Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Móriak: link

Mivel én is móri vagyok, már voltam náluk. Néhány alkatrész amit hirdetnek nem Móron van hanem Angliában. Kb két hete kértem a középkonzoli tároló rekeszt, nem tudták adni - angol raktárban van, kerestem színazonos karosszéria elemet, 10 % előlegért elvileg be tudják szerezni, ha meglesz jelentkezem, viszont az áraik jók.

Link to comment
Megosztás:

Mivel én is móri vagyok, már voltam náluk. Néhány alkatrész amit hirdetnek nem Móron van hanem Angliában. Kb két hete kértem a középkonzoli tároló rekeszt, nem tudták adni - angol raktárban van, kerestem színazonos karosszéria elemet, 10 % előlegért elvileg be tudják szerezni, ha meglesz jelentkezem, viszont az áraik jók.

Ma megyek a tárolórekeszért,meg egyéb dolgokért :) (jól jön,mert utálom ezt a pohártartónak nevezett valamit) Remélem nem kell két hetet ott állnom a kapu előtt! :D

Link to comment
Megosztás:

A véleményetekre vagyok kíváncsi. Van egy sashogun spoilerem, sokan azt mondják rakjam fel. Szerintem már sok rá, de bevallom tetszik. :) Kinek mennyire tetszene? Véleményetekre vagyok kíváncsi. :D

Spoiler nélkül:

http://www.kephost.com/view3.php?filename=...bipppkqvkza.jpg

Spoilerrel:

http://www.kephost.com/view3.php?filename=...5ek0kdgqt5z.jpg

Link to comment
Megosztás:

A véleményetekre vagyok kíváncsi. Van egy sashogun spoilerem, sokan azt mondják rakjam fel. Szerintem már sok rá, de bevallom tetszik. :) Kinek mennyire tetszene? Véleményetekre vagyok kíváncsi. :D

Spoiler nélkül:

http://www.kephost.com/view3.php?filename=...bipppkqvkza.jpg

Spoilerrel:

http://www.kephost.com/view3.php?filename=...5ek0kdgqt5z.jpg

Szerintem marhára hülyén néz ki az a hátsó szárny, ez az autó úgy szép ahogy van, gyári állapotában.

Link to comment
Megosztás:

Ma megyek a tárolórekeszért,meg egyéb dolgokért :) (jól jön,mert utálom ezt a pohártartónak nevezett valamit) Remélem nem kell két hetet ott állnom a kapu előtt! :D

Elég olcsóak. A sümegi bontó ennél jóval drágább. Mondjuk szó se róla, minden van, csak egy a baj. Az összes autóban a beltér összevissza van szórva, szóval az utastérből nem könnyű nagyobb méretű jó dolgokat kiválogatni. Konkrétan pl ülésekre, kárpitopkra gondolok, kibontják pl a műszerfalat, az alól kivesznek valami alkatrészt, a maradékot meg behányják, ami kiszakítja, összekarcolja, összekoszolja az üléseket, kárpitot, középkonzolt.

Link to comment
Megosztás:

Elég olcsóak. A sümegi bontó ennél jóval drágább. Mondjuk szó se róla, minden van, csak egy a baj. Az összes autóban a beltér összevissza van szórva, szóval az utastérből nem könnyű nagyobb méretű jó dolgokat kiválogatni. Konkrétan pl ülésekre, kárpitopkra gondolok, kibontják pl a műszerfalat, az alól kivesznek valami alkatrészt, a maradékot meg behányják, ami kiszakítja, összekarcolja, összekoszolja az üléseket, kárpitot, középkonzolt.

