Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Hali :D

Votl szerencsém látni a kocsid a legutóbbi Blitz-en, bár tüzetesebben nem tudtam megnézni, mert pont akkor kezdett el szakadni az eső, ráadásul csak kis ideig voltam. Mindenesetre hatalmas riszpekt a kocsidnak, nagyon jól sikerült!

Két dologban is hasonlít az enyémre: fehér, és 98-as évjárat :D

Köszönöm az elismerő szavakat ^_^

Link to comment
Megosztás:

Holnap nagyon sírni fogok reggel!Viszem a autót műszakira,kiderül az igazság a műszaki állapotról ^_^ Izgulok mint egy gyerek az első sulinapon! :D

Arra azért rákérdeztem hogy maradhat e a 16-os felni meg a kartámasz,de nem nagyon zavarja őket szerencsére!

Lassan jön a hideg...nyári gumi,hűtőfolyadék,szélvédő mosó csere!Olajcserével szerintem minden folyadékot cserélek egyúttal!

Ha bejön a fagy,még bedobok egy hóláncot,kaparót,zároldót(mert annak belül van a helye)gumi szőnyeget és ennyi!

Van aki komolyabban készül rá??

Link to comment
Megosztás:

Holnap nagyon sírni fogok reggel!Viszem a autót műszakira,kiderül az igazság a műszaki állapotról ^_^ Izgulok mint egy gyerek az első sulinapon! :D

Arra azért rákérdeztem hogy maradhat e a 16-os felni meg a kartámasz,de nem nagyon zavarja őket szerencsére!

Lassan jön a hideg...nyári gumi,hűtőfolyadék,szélvédő mosó csere!Olajcserével szerintem minden folyadékot cserélek egyúttal!

Ha bejön a fagy,még bedobok egy hóláncot,kaparót,zároldót(mert annak belül van a helye)gumi szőnyeget és ennyi!

Van aki komolyabban készül rá??

Csak nem lesz gond a műszakin :D Kézifék jól fog (nincs nagy eltérés a 2 kerék között)?

Nem tudom mennyire vagy jártas a hóláncfelrakásos mókában, de érdemes még jóidőben felpróbálni és ráérezni hogy hogy is kell.

Nálam még egy pokróc szokott bent lenni. Ezenfelül még ablaktörlő ellenőrzés (de erről írtál már :D ).

Link to comment
Megosztás:

Csak nem lesz gond a műszakin :D Kézifék jól fog (nincs nagy eltérés a 2 kerék között)?

Nem tudom mennyire vagy jártas a hóláncfelrakásos mókában, de érdemes még jóidőben felpróbálni és ráérezni hogy hogy is kell.

Nálam még egy pokróc szokott bent lenni. Ezenfelül még ablaktörlő ellenőrzés (de erről írtál már :D ).

Attól félek hogy az első futóművel lesznek gondok...Lehet az ABS-em is megvicceli őket ^_^ ők meg majd engem a javítási listával :D

Kézifék bovden új,dobfék felújítva,az eltérés majd holnap kiderül!

Pokrócom télen-nyáron van benne!Hóláncban nincs gyakorlatom,egyszer segítettem csak feltenni egyet,de tavaly elakadtam egy hófúvásban és nem szeretnék még egyszer!Ezért hordanám inkább csak magammal,amolyan vészesetre!

Link to comment
Megosztás:

Attól félek hogy az első futóművel lesznek gondok...Lehet az ABS-em is megvicceli őket ^_^ ők meg majd engem a javítási listával :D

Kézifék bovden új,dobfék felújítva,az eltérés majd holnap kiderül!

Pokrócom télen-nyáron van benne!Hóláncban nincs gyakorlatom,egyszer segítettem csak feltenni egyet,de tavaly elakadtam egy hófúvásban és nem szeretnék még egyszer!Ezért hordanám inkább csak magammal,amolyan vészesetre!

Az okés. Csak azért írtam, hogy ne akkor kelljen kisakkoznod, hogy mit hova meg hogy, amikor már elástad magad :D

Szeretem a legót, de eltartott pár percig mire összeállt fejben a hóláncom felépítése :D Most már pikk pakk fent van, ha kell.

