Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Nincs valakinek egy felesleges váltó gomb számlap? Az a kis plexi érdekelne amire rá vannak írva a fokozatok, az enyém elrepedt <_< Bontóban pedig csak kompletten adják 8e forintért...

Újban pedig csak gyáriban létezik, a normál váltógomb 20e.ft, a fabetét utánzat 40e.ft.

Link to comment
Megosztás:

Nálam van egy fautánzatú, még tavasszal mákoltam be egy megintcsak faeres g-astrásat racsingbazárról 2kmre tőlem, így 3ezerér lett egy kevésbé lötyögő, rövidített váltókarom <_< Szval van egy fölös faeres veki váltókarom.

Nem tudom, le tudnám e szedni a számlapot anélkül h kettétörném mondjuk, írj rám és megbeszéljük.

Link to comment
Megosztás:

Egy párszor <_< Csak nem tetszik neked is a felfogatási módja?Én a kezét törném el annak,aki nem csavarokkal fogatta fel! :P

Csak ferdehátúba lehet ezt berakni vagy sedanba is? Bár jobban megnézve mintha valami hasonló most is lenne benne :angry:

Ui.: Váltógomb számlap már lesz, köszi a segítséget mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Csak ferdehátúba lehet ezt berakni vagy sedanba is? Bár jobban megnézve mintha valami hasonló most is lenne benne <_<

Ui.: Váltógomb számlap már lesz, köszi a segítséget mindenkinek!

Igen,csak olyan kicsinek tűnik,vagyis akkora részt nem takar,hogy azt hiszi az ember hogy hátul nincs benne,szóval

van sedanban,de nem tudom hogy pont ez a fajta e!

Szerk:ezt a típust adja az enyémre is!

Link to comment
Megosztás:

Ha még valaki nem tette be a váltószoknyát akkor vigyázzon, mert kicsit hosszabb mint a másik, és levágás nélkül becsípi a hátramenetnek kialakított megvezető, egy centi vágást ejtve mint az enyémen! <_< :P

Tegnap este tapasztaltam :angry: ma kapott dupla hajtást!A gyári is kétszer volt behajtva,de azt hittem egy hosszabb hajtás elég lesz!Sajnos nem,

beakadt,kicsit szakadt,de szerencsére nem látszik!Ma visszahajtottam még egyet rá!

Nem csak hátramenetben,egyesben,kettesben is beakadhat!

Link to comment
Megosztás:

Duplán behajtottam, így már jó lett. Jó volt vele legózni! <_<

Lecseréltem a fékbetétemet.Élt 51500km-t

Ja meg a jobbos stabilizátort is. Hát már nem nagyon szolgálta ki amire való. Csak úgy ott volt már.

Tegnap este tapasztaltam :angry: ma kapott dupla hajtást!A gyári is kétszer volt behajtva,de azt hittem egy hosszabb hajtás elég lesz!Sajnos nem,

beakadt,kicsit szakadt,de szerencsére nem látszik!Ma visszahajtottam még egyet rá!

Nem csak hátramenetben,egyesben,kettesben is beakadhat!

Link to comment
Megosztás:

Mikor megvettem az autót akkor mondta a szerelő, hogy már cserélni kellene a tárcsákat és betéteket.... kicsivel később meg is jelent a Bremsbelag felirat a kijelzőn de akárhogy is néztem a kezemben egy új fékpofát és azt ami be volt építve jó ha fél mm eltérés volt, a tárcsán már volt akkor is némi váll ami még több mára de még mindig mindenféle hiba nélkül teszi a fékrendszer a dolgát igaz figyelem az állapotát de ha kopik valami azt úgyis hallani és érzésre is bőven jó még mindig ja és 52e kilométert mentem vele a vásárlás óta és akkor sem voltak újak bár szerintem nem lehetett sokkal korábbi a fékrendszer felújítása így jól jártam vele <_< Ellenben még pár ezer kilométer és jöhet a vezérlés, az kb pont akkor lesz mint a műszaki (október vége) így jó hónap lesz az is...

Stabilizátor alatt az első kerekek kutyacsontjait érted? Nem kopogtak? Én akkor cseréltem párban amikor már a balos elkezdett kopogni (vagy a jobbos? valamelyik...)

Link to comment
Megosztás:

Most direkt megnéztem a fékbetét papírját, és azt írta, hogy 2mm-nél kell cserélni. Na az enyém 4mm- volt de biztos nem várnám meg hogy 2mm-re kopjon. Igen a kutyacsontot cseréltem. Tavaly télen a balost mert az már kopogott, most meg a jobbost mert már az sem volt a helyzet magaslatán, meg legalább látja a tisztelt vizsgáztató hogy hozzá lett nyúlva.

Mikor megvettem az autót akkor mondta a szerelő, hogy már cserélni kellene a tárcsákat és betéteket.... kicsivel később meg is jelent a Bremsbelag felirat a kijelzőn de akárhogy is néztem a kezemben egy új fékpofát és azt ami be volt építve jó ha fél mm eltérés volt, a tárcsán már volt akkor is némi váll ami még több mára de még mindig mindenféle hiba nélkül teszi a fékrendszer a dolgát igaz figyelem az állapotát de ha kopik valami azt úgyis hallani és érzésre is bőven jó még mindig ja és 52e kilométert mentem vele a vásárlás óta és akkor sem voltak újak bár szerintem nem lehetett sokkal korábbi a fékrendszer felújítása így jól jártam vele <_< Ellenben még pár ezer kilométer és jöhet a vezérlés, az kb pont akkor lesz mint a műszaki (október vége) így jó hónap lesz az is...

Stabilizátor alatt az első kerekek kutyacsontjait érted? Nem kopogtak? Én akkor cseréltem párban amikor már a balos elkezdett kopogni (vagy a jobbos? valamelyik...)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.