Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Nem gond Adam1 :D Nekem a doblemez kezdett el jobban hervadozni,ezért lett az egész feljebb vágva,hogy utána ráhegesztve egy darabot össze lehessen hozni a sárvédő ívvel!Az javítóívből nekem is le kellett vágni elég sokat,de megpróbáltuk addig vágni mindenhol,ameddig a rozsda kiterjedése volt!Doblemeznél és a küszöbnél is!A legjobb ha csak az ívet vágnád ki és festetnéd újra,mert mint mondtad ott nem látszik az átmenet nagy valószínűséggel,de

nálam a doblemezt is pótolni kellett,ahhoz meg nem fértünk volna hozzá,csak ha az ívet is feljebb vágtuk!

A doblemezhez is van javítóív?

Link to comment
Megosztás:

A doblemezhez is van javítóív?

Azt nem tudom hogy van e,de én nem láttam eddig még sehol!Az enyémen úgy lett csinálva,hogy a doblemezhez lett egy másik lemez vágva,(a kivágott rész helyére)ráhajlítva,majd odahegesztve a tetejénél!Ez lett lecsiszolva,lefestve majd az aljánál összehajlítva a sárvédő javító ívhez,ami karosszéria ragasztóval vagy tömítővel (nem tudom mi a neve) összefogatva hogy ne ázzon be a doblemeznél alulról!

Link to comment
Megosztás:

Nekem még nem szóltak sosem, pedig volt hogy a szerbeken keresztül mentem, de azok sem szóltak. Mondjuk nekem van lámpamosóm.

Szerintetek Horvátországban mennyire vannak ráálva a rendőrök az utólagos xenonra?

Jövő hónapba megyünk és nem tudom visszacseréljem-e halogén izzóra.

A fényszórók magassága be van állítva, nem is villogott még miatta 1 autós sem, de automata magasságállítás és fényszórómosó az nincs.

Milyen tapasztalataitok vannak?

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek Horvátországban mennyire vannak ráálva a rendőrök az utólagos xenonra?

Jövő hónapba megyünk és nem tudom visszacseréljem-e halogén izzóra.

A fényszórók magassága be van állítva, nem is villogott még miatta 1 autós sem, de automata magasságállítás és fényszórómosó az nincs.

Milyen tapasztalataitok vannak?

Arra kell figyelni hogy mindenhol, napszaktól függetlenül a tompítottat használni kell! (haveromékat már vágták meg ezért, nem akarok hülyeséget mondani, de nem kis összeg - emiatt érezhetően többet csesztetik a külföldieket) Valamint a sebességkorlátokra is érdemes odafigyelni, iszonyat nagy a bírság, addig nem engednek el míg ki nem fizeted, és elveszik minden iratod (bankkártya kivételével...). Ha nem kapnak el a helyszínen, akkor úgy tudom nem kell aggódni. Ott is sunyi módon traffiznak, kézi traffival fa mögé bújva, településen kézből ház sarkából, stb..., szóval őket sem kell félteni :D

Link to comment
Megosztás:

Megcáfollak

2007-ben autópályán a kapunál hatvan helyett nyolcvan valamennyivel mértek be, és 200 kuna volt. 2000 környékén meg negyvenes táblánál lakott területen belül 77-el mentem, az is kétszáz lett volna, de megállapodtunk 100-ba. De nem zsebbe ment, hanem papírt is adott róla.

Azt hogy a magyarokat nem nagyon szeretik azt is cáfolom. 1999 óta járok ki, és eddig semmiféle negatívummal nem találkoztam. Persze ez lehet szerencse is, de itt kis hazánkban is van épp elég bunkó.

Horvátországban már 4-5 éve is a legkisebb bírság is 300 kuna volt ha nincs lámpa felkapcsolva.

A gyorshajtás 40 es táblánál 48-al "csak" 400 kuna volt a jutalom.

Ja és ott a magyarokat NAGYON NEM SZERETIK :D

Link to comment
Megosztás:

Megcáfollak

2007-ben autópályán a kapunál hatvan helyett nyolcvan valamennyivel mértek be, és 200 kuna volt. 2000 környékén meg negyvenes táblánál lakott területen belül 77-el mentem, az is kétszáz lett volna, de megállapodtunk 100-ba. De nem zsebbe ment, hanem papírt is adott róla.

Azt hogy a magyarokat nem nagyon szeretik azt is cáfolom. 1999 óta járok ki, és eddig semmiféle negatívummal nem találkoztam. Persze ez lehet szerencse is, de itt kis hazánkban is van épp elég bunkó.

