Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Igaz most egy kicsit piszkos, de kb 4 éve van meg és nem szakad vagy foszlik. Pedig télen is a kocsiban van és nedvesen bizony összefagy. Van a dobozon egy mail cím. Írj nekik, ha meg nem válaszolnak akkor szólj és elmegyek megnézem személyesen hogy forgalmazzák-e még.

Köszönöm szépen!Találtam egy weboldalt ahol biztosan ez a termék van!

Ha esetleg valakit még érdekel ITT! megtalálod!

Ki fogom próbálni,köszi a tippet,mindig szenvedek az autómosással!

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit nagyon szivesen. Szerintem nem fogsz benne csalódni. Egy párszor azért ki kell mosni meg használni kell, hogy normálisan bejáratódjon, de évekig nem lesz gondod a kocsi letörlésével az biztos.

Köszönöm szépen!Találtam egy weboldalt ahol biztosan ez a termék van!

Ha esetleg valakit még érdekel ITT! megtalálod!

Ki fogom próbálni,köszi a tippet,mindig szenvedek az autómosással!

Link to comment
Megosztás:

Rendeltem sárvédő gumikat az autóra, de jól befürödtem velük, mert B2-re való... ^_^

Mivel angliából rendeltem, nem éri meg kicseréltetni, ha esetleg kell valakinek, szóljon.

Ha mégis rajtam marad, akkor majd ráfaragom valahogy a kocsira.

Pedig az marha jól néz ki a Vectrán!Nem csinálnál róla egy képet?Leszedve külön még nem láttam hogy mekkora!Sokat kellene rajta alakítani hogy jó legyen?

Én biztos nem adnám el ha feltehető...

Link to comment
Megosztás:

Pedig az marha jól néz ki a Vectrán!Nem csinálnál róla egy képet?Leszedve külön még nem láttam hogy mekkora!Sokat kellene rajta alakítani hogy jó legyen?

Én biztos nem adnám el ha feltehető...

Végülis fel lehet rakni, csak a képen látható helyen anyaghiányos ^_^

Mégha faragni kellene belőle akkor rendben lenne.

82433-20100828-3V81VIt.jpg

82434-20100828-SyplRht.jpg

Azért valahogy majd megoldom, mert tényleg nagyon elegáns vele az autó.

Viszont tolatásnál, parkolásnál jobban kell vele vigyázni.

Link to comment
Megosztás:

Végülis fel lehet rakni, csak a képen látható helyen anyaghiányos :D

Mégha faragni kellene belőle akkor rendben lenne.

Azért valahogy majd megoldom, mert tényleg nagyon elegáns vele az autó.

Viszont tolatásnál, parkolásnál jobban kell vele vigyázni.

Te írtad hogy "faragni" kell,nem toldani! :D Ez így elég bután néz ki tényleg,de valahogy csak be lehet szerkeszteni,mert biztos jól mutatna!

Ha nem kell,megadom a címem,küld el! :D

Én amit láttam az Opel emblémás volt,de ez az egyszerűbb még talán jobb is!Egy kérdés!Ehhez a típushoz van a külső sárvédő ívre is ilyen műanyag védő?

Azt hiszem azzal láttam,de lehet hogy tévedek...Meg ha le lenne javítva a rozsdásodás az autón az pont oda menne fel... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Te írtad hogy "faragni" kell,nem toldani! :D Ez így elég bután néz ki tényleg,de valahogy csak be lehet szerkeszteni,mert biztos jól mutatna!

Ha nem kell,megadom a címem,küld el! :D

Én amit láttam az Opel emblémás volt,de ez az egyszerűbb még talán jobb is!Egy kérdés!Ehhez a típushoz van a külső sárvédő ívre is ilyen műanyag védő?

Azt hiszem azzal láttam,de lehet hogy tévedek...Meg ha le lenne javítva a rozsdásodás az autón az pont oda menne fel... ^_^

Csak ha közelről szemügyre veszed, akkor látszik, hogy anyaghiányos :D

Valahogy azért csak felteszem majd...

B2-es Vectrákon egyébként nagyon gyakori ez a sárvédő műanyag.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is Opel emblémás van rajta elől meg hátul is. Hasznos dolog, nekem eddig az összes kocsimon volt elől meg hátul is.

Te írtad hogy "faragni" kell,nem toldani! :D Ez így elég bután néz ki tényleg,de valahogy csak be lehet szerkeszteni,mert biztos jól mutatna!

Ha nem kell,megadom a címem,küld el! :D

Én amit láttam az Opel emblémás volt,de ez az egyszerűbb még talán jobb is!Egy kérdés!Ehhez a típushoz van a külső sárvédő ívre is ilyen műanyag védő?

