Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Hát ez hatalmas:

Tényleg jól néz ki,valahol láttam az elkészítésének a leírását is!Én maximum az égőket tudnám LED-esre cserélni,de hogy ellenállásokat forrasszak meg LED-eket ragasszak! :D (Night Braker izzóim sem lesznek már :D :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jól néz ki,valahol láttam az elkészítésének a leírását is!Én maximum az égőket tudnám LED-esre cserélni,de hogy ellenállásokat forrasszak meg LED-eket ragasszak! :lol: (Night Braker izzóim sem lesznek már :) :D )

Jövő héten délelőttös vagyok, összefuthatunk, elhozom mostmár tényleg :D (hétfő-kedd is melózok, mert a germánoknál ugyebár nem ünnepnap...)

Link to comment
Megosztás:

Kilométer szinte biztos hogy nem annyi van benne. Ára szerintem nem olyan rossz, főleg még ha képlékeny kicsit az eladó részéről is. Úgy is meg kell nézni élőben

Ja, az a km nem az igazi. Felhívtam az előbb, szerdán megnézem, ha még meglesz. Meglátjuk. A kereskedő normálisnak tűnt, elvileg Ő is beszámítja az F-et.

Link to comment
Megosztás:

Éppen akartam neked mutatni párat,de látom rajta vagy az ügyön! :lol:

Tudom drága,de érdemes ha csak itt ,de megnézni!

Láttam pár szépet,de gondolom már végignézted te is az összeset!Benzin vagy dízel lesz egyébként?

Baszod, a két gyerek meg minden indulásnál belepréselődne az ülésbe- no nem az asszonynál, az tuti... :D Meg hát ez drága... Sajna...

Végül még ezt találtam:

Visit My Website

Link to comment
Megosztás:

1. De szépen meg vannak fogalmazva a dolgok+B2 optika.

2. Azon a szárnyon lehetne facán szalonnázni! :lol: :D egynyolc+ótómata...hátt... :D

Egy pár sör is elférne rajta... ;) Nem is néztem hogy automata,csak hogy manuális,de az a klíma! :)

Ez megint nem túl olcsó!

Link to comment
Megosztás:

Ja, az a km nem az igazi. Felhívtam az előbb, szerdán megnézem, ha még meglesz. Meglátjuk. A kereskedő normálisnak tűnt, elvileg Ő is beszámítja az F-et.

ha eljössz kecskemétre nézd meg az 5-ös kivezetőjén ott is a ladánybenei körforgalomnál és előtt a kereskedéseket múlt héten láttam hasonlót(-kat) olcsóbban is

Link to comment
Megosztás:

Hát ez hatalmas:

Ez egy nagyon egyszerű trükk. Egy fehér led és egy piros led van felszerelve a mutató tövéhez, egymáshoz képest kb 120°-al eltolva. Amikor a mutató oda fordul a piroshoz, akkor felvezeti a piros led fényét, és pirosnak látszik. Amikor pedig visszaáll alaphelyzetbe, 0-ra, akkor meg a ferér led fényét vezeti fel önmagára.

Link to comment
Megosztás:

Éppen akartam neked mutatni párat,de látom rajta vagy az ügyön! :D

Tudom drága,de érdemes ha csak itt ,de megnézni!

Láttam pár szépet,de gondolom már végignézted te is az összeset!Benzin vagy dízel lesz egyébként?

Hátul, a hamutartó felett a kartámasz hátulján lévő szivargyújtó az gyári szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Ez egy nagyon egyszerű trükk. Egy fehér led és egy piros led van felszerelve a mutató tövéhez, egymáshoz képest kb 120°-al eltolva. Amikor a mutató oda fordul a piroshoz, akkor felvezeti a piros led fényét, és pirosnak látszik. Amikor pedig visszaáll alaphelyzetbe, 0-ra, akkor meg a ferér led fényét vezeti fel önmagára.

Én a sajátomat csináltam meg így de csak piros LED-ekkel. A mutatók és a piros vonalak megvilágítása:

thumb-820A_4D7A67CC.jpg

Link to comment
Megosztás:

Éppen akartam neked mutatni párat,de látom rajta vagy az ügyön! :lol:

Tudom drága,de érdemes ha csak itt ,de megnézni!

Láttam pár szépet,de gondolom már végignézted te is az összeset!Benzin vagy dízel lesz egyébként?

Jaa, du. elmaradt a válasz :D :benzinest nézek, szