Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Mikor indultam az Astra papírjait intézni, visszafelé belebotlottam egy B Vectra Caravanba, amit körbenéztem, és viszonylag rövid, kb. 10 perces gondolkodás után megvettem.

Amit tudni kell róla, hogy import, 97.06. havi, X20XEV, padlizsánlila, digit klíma, 2 légzsák, szervó, ABS, ASR,BC, 2 elektromos ablak, meg a szokásos sallangok.Az autó törve nem volt, a hátsó ajtót festették v.mikor, de nem volt vészes.Apró csacska javítások lesznek majd vele, meg hát a szokásos vez.szíj és tsai.De összeségében figyelembe véve a B Vekik jelenlegi piaci árait, jó vételt csináltam, hiszen 900e.-ért megvettem.

Szóval mindig az első gondolat jó nálam, mert ilyet akartam az Astra helyett........... :omg: :) B) :o

:)

Gratula!

Remélem sok-sok ezer balesetmentes és pozitív élményekben gazdag km-t töltesz majd vele. :D

Képek esetleg? ;)

Link to comment
Megosztás:

:)

Gratula!

Remélem sok-sok ezer balesetmentes és pozitív élményekben gazdag km-t töltesz majd vele. :omg:

Képek esetleg? :o

Köszönöm!Képek lesznek, egyenlőre úgy örülök, mint majom az egyensúlykészülékének! B) Képek lesznek!Mondjuk érdekesen néznek ki a gyári Omi felnin a 195/65-15-ös gumák! :D Olyan lufis brutál kategória! :)

Link to comment
Megosztás:

Gratula a géphez Wolfi! Sok-sok együtt eltöltött km-t! :)

Köszönöm!Valamint köszönöm a technikai infókat is neked, ill. Tomi023-nak is.Ma megvolt a leszervizelés+minden szűrő cseréje.

Metabond olajat tettem bele.Klasszisokkal csöndesebb lett a motor.Viszont annyit molyoltam, hogy nem volt időm rendbe kapni.Na de, majd holnap!Ebként nagyon bejött a családnak.Mondjuk mikor kisit elengedtem a lovakat, anyuka bevallotta, hogy parázik.Furcsa neki, hogy ülés helyett fotelben ül! B) A fékek már a nagyobb verziósak, és fognak akkorát, mint a dixnó! :)

Link to comment
Megosztás:

Mégha igaz is. :omg: :)

Wolf!

Avatar? B)

Dolgozom az ügyön, de ma szokás szerint elcsúsztak a dolgaim a Veki körül, aztán nem volt időm még lemosni.Kitakarítani végképp.De úgy tűnik, hogy most a melóhelyen lesz egy kis nyugi, aztán mosás következik, holnap fotó, és avatar csere.

Ha minden összejön, akkor még a 7n a nevemre is kerül, a zöldkarija intézés alatt.Pénteken pedig megkapja exAstrám sportdobját.Szal a 7végére brümmögni is fog.Kövi 7n pedig vezérléscsere, aztán jöhetnek az apróságok.......azok azér' vannak, de nem vészes.Olcsó, csak időigényes javítások.

De ennyiért akkor is ajándék volt ez az autó.Nagyon jó.Igazi nagy családi hajó. :)

Link to comment
Megosztás:

Dolgozom az ügyön, de ma szokás szerint elcsúsztak a dolgaim a Veki körül, aztán nem volt időm még lemosni.Kitakarítani végképp.De úgy tűnik, hogy most a melóhelyen lesz egy kis nyugi, aztán mosás következik, holnap fotó, és avatar csere.

Ha minden összejön, akkor még a 7n a nevemre is kerül, a zöldkarija intézés alatt.Pénteken pedig megkapja exAstrám sportdobját.Szal a 7végére brümmögni is fog.Kövi 7n pedig vezérléscsere, aztán jöhetnek az apróságok.......azok azér' vannak, de nem vészes.Olcsó, csak időigényes javítások.

De ennyiért akkor is ajándék volt ez az autó.Nagyon jó.Igazi nagy családi hajó. B)

Teszel egy pár képet? Hasonlít elölröl az enyémhez :)

Link to comment
Megosztás:

Utóbbiakat egy idő után szag alapján is megtalálod :unsure:

A kulcsszó, muslinca! :lol: Társ, a mindennapokban! :wacko: Na akkor alaposan szét kell nézni a hátsó üléssor környékén! :lol:

Amúgy nagyon tetszik ez a sebessére hangosodó/halkuló zenei dolog, de gyanítom, hogy a BC átlagfogyasztás körüli értékei nem fedik teljességgel a valóságot....

Link to comment
Megosztás:

A kulcsszó, muslinca! :lol: Társ, a mindennapokban! :unsure: Na akkor alaposan szét kell nézni a hátsó üléssor környékén! :wacko:

Amúgy nagyon tetszik ez a sebessére hangosodó/halkuló zenei dolog, de gyanítom, hogy a BC átlagfogyasztás körüli értékei nem fedik teljességgel a valóságot....

Gratulalok.... hasznaljatok egesseggel. Mibol gondolod, hogy nem realis a fogyasztasmeres? Pedig en mar orultem, hogy milyen keveset eszik.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.