Link to comment
Megosztás:

Az okés. Csak azért írtam, hogy ne akkor kelljen kisakkoznod, hogy mit hova meg hogy, amikor már elástad magad ^_^

Szeretem a legót, de eltartott pár percig mire összeállt fejben a hóláncom felépítése :D Most már pikk pakk fent van, ha kell.

Igazad van teljesen!Előny ha az ember tudja hogy kell felrakni és nem a mínuszokban gondolkodik rajta! :D

Sokat használod?

Link to comment
Megosztás:

Télre: téligumi, másfajta ablaktörlőlapátok, zárjégoldó, jégoldó spray, hólánc (ugyan még nem próbáltam fel de kivettem már megézni, hogy hogyan is kellene felrakni), összecsukható hólapát, hókaparó, pokróc, kispárna, enni-innivaló, pár ruci, tisztálkodó szerek, szerszámok kb mindent meg lehet szerelni velük, 5 literes kannában tartalék benzin, két fényvisszaverő mellény, alapvető gyógyszerek, pótkerék ugyan télen is nyári gumival van szerelve de legalább egy 0 kilométeres michlein gumi van rajta és néha ellenőrzöm is a kereket a nyomást pedig egész sűrűn, emelő, kerékkulcs, 3 pár kesztyű is van szerelésekhez attól függ olajos meló-e vagy sem vagy tiszta kesztyű vagy kerékcserés, erős ledes zseblámpa, 230-as stekk lámpa neon csővel hosszú kábel 230-as csati (van 230 az autóban beépítve).

Kicsit túlzás lehet de szeretek mindenre felkészülni :D Két éve is becsúsztam az árokba ahol teljesen le volt fagyva mind a két sáv és 1 órával előttem is már baleset volt pedig én csak 60-as tempóval mentem de esélyem sem volt (új goodyear ultragrip 7+ gumival ami pedig tesztgyőztes és én sem vagyok béna) és kb 2 méterrel voltam az út szintje alatt az árokban.... összeraktam a kis lapátom de egy bokron landoltam kb esélyem sem volt kikerülni a de volt minden a bulihoz :D Egy román kamionos húzott ki spaniferr kötéllel de kb 20 perces meló után mert ugyan a kamion bírta volna a strapát csak a kb 45 fokos emelkedőn nehezen csúszott fel a vectra a kb 25-30 centis hóban és a kötél is elengedett sokszor. Most a árvízkor pedig majdnem a hegyekben rekedtünk mert körbezárt minket a víz de éppen kiértünk a hegyekről.

A felsoroltaknál több is van az autóban és télen-nyáron benne vannak kivétel a téligumi a kerekeken és a téli ablaktörlő valamint a jégoldó spray ^_^

Link to comment
Megosztás:

Holnap nagyon sírni fogok reggel!Viszem a autót műszakira,kiderül az igazság a műszaki állapotról ^_^ Izgulok mint egy gyerek az első sulinapon! :D

Arra azért rákérdeztem hogy maradhat e a 16-os felni meg a kartámasz,de nem nagyon zavarja őket szerencsére!

A KPM-hez viszed? Mert ott "szevasz" van, hogyha valami hibát találnak rajta. Én általában márkaszervizbe viszem, ahol ki is javítják ha valami olyan hibát találnak ami vizsgán bukó.

Link to comment
Megosztás:

Télre: téligumi, másfajta ablaktörlőlapátok, zárjégoldó, jégoldó spray, hólánc (ugyan még nem próbáltam fel de kivettem már megézni, hogy hogyan is kellene felrakni), összecsukható hólapát, hókaparó, pokróc, kispárna, enni-innivaló, pár ruci, tisztálkodó szerek, szerszámok kb mindent meg lehet szerelni velük, 5 literes kannában tartalék benzin, két fényvisszaverő mellény, alapvető gyógyszerek, pótkerék ugyan télen is nyári gumival van szerelve de legalább egy 0 kilométeres michlein gumi van rajta és néha ellenőrzöm is a kereket a nyomást pedig egész sűrűn, emelő, kerékkulcs, 3 pár kesztyű is van szerelésekhez attól függ olajos meló-e vagy sem vagy tiszta kesztyű vagy kerékcserés, erős ledes zseblámpa, 230-as stekk lámpa neon csővel hosszú kábel 230-as csati (van 230 az autóban beépítve).