Azt hiszem azzal láttam,de lehet hogy tévedek...Meg ha le lenne javítva a rozsdásodás az autón az pont oda menne fel... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom esett-e már szó ablaktörlőlapátokról, de most megosztom veletek tapasztalatom. Mikor megvettem a kocsit (március vége), akkor felraktam egy vadiúj Champion szettet, mert volt éppen itthon. Nem voltam vele megelégedve, kisebb vízhártyát húzott az ablakra, így jobban zavart esőben amikor ment az ablaktörlő, mint mikor nem. Kérdeztem kollegákat milyen lapátokat vegyek, egybehangzó választ kaptam többektől is: Valeo. A Formula3000 Bt webshopjából meg is rendeltem (többek között a lapátokat is) még áprilisban, elég olcsón adják. Azóta itthon porosodott, gondoltam ez sem lesz jobb. Már ráfogtam arra, hogy karcos az ablak, és majdnem kidobtam egy csomó pénzt kipróbálni ezt a nanotechnológiás bevonatot, szélvédőpolírozáson is gondolkoztam, bár a 20000Ft/szélvédő ár polírra vicc B Veki esetében, amikor 17k-ért vadiúj szélvédőt beszerelve megkapok, és akkor még nem is beszéltem a 4000Ft/kavicsfelverődésről, amiből van 2 is nekem.

A héten végül kicseréltem a lapátokat. Hát, ég és föld a két márka. Iszonyat jó ez a Valeo! Tuti legközelebb is ilyet veszek!

Ennyi lett volna kis monológom ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is Valeo van fent. Egy, másfél év után az is olyan filmréteget hagy a szélvédőn mint amit írtál. Ősszel én is cserélem. Este gyakorlatilag lehetetlen kilátni az ablakon eső közben, na meg ha jönnek szembe az meg még jobb. Pedig én már políroztam is a szélvédőt. Egyépként a Bárdiba is kapsz jó áron nem kell rendelgetni plusz költségért.

Nem tudom esett-e már szó ablaktörlőlapátokról, de most megosztom veletek tapasztalatom. Mikor megvettem a kocsit (március vége), akkor felraktam egy vadiúj Champion szettet, mert volt éppen itthon. Nem voltam vele megelégedve, kisebb vízhártyát húzott az ablakra, így jobban zavart esőben amikor ment az ablaktörlő, mint mikor nem. Kérdeztem kollegákat milyen lapátokat vegyek, egybehangzó választ kaptam többektől is: Valeo. A Formula3000 Bt webshopjából meg is rendeltem (többek között a lapátokat is) még áprilisban, elég olcsón adják. Azóta itthon porosodott, gondoltam ez sem lesz jobb. Már ráfogtam arra, hogy karcos az ablak, és majdnem kidobtam egy csomó pénzt kipróbálni ezt a nanotechnológiás bevonatot, szélvédőpolírozáson is gondolkoztam, bár a 20000Ft/szélvédő ár polírra vicc B Veki esetében, amikor 17k-ért vadiúj szélvédőt beszerelve megkapok, és akkor még nem is beszéltem a 4000Ft/kavicsfelverődésről, amiből van 2 is nekem.

A héten végül kicseréltem a lapátokat. Hát, ég és föld a két márka. Iszonyat jó ez a Valeo! Tuti legközelebb is ilyet veszek!

Ennyi lett volna kis monológom ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom esett-e már szó ablaktörlőlapátokról, de most megosztom veletek tapasztalatom. Mikor megvettem a kocsit (március vége), akkor felraktam egy vadiúj Champion szettet, mert volt éppen itthon. Nem voltam vele megelégedve, kisebb vízhártyát húzott az ablakra, így jobban zavart esőben amikor ment az ablaktörlő, mint mikor nem. Kérdeztem kollegákat milyen lapátokat vegyek, egybehangzó választ kaptam többektől is: Valeo. A Formula3000 Bt webshopjából meg is rendeltem (többek között a lapátokat is) még áprilisban, elég olcsón adják. Azóta itthon porosodott, gondoltam ez sem lesz jobb. Már ráfogtam arra, hogy karcos az ablak, és majdnem kidobtam egy csomó pénzt kipróbálni ezt a nanotechnológiás bevonatot, szélvédőpolírozáson is gondolkoztam, bár a 20000Ft/szélvédő ár polírra vicc B Veki esetében, amikor 17k-ért vadiúj szélvédőt beszerelve megkapok, és akkor még nem is beszéltem a 4000Ft/kavicsfelverődésről, amiből van 2 is nekem.