Én még náluk is olcsóbb vagyok!! :D

Ez volt itt a reklám helye :) :D

Link to comment
Megosztás:

A véleményetekre vagyok kíváncsi. Van egy sashogun spoilerem, sokan azt mondják rakjam fel. Szerintem már sok rá, de bevallom tetszik. :) Kinek mennyire tetszene? Véleményetekre vagyok kíváncsi. :D

Spoiler nélkül:

http://www.kephost.com/view3.php?filename=...bipppkqvkza.jpg

Spoilerrel:

http://www.kephost.com/view3.php?filename=...5ek0kdgqt5z.jpg

Nekem szárny nélkül nem tetszett a hátulja de ez kicsit "nídforszpídes" lenne :D

27295_1306353161.jpg

Nekem ilyen van, 5e volt bontóban hibátlanul és gyári irmscher ráadásul, csak színre kellett fújni.

Eredetileg ilyet szerettem volna:

211209.jpg

De újonnan egy ilyenért 30-40 ezret nem adnék soha...

Link to comment
Megosztás:

Nekem szárny nélkül nem tetszett a hátulja de ez kicsit "nídforszpídes" lenne :)

27295_1306353161.pg

Nekem ilyen van, 5e volt bontóban hibátlanul és gyári irmscher ráadásul, csak színre kellett fújni.

Eredetileg ilyet szerettem volna:

211209.pg

De újonnan egy ilyenért 30-40 ezret nem adnék soha...

Nekem ebben főleg az tetszik, hogy a pótféklámpa is benne van.

Mert a gyári a Sedanoknál szerintem igen bután van megoldva.

Link to comment
Megosztás:

A véleményetekre vagyok kíváncsi. Van egy sashogun spoilerem, sokan azt mondják rakjam fel. Szerintem már sok rá, de bevallom tetszik. :D Kinek mennyire tetszene? Véleményetekre vagyok kíváncsi. :lol:

Nem rally Misumisi ez,inkább nélküle :D Jól néz ki az autód lemosva,jók lettek a képek!Nekem csak a szürke rács nem tetszik! :) Inkább fekete,de ez a saját véleményem...

Viszont a színre festett díszlécek,kilincsek,hátsó lökhárító nagyon tetszenek!Főleg a kipufogó,de nem tudom dízelen érdemes e beruházni egy ilyenre...

Elég olcsóak. A sümegi bontó ennél jóval drágább. Mondjuk szó se róla, minden van, csak egy a baj. Az összes autóban a beltér összevissza van szórva, szóval az utastérből nem könnyű nagyobb méretű jó dolgokat kiválogatni. Konkrétan pl ülésekre, kárpitopkra gondolok, kibontják pl a műszerfalat, az alól kivesznek valami alkatrészt, a maradékot meg behányják, ami kiszakítja, összekarcolja, összekoszolja az üléseket, kárpitot, középkonzolt.

Beszélgettem kicsit a sráccal,most kezdték,nem aprózzák el a dolgokat!Ha kell egy ajtó,akkor kárpittal,műanyagokkal,elektromos ablakkal mechanikával,üveggel kapod!Persze ha van idejük,bontanak is apróbb dolgokat!Ilyen áron viszont nagyon jók

na jó még ez is bejön: link

Pont ilyet szeretnék egyszer ha sok-sok pénzhez jutok :D

Link to comment
Megosztás:

B1-nél még az ablak alján van, ugye? B2-nél fent, az szerintem nem buta elhelyezés. Az alsó miért nem tetszik?

Én B1-ről beszéltem, azt sajnos nemtudom, hogy a B2 hogy van megoldva.

Nem maga a világítása nem tetszik, hanem a kialakítása belülről. Jó nagy doboz csúfoskodik ott az ablak alján. Sokkal jobb lenne, ha a csomagtérajtóra rakták volna, az Opel jelvény helyére.

Link to comment
Megosztás:

Én B1-ről beszéltem, azt sajnos nemtudom, hogy a B2 hogy van megoldva.

Nem maga a világítása nem tetszik, hanem a kialakítása belülről. Jó nagy doboz csúfoskodik ott az ablak alján. Sokkal jobb lenne, ha a csomagtérajtóra rakták volna, az Opel jelvény helyére.

B2-nél fent van. Nekem az van és ott van a pótféklámpa. Teljesen gyári. A színrefújás is mind gyári.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.