off...

Gabi mutassá máááá kéééépeket... :hiya:

izmos verda? na verda ki a fejiből! ;) :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Inkább Wolfi mutassa má meg az övét az új felnikkel! :lol:

Le fogom fotózni.Sztem baró jól mutat alatta, és nem hivalkodó.

Amúgy azon eszelek, hogy ugye hamarosan megjön, v. már meg is jött Ebayről a hátsó szárny a Vekire.Ugye azt színre kellene fújni.De közben kitaláltam, hogy jó lenne gyári küszöbspoiler is, meg ha belefér, akkor szemöldök.

A balos küszöböt is meg kell csinálni, mert v.miért kisit hervadni kezdett.Szóval lenne mit fújni, de mivel idén van egy műszakim is, így a pénzügyi része csak jövőre kivitelezhető.

Szóval ha v.ki látna gyári köszöbspoilert bontva és főleg nemdrágán, az jelezze bitte! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyári küszöbspoiler asszem másik első sárvédőt is feltételez.

Erre ott volt példának Chyga vectrája Szeliden.

Neki is B1, és valaki előtte már cserézhette az egyik oldali sárvédőt, és az egyik oldalt sima, a másikon meg spoileres volt. Alul azon volt egy besüllyesztett rész.

Szóval nem tudom, mennyire PlugandPlay a küszöbspoiler ilyen téren. Gyanítom, hogy kell vele picit mókázni, hogy felmenjen.

Link to comment
Megosztás:

Már megint nem bírsz magaddal, mikor kerül bele a V6 turbó? :lol: :lol:

Pénzfüggő a dolog, szal lesz időm összekuporgatni is, meg minden.Most nem fog úgy hipp-hopp menni, mint a Corsával anno........

Gyanítom, hogy kell vele picit mókázni, hogy felmenjen.

Nemtéma! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondta a kisnyúl és Andersen lapozott a mesekönyvben! :lol:

Túl nagy ahoz, hogy sportolni lehessen vele.Az Corsa ,és az Astra is frakó volt ültetve, de ez alá nem hiányzik.Alapból is stabil a futóműve (teszteltem már :lol: ) szóval nem kell okosítani.S, így kellő hasmagassággal rendelkezik adott esetben egy kisebb földesutas túrához is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.