Kicsit túlzás lehet de szeretek mindenre felkészülni :D Két éve is becsúsztam az árokba ahol teljesen le volt fagyva mind a két sáv és 1 órával előttem is már baleset volt pedig én csak 60-as tempóval mentem de esélyem sem volt (új goodyear ultragrip 7+ gumival ami pedig tesztgyőztes és én sem vagyok béna) és kb 2 méterrel voltam az út szintje alatt az árokban.... összeraktam a kis lapátom de egy bokron landoltam kb esélyem sem volt kikerülni a de volt minden a bulihoz :D Egy román kamionos húzott ki spaniferr kötéllel de kb 20 perces meló után mert ugyan a kamion bírta volna a strapát csak a kb 45 fokos emelkedőn nehezen csúszott fel a vectra a kb 25-30 centis hóban és a kötél is elengedett sokszor. Most a árvízkor pedig majdnem a hegyekben rekedtünk mert körbezárt minket a víz de éppen kiértünk a hegyekről.

A felsoroltaknál több is van az autóban és télen-nyáron benne vannak kivétel a téligumi a kerekeken és a téli ablaktörlő valamint a jégoldó spray ^_^

Ennek nagy része full felesleges. Viszont épp a legfontosabb nincs nálad - a listád szerint - vontató kötél.

Ha bárhol lerobbansz, igazából amit tudsz csinálni az a következő: Felnyitod a motorháztetőt, aztán vissza le is csukod. Aztán szólsz a haverodnak, hogy vontasson haza. Ez nem trabant, ahol az út szélén motort lehet cserélni. Most őszintén, milyen meghibásodást tudsz kijavítani az út szélén azok közül, amelyek megakadályoznak abban, hogy tovább menj? Még egyszerű ékszajszakadást sem.

Link to comment
Megosztás:

Ennek nagy része full felesleges. Viszont épp a legfontosabb nincs nálad - a listád szerint - vontató kötél.

Ha bárhol lerobbansz, igazából amit tudsz csinálni az a következő: Felnyitod a motorháztetőt, aztán vissza le is csukod. Aztán szólsz a haverodnak, hogy vontasson haza. Ez nem trabant, ahol az út szélén motort lehet cserélni. Most őszintén, milyen meghibásodást tudsz kijavítani az út szélén azok közül, amelyek megakadályoznak abban, hogy tovább menj? Még egyszerű ékszajszakadást sem.

Pedig leírta:

...szerszámok kb mindent meg lehet szerelni velük, 5 literes kannában tartalék benzin, ...

A felsoroltaknál több is van az autóban és télen-nyáron benne vannak kivétel a téligumi a kerekeken és a téli ablaktörlő valamint a jégoldó spray ^_^

Sőt azt is írta, hogy lehet felesleges, de szeretne minél több dologra felkészülni.

Én nem hiszem, hogy ez hiba! Ha az emberek többségénél ezeknek a dolgoknak csak a negyede ott volna amikor télen közlekedik, neadjisten elmegy kirándulni, akkor sokkal könnyebben bolduglahtna, ha baj van.

A listáról egy dolog maradt ki, ami nálam még bent van: bikakábel (számtalanszor kellett már használnom).

Ha hosszabb útra indulok, mindig bent vannak a szerszámaim is azokkal dolgokkal együtt amiket használnék, akkor ha szerelni, vagy javítani kellene.

Egyszer lemérem majd pontosan, hogy mekkora plusz súlyt hurcibáltatok ilyenkor a kocsival, de így legalább nyugodtan indulok el akárhova. :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig leírta:

Sőt azt is írta, hogy lehet felesleges, de szeretne minél több dologra felkészülni.

Én nem hiszem, hogy ez hiba! Ha az emberek többségénél ezeknek a dolgoknak csak a negyede ott volna amikor télen közlekedik, neadjisten elmegy kirándulni, akkor sokkal könnyebben bolduglahtna, ha baj van.

A listáról egy dolog maradt ki, ami nálam még bent van: bikakábel (számtalanszor kellett már használnom).

Ha hosszabb útra indulok, mindig bent vannak a szerszámaim is azokkal dolgokkal együtt amiket használnék, akkor ha szerelni, vagy javítani kellene.