Én is többször voltam már kint, nekem semmi dolgom nem volt még a horvát yard-dal (pedig mentem lámpa nélkül, meg mentem 180 fölött autópályán :D ), de ismerősök/barátok beszámolói straega állítását igazolják!

Link to comment
Megosztás:

Akkor a 11 eddigi kint tartózkodásom alatt csak olyan helyre mentem, ahol szerettek, meg szerencsém volt. :D

Én is többször voltam már kint, nekem semmi dolgom nem volt még a horvát yard-dal (pedig mentem lámpa nélkül, meg mentem 180 fölött autópályán :D ), de ismerősök/barátok beszámolói straega állítását igazolják!
Link to comment
Megosztás:

Az ötödik ajtó előnye :D :D :P

gondoltam megmutatom

Aztán csoda, hogy ritka az 5-ajtós kivitel...

Erről meg viszont lemaradtam, pedig nagyon sasoltam dél körül, csak úgy látszik nem jó helyen. :D

http://belsoseg.blog.hu/2011/06/20/elso_et...nez#more3000953

Pedig jó lett volna közelről megnézni őket, ráadásul itt tankoltak két saroknyira.

Link to comment
Megosztás:

Ezt viszont nem csinálta volna meg Vectrával :D link

Más: anno beszéltük hogy behajtható-e a Vectra tükör vagy sem, illetve kié igen, kié nem, ki meri, ki nem. Hát én eddig nem mertem annyira hajlítgatni a tükröm hogy meggyőződjek róla tényleg behajtható-e, hétvégén azonban mikor álltam ki a gépi mosóból nézek a bal tükrömbe, és a földet láttam. Behajtotta, pedig eddig egy mosónak sem sikerült, illetve itt sem először jártam, és eddig nem volt ilyen. Ha anno nem beszéltük volna hogy behajtható a tükör, akkor tuti felment volna bennem a pumpa és mentem volna vissza a kasszához hogy a szarjuk

:D :D
Link to comment
Megosztás:

Ezt viszont nem csinálta volna meg Vectrával :D link

Más: anno beszéltük hogy behajtható-e a Vectra tükör vagy sem, illetve kié igen, kié nem, ki meri, ki nem. Hát én eddig nem mertem annyira hajlítgatni a tükröm hogy meggyőződjek róla tényleg behajtható-e, hétvégén azonban mikor álltam ki a gépi mosóból nézek a bal tükrömbe, és a földet láttam. Behajtotta, pedig eddig egy mosónak sem sikerült, illetve itt sem először jártam, és eddig nem volt ilyen. Ha anno nem beszéltük volna hogy behajtható a tükör, akkor tuti felment volna bennem a pumpa és mentem volna vissza a kasszához hogy a szarjuk

:D :D

Ez érdekes, és 98-as azaz B1-ed van, a tükröd elektromos? Én próbáltam feszítgetni de nem sikerült behajtani, lehet nagyon finom voltam még? :P

Link to comment
Megosztás:

Hy mindenkinek!:D

Új tag vagyok szinte:)

Jelenleg egy F Astra van a tulajdonomba(94'-es-1.4 8v 60Le).

Tervezem egy másik-erősebb- autó vásárlását.2 autó között vacilálok: F Astra GSi vagy Vectra B 2.5 V6

A GSi-ről már vannak infóim..

Aki viszont rendelkezik 2.5 V6-os B Vectraval-akkor annak megköszönném ,ha egy rövidke leírást írna az autóról.

Futómű,fogyasztás,teljesítménye a 170le-höz mérve ill. ha vannak valami tipikus hibái,vagy hogy mikre kell figyelni a vásárlásakor.

Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes, és 98-as azaz B1-ed van, a tükröd elektromos? Én próbáltam feszítgetni de nem sikerült behajtani, lehet nagyon finom voltam még? :D

Nem elektromos, anno mikor tárgyaltuk itt a fórumon, nekem sem sikerült annyira feszegetnem hogy kézzel sikerüljön behajtani...

Link to comment
Megosztás:

Hy mindenkinek!:D

Aki viszont rendelkezik 2.5 V6-os B Vectraval-akkor annak megköszönném ,ha egy rövidke leírást írna az autóról.

Szia!

Keresd fel "cserbinszky" car-társat!(remélem jól írtam a nevét)Neki 2.5 V6 van,biztos tud mondani pár hasznos infót! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.