A héten végül kicseréltem a lapátokat. Hát, ég és föld a két márka. Iszonyat jó ez a Valeo! Tuti legközelebb is ilyet veszek!

Ennyi lett volna kis monológom :D

Érdekes amit írtál ^_^

Nekem idáig semmi gondom nem volt a Championokkal. Nem volt öreg a Tiéd?

A naocsodacucc előtt már létezett Motip Rain Away. 1 ilyen pumpás cuccot használok már évek óta. Ég és föld előtte és utána. 90-100km/h környékén már nem is kell ablaktörlő!

Link to comment
Megosztás:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is Valeo van fent. Egy, másfél év után az is olyan filmréteget hagy a szélvédőn mint amit írtál. Ősszel én is cserélem. Este gyakorlatilag lehetetlen kilátni az ablakon eső közben, na meg ha jönnek szembe az meg még jobb. Pedig én már políroztam is a szélvédőt. Egyépként a Bárdiba is kapsz jó áron nem kell rendelgetni plusz költségért.

Hát ha csak egy-másfél év után hagy filmréteget törléskor, akkor ámen! A Champion nálam pár nap után csinálta. (lehet tényleg öreg volt már, de mikor felraktam nem vettem rajta észre semmi öregedésre utaló jelet)

Link to comment
Megosztás:

Én eddig egyszer vettem Valeo-t,anno 2000Ft/db áron!Ismerős ajánlotta hogy neki 2 éve megvan és tökéletes!

Csak azt elfelejtettük átbeszélni hogy ő évi 5000km-t megy az autóval és télen-nyáron garázsban áll!3 hét múlva cserélhettem...Nem vigyáztam mondjuk rá nagyon,biztosan többet kibírt volna ha figyelek rá,de nincs is időm a szélvédőt mosogatni állandóan hogy ne sértse meg semmi!Azóta inkább veszek 499Ft/pár áron no name-eket és tél előtt meg tavasszal cserélem!Így nekem soha nem volt minőségi ablaktörlőm... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Én eddig egyszer vettem Valeo-t,anno 2000Ft/db áron!Ismerős ajánlotta hogy neki 2 éve megvan és tökéletes!

Csak azt elfelejtettük átbeszélni hogy ő évi 5000km-t megy az autóval és télen-nyáron garázsban áll!3 hét múlva cserélhettem...Nem vigyáztam mondjuk rá nagyon,biztosan többet kibírt volna ha figyelek rá,de nincs is időm a szélvédőt mosogatni állandóan hogy ne sértse meg semmi!Azóta inkább veszek 499Ft/pár áron no name-eket és tél előtt meg tavasszal cserélem!Így nekem soha nem volt minőségi ablaktörlőm... ^_^

Novemberben 6 céges autóra is Valeo-t vettem. Nagyjából mostanáig bírták. Ridegebb lett az anyaguk, és vagy csíkoznak, vagy ugrálnak az ablakon. Télire megint vehetek mindegyikre újat. A Bosch és a Champion is az eddig tapasztaltak szerint jobban bírja.

Link to comment
Megosztás:

Novemberben 6 céges autóra is Valeo-t vettem. Nagyjából mostanáig bírták. Ridegebb lett az anyaguk, és vagy csíkoznak, vagy ugrálnak az ablakon. Télire megint vehetek mindegyikre újat. A Bosch és a Champion is az eddig tapasztaltak szerint jobban bírja.

Januárban vettem Boscht...... olyan lamellásat..... eleinte nagyon szuper volt de a nyáron már csikozott..... le kell cserélnem.... Valószinüleg egyik sem birja a hideget-meleget, napsütést, jeget.... stb. Pedig vigyáztam, jeget sohasem karcoltattam vele.

Link to comment
Megosztás:

Januárban vettem Boscht...... olyan lamellásat..... eleinte nagyon szuper volt de a nyáron már csikozott..... le kell cserélnem.... Valószinüleg egyik sem birja a hideget-meleget, napsütést, jeget.... stb. Pedig vigyáztam, jeget sohasem karcoltattam vele.

Puff neki, akkor már tényleg nem tudom, mi a jó. :D ^_^ :D

A névtelen olcsók azok nekem nagyon nem jöttek be, újonnan felrakva sem voltak képesek letörölni rendesen az ablakot.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek! ^_^

Hali :D

Votl szerencsém látni a kocsid a legutóbbi Blitz-en, bár tüzetesebben nem tudtam megnézni, mert pont akkor kezdett el szakadni az eső, ráadásul csak kis ideig voltam. Mindenesetre hatalmas riszpekt a kocsidnak, nagyon jól sikerült!

Két dologban is hasonlít az enyémre: fehér, és 98-as évjárat :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.