Egyszer lemérem majd pontosan, hogy mekkora plusz súlyt hurcibáltatok ilyenkor a kocsival, de így legalább nyugodtan indulok el akárhova. ^_^

Konkrét hibára kérdeztem rá, de arra példa nem volt. Egy ilyen szintű autóval nem tudsz mit kezdeni, ha lerobbansz az út szélén. Hiába van nálad egykét szerszám. Racsnis dugókulcs nélkül például nálam lehetetlen ékszíjat cserélni. Emellett meg is kell emelni az autót, hogy alulról hozzáférjek.

Te is mondhatsz példát olyan hibára, ami miatt ha lerobbansz, meg tudod javítani.

A bikakábel valóban hasznos. Két autómnál is kisegített volna egyszer-egyszer, de egyik alkalommal sem volt nálam. :D

Nekem van még egy lábbal működtethető pumpám is, arra az esetre, ha a pótkerék leeresztene :D

Link to comment
Megosztás:

Konkrét hibára kérdeztem rá, de arra példa nem volt. Egy ilyen szintű autóval nem tudsz mit kezdeni, ha lerobbansz az út szélén. Hiába van nálad egykét szerszám. Racsnis dugókulcs nélkül például nálam lehetetlen ékszíjat cserélni. Emellett meg is kell emelni az autót, hogy alulról hozzáférjek.

Te is mondhatsz példát olyan hibára, ami miatt ha lerobbansz, meg tudod javítani.

A bikakábel valóban hasznos. Két autómnál is kisegített volna egyszer-egyszer, de egyik alkalommal sem volt nálam. ^_^

Nekem van még egy lábbal működtethető pumpám is, arra az esetre, ha a pótkerék leeresztene :D

Tényleg, pumpa is van bent :D

Nálam a szerszámokban van egy Jonnesway készlet.

Plusz már megvettem egyesével mindazokat a cuccokat amik kellenek még a kocsihoz (belsős torxok pl.)

Van mindenféle csavar, alátét, kötegelő, ragasztó, féktisztító, stb...

Pl. ezt is meg tudtam csinálni a puszta közepén. Polskimon is elszállt egyszer a rotor (kettétört). Szigelelőszalaggal megoldottam és vígan hazaértünk a maradék 45km-en, sőt még 3 napig úgy jártam vele. Szóval ne gondold, hogy minden hibához brutál műhelyfelszerelések kellenek.

Ha kell az út szélén kicserélnék bármit amihez van szerszámom (kevés olyan dolog van amihez nincs). Pl. csináltam egy 40cm hosszú villáskulcsot, amivel a hosszbordásszíjam feszítőjét egy mozdulattal könnyedén meg tudom oldani a cseréhez. Görögországba úgy indultam el, hogy volt nálam sok pótalkatrész (jeladók, gázpedálpotméter, stb.) A vezérlésrögzítőm is mindig nálam van.

És még sorolhatnám. :D

Link to comment
Megosztás:

A KPM-hez viszed? Mert ott "szevasz" van, hogyha valami hibát találnak rajta. Én általában márkaszervizbe viszem, ahol ki is javítják ha valami olyan hibát találnak ami vizsgán bukó.

Citroen szervíz!Micsoda árulás... ^_^ De biztos nem ott fogom javíttatni,bármi hibája is lesz!És nem is kötelező!

Van egy összecsukható ládám,na az nekem is megvan pakolva télen,nyáron!motorolaj,fékolaj,biztosítékok,izzók,mellény,csavarhúzók(csillag,sima),villá

skulcs készlet,szivargyújtós és lábpumpa(nem csak a pókeréknek,labdának,úszómatracnak stb)kötél,gumipókok,spanifer,WD40 ami a szerintem a nyílt sebre is jó,munkás,téli kesztyű,gyorskötöző,Elvis figura,plüss kutya!Ennyi jutott eszembe!Egyszer már használtam a spanifert és a lábpumpát ezek közül,a többit csak a garázsom előtt! :D

Húúú Seth,te aztán gondolsz mindenre!Ruha és tisztálkodó szerek is vannak bent??Erre soha nem gondoltam hogy teszek be,de nem hiszem hogy fogok!A gázolajat is kihagyom,mert melóban kirúgnának...bár egy 5 literes étolajat bedobhatnék!

