Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Keres olyan pesti B Vectras kollégat aki eljönne velme csüt este megnézni egy Vectrat! Fontos lenne kicsit sérült a hátulja de szép állapotban van a képek szerinte! egy ismerősőm szeretné megvenni! de több szem többet lát! Ha jol tudom valahol kispest tályékán van az autó!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tudna vki segíteni? A járgány B Vectra. Nem akart indulni, dugulásra gyanakodtam. Elöl-hátul lekötöttem az üzemanyagcsöveket és kifujattam levegővel, mindenhol ahol csak tudtam. A blokkon a visszamenő fémcső csatlakozásnál mintha kirepült volna valami. Azóta az auto indul de de a tankban az AC hangosan bugyborékolva megy. Szerintem nem csinál nyomást. Mi lehet a baj?

Link to comment
Megosztás:

Egészségesebb lenne szerintem,egy "gyári" C20XE-t csinázni belőle.

mitől egészségesebb?

tyúkbelek terén lesz mókásabb a dolog szerintem C20XE esetén, ráadásul ugye bukta a rendes vizsga, mivel C-s moci nem mehet X-es helyett, ha esetleg át is akaródzna iratódni.

dbilas oldalán 355 euró, vagyis 9x ezer egy chip, ami elvileg 10 pacit ad az X20XEV-nek.

C-síteni sem ócsó.

Link to comment
Megosztás:

mitől egészségesebb?

tyúkbelek terén lesz mókásabb a dolog szerintem C20XE esetén, ráadásul ugye bukta a rendes vizsga, mivel C-s moci nem mehet X-es helyett, ha esetleg át is akaródzna iratódni.

dbilas oldalán 355 euró, vagyis 9x ezer egy chip, ami elvileg 10 pacit ad az X20XEV-nek.

C-síteni sem ócsó.

Hát kb.

Nem beszélve arról, hogy mivel motorszám marad, így nincs szívózás........

Akkor már csipsz meg nem fog kelleni bele, max. vez.tengelyekkel együtt.Akkor van értelme.Külön nincs..........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.