Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Nektek dízeleseknek mennyire érzi meg az autó a reggeli hidegeket? Nekem valahogy nagyon.. már a mai reggel is csak második indításra indult.. ;) Mindezt 4 fokban..

Tegnap reggel -2C-ot mutatott az óra,nem volt semmi gond,első tekerésre indult!Tavaly,amikor -10 vagy annál hidegebb volt reggel és állt 1,5-2 napot,akkor nehezebben,2-3 tekerésre!Szerencsére (kopp-kopp) eddig nem kellett kétszer indítóznom hogy beinduljon!Hozzáteszem,majdnem új volt az akkumulátor,amikor vettem az autót!

Link to comment
Megosztás:

Bár nem dízel de nehezített körülmények:

50% Etanol + 50% benzin, -6 fok, 3. tekerésre indult be, (tekerés alatt az épp elfordítást értem, mivel ennyivel indulni szokott, kadettet kellett utoljára tekertetni, hogy beinduljon ez szerencsére ha csak egy kicsit elfordítom már indul is).

Link to comment
Megosztás:

Nektek dízeleseknek mennyire érzi meg az autó a reggeli hidegeket? Nekem valahogy nagyon.. már a mai reggel is csak második indításra indult.. ;) Mindezt 4 fokban..

Eddig 0,5 fok volt a leghidegebb, szó nélkül indított, nem gondolkozott sokáig. Az izzítás az működött, kb 1 mp-ig, aztán el is aludt. Pedig azt hittem, hogy 5 fok aladt már izzít, aztán 3 fok alatt, de nem- viszont 0,5nél már igen, 1 mp-ig. ;)

Ja, a hűtőventi azóta sem kapcsolt még be, jó tett neki a biztosítékok mozgatása, egyelőre semmi gond vele.

Link to comment
Megosztás:

Az akksim nekem is jó tavaly vettem. Igaz ettől függetlenül ugyan úgy nehézkesen indult a hidegben.

Az izzítás lámpám nekem télen-nyáron hideg-meleg motornál is felvillan ugyan annyi időre. Ez természetes?

Ha meleg a motor,utána nem ég annyi ideig szerintem!Mint ha úgy lenne,hogy a lámpa mindig felvillan,csak nem tart ugyan addig az izzítás!Majd Adam1 megmondja!

Link to comment
Megosztás:

Valaki nem tud szerezni pezsgő metál színű ajtónyitó kilincseket? Olyan színűt, mint amilyen Seth-nek van. Megtetszett a színre fújt, de egyszerűen sehol sincs ;)

Ha más lehetőség nem marad, megpróbálom lefújatni a kékeket, tavasszal, amikor a sárvédőívelet csináltatom.

Link to comment
Megosztás:

Valaki nem tud szerezni pezsgő metál színű ajtónyitó kilincseket? Olyan színűt, mint amilyen Seth-nek van. Megtetszett a színre fújt, de egyszerűen sehol sincs ;)

Ha más lehetőség nem marad, megpróbálom lefújatni a kékeket, tavasszal, amikor a sárvédőívelet csináltatom.

Esetleg ha jobbosból van valakinek egy ezüst, akkor nekem is szólhat. ;) Az anyós ajtaján balos kilincs van.

Link to comment
Megosztás:

Eddig 0,5 fok volt a leghidegebb, szó nélkül indított, nem gondolkozott sokáig. Az izzítás az működött, kb 1 mp-ig, aztán el is aludt. Pedig azt hittem, hogy 5 fok aladt már izzít, aztán 3 fok alatt, de nem- viszont 0,5nél már igen, 1 mp-ig. ;)

Ja, a hűtőventi azóta sem kapcsolt még be, jó tett neki a biztosítékok mozgatása, egyelőre semmi gond vele.

Szia! mi van veled ?,megy a verda ?

Link to comment
Megosztás:

Sikerült hozzájutnom 2 db első sárvédő műanyaghoz ;)

Már csak két hátsót kéne szerezni valahonnan.

Egyszer már szögeltél a helyére egy B2-est!Lecseréled?

Olvasgattam vadriasztó teszteket meg néztem videókat!Arra jutottak a tesztelők,hogy semmit nem érnek!

3 fajta,etetőhöz kihelyezett ultrahangos riasztó mozgásérzékelővel!Reakció,szinte semmi...Youtube-on fent vannak a videók.Van egy videó azzal a fajtával

együtt,amit te is vettél és én is akartam!A legérdekesebb hogy ha ultrahang,amikor miért csipog?? A másik hogy miért nincs egy darab teszt sem róla sehol?A tiéd is ilyen hangos?

Link to comment
Megosztás:

Egyszer már szögeltél a helyére egy B2-est!Lecseréled?

Ha tudok szerezni gyárit, akkor le. Mégiscsak az az igazi ;)

Az elsőket már fel is raktam ;)

Olvasgattam vadriasztó teszteket meg néztem videókat!Arra jutottak a tesztelők,hogy semmit nem érnek!

3 fajta,etetőhöz kihelyezett ultrahangos riasztó mozgásérzékelővel!Reakció,szinte semmi...Youtube-on fent vannak a videók.Van egy videó azzal a fajtával

együtt,amit te is vettél és én is akartam!A legérdekesebb hogy ha ultrahang,amikor miért csipog?? A másik hogy miért nincs egy darab teszt sem róla sehol?A tiéd is ilyen hangos?

Az enyém nem ultrahangos. Egyébként sem ultrahangos az, amit az ember is hall. Állítólag ez olyan hang, amit a vadállatok nem szeretnek. Aztán hogy mennyire hatásos, azt nemtudom. Eddig még nem találkoztam vaddal.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém nem ultrahangos. Egyébként sem ultrahangos az, amit az ember is hall. Állítólag ez olyan hang, amit a vadállatok nem szeretnek. Aztán hogy mennyire hatásos, azt nemtudom. Eddig még nem találkoztam vaddal.

Ezt a fajtát és ezt a fajtát nagyon szívesen kipróbálnám!Ha legalább egy kutya megijed tőle már megvenném,de így a videók alapján...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.