Adam1,nem kell ahhoz lerobbanni hogy ne tudj továbbmenni!Éjjel elég gáz kiégett izzókkal menni,vagy szakadó esőben ablaktörlő lapát nélkül!(egyszer lerepült a vezetőoldali,egyszer meg összeakadt a kettő mert rosszul volt meghúzva a csavar) és még lehetne sorolni!Ékszíjat és hasonló munkát meg nem is állnék neki cserélni!

Link to comment
Megosztás:

Na, télről volt szó ^_^

Vontatókötélből is van benne speckó ami bírja a strapát, rántást és nem bolti és már tesztelt (több mint 100 kilométeren át vontattam már vele). Bikakábel szintén van + még sok minden más is szépen rendszerezve nagy része pedig a pótkerékben ami csak ritkán kellhet.

Adam1: szerinted milyen szerszámot hordok az autóban? Igen, kalapács, harapófogó, feszítővas és még drót :P Na de viccet félretéve van egy komplett crova készlet kicsi-nagy dugókulccsal és társaival amivel kb. mindent le lehet bontani az egész autón :D Van pár fogó, csavarhúzó készletek, ragacsok meg kötözők + még pár szerszám de lényegében egy jobb crova készlettel bármit meg lehet oldani.

Felesleges vagy sem hát na... olyasmi nincs benne ami még soha sem kellett talán csak az eü doboz ami mikor kellett én nem tudtam elővenni sem a másik meg a tűzoltó spray (tesztelt jófajta példány, az egyik legjobb vezess.hu-n tesztelték is vagy index-en? valamelyiken).

Hólapát is vicces de kell sokszor reggel induláshoz is... kaparó szintén, jégoldó spray ha sietek...

Milyen hiba lehet? Mivel otthon elég gyakran "szervizelem" az autóm így szerencsére hiba nem nagyon fordul elő :D És mi az amit meg tudok csinálni? Hát szinte bármi :D Szerelési kézikönyv mindig nálam, hibakódokat bármikor ellenőrizni tudom sokszor az is elég ha csak csatlakozót lebontok megtisztítom és vissza... vagy pl legutóbb a hőkapcsoló cseréje is ment házilag ;) Nem azért van nálam mert tuti kelleni fog vagy mert cserbenhagyna az autó :D De aki ismer tudja, hogy szeretek mindig mindenre felkészülni és pl kellett már szerszámkészlet este 11kor amikor rendőrökkel bontottuk le az autó elejét mer egy részeg nekem jött... vagy kadettel volt amikor a kipufogó leszakadt vagy csak pl egy gyertya felmondja a szolgálatot ami szintén fordult már velem elő kezdve a hamis ngk gyertyákkal (van is nálam egy szett tartalékba), de pl akkor is kellett amikor kiégett a xenon és izzót cseréltem... 13-as dugó, 25 centis crova hosszabbító + racsnis kulccsal lehet az akkut is megmozdítani vagy ködlámpában meg ugye komplett lökös levétele.... (bár mindenben xenon van de tartalékot csak halogénből hordozok komplett szettet). Vagy pl amikor Prágában is hála a lefolyó fedeleknek és macskakőnek + az odáig vezető útnak a kerékjárat borítása + a riasztó hangszórója elengedte magát ott is szerelgettem egy kicsit egy tesco parkolóban... nem volt vészes a helyzet de idegesít az ilyesmi. Pl hosszú távra vagy sok pénzzel vagy alapvető tudással indul el az ember, pl ha megadja a szlovákoknál vagy cseheknél valamelyik alkatrész magát és olyan, hogy én is ki tudom cserélni legyen az generátor vagy hasonló de kézikönyvet elolvasom meg okosodok de csak mondtam egy alkatrészt lehet akár légtömegmérő is akkor nem szervizbe gurulok be hanem megveszem ami kell és kicserélem mint ahogy azt teszem máskor is itthon + hidd el van amikor jó tudni nem vagy tehetetlen ha valami baj van... És bár bonyolult a vectra de sok szerelést meg lehet csinálni rajta házilag is pl ékszíj cserét is akár ha van szerszám de remélhetőleg nem lesz szükség rá :D + Sokszor vagyok barátnőmnél és itt is becsúszik 1-2 meló az ismerősök autóin olajcserék meg apróbb javítások, karbantartások és eddig mindenhez volt nálam elég szerszám ;) Egyébként az autóban ezt a sok cuccot nem látni mert szépen el van minden pakolva és rejtve, hogy ne zavarjanak a mindennapokban :D

Amit szerelgetni szoktam időnként mert régen lefulladt tőle: agr szelep tisztítása-alapjárati motor tisztítása-pillangószelep tisztítása-csatlakozók ápolása-gyertyák tisztítása kicsit megcsiszolgatva az elektródákat ez pár ezer kilométerenként szükséges és akkor nincs gond bár most eltelt már jó pár ezer kilométer és nem volt egyikre sem szükség az alapjárat pedig atom stabilan 900 rpm körül alakul mindig vagy inkább kicsit alatta.

Nyáron volt olyan, hogy a bal hátsó elektromos ablak autópályázás előtt lent maradt... na akkor szétkaptam az egész ajtót a motort is de meg se moccant... mire megérkeztünk már fel lehetett húzni... azóta is előfordul néha de még nincs meg a hiba oka vagyis valami kontakt gond lehet majd kiderítem :D

Lábpumpám nincs de defekt spray van + a pótkerék éves szinten 0,1-0,2 bart ereszt szerencsére, 0 km a gumi és a felni is :D

Fort: ezek csak azért van, hogy útnak indulunk és akkor 2-3 nap vagy 1 hétig pesten vagyunk vagy eger és nem szeretek mindent pakolgatni ;)

Az nem is őzike volt hanem birka és még bele is bújt legalábbis a mai részben, meg az amúgy sem 100-as emberke :P

De pl most a júniusi árvízkor majdnem tényleg a hegyen rekedtünk... mögöttünk már csak víz volt mellettünk is előttünk szintén és már a kordon mögül jöttünk a rendőrök nagy csodálkozására és nem volt sehol senki sem már... de nem volt gond benzin volt kaja volt szóval kibírtunk volna pár napot nyugodtan ;)

Na meg megyek is az autóval, nem egész 2 év alatt 43e kilométer eddig amit mentem vele.

Folyadék mint pl olaj, vizek csak akkor van nálam ha már nagyon messze megyek pl határon túlra de olyan utam még csak 1 volt a többi csak 6-700 kilométer max + ha pl ereszti a gép valahol az olajat akkor vihetek én magammal 1 litert... vagy ugyanez a hűtővízzel... fékolaj ereszt akkor meg nincs mese... szerencsére ezekkel nincs gond sokszor hetente ellenőrizve vannak így tudom induláskor, hogy minden a MAX-on áll. Izzókat is ellenőrzöm gyakran + ki is írja ha kiég éppen egy vagy vacakol.

Poén: jelenleg egy lapra szerelhető grill is van az autóban a szerszámok alatt közvetlenül a hústű és lapát mellett :D (Balatonon terveztünk egy kis grillezést de már vacak volt az idő...).

Tegnap még siófokon ébredtem, Fehérváron ebédeltem, borsodban a szlovák határtól pár száz méterre feküdtem le és majd Debrecen mellé megyek haza valamelyik nap... csak, hogy úton vagyok elég gyakran + panelben lakom és garázs sincs... szerszám, alkatrész stb mamámnál van mind ha lenne egy garázsom sok cucc lehet, hogy ott pihenne... Szeretek tényleg mindenre felkészülni + mindent ha lehet így mondani maximálisra fejleszteni lehet ezért a jbl hifi, a trixenon, a 230v és, hogy minden töltő, adapter be van építve, az elektromos hűtőtáska, a beépített gps tmc-vel 8 gigás kártyával valamint a hifi is tud mindent amit lehet, bt, aux, usb szintén 8 gigás micro kártya olvasóval (kb 5mm ami kilóg az előlapból), az első és hátsó parkolóradar meg úgy alapvetően ahogy az autó is kinéz :D

Spaniferr is van kettő ha esetleg valami olyat szállítanék szerencsére a vectrában van is hova rögzíteni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nálam egyszerű a felkészülés a télre......

ellenőrzöm a fagyállót az olajszintet és az ablakmosót is kicserélem vagy leengedem inkább valamint egy komplett külső belső takarítás és mosás után szépen betolatok a garázsba és majd tavasszal kiállok onnan ^_^ :D

Ez a módszer tavaly télen is nagyon tökéletesen működött :D nem is féltem, hogy valaki esetleg belecsúszik az autóba és kárt okoz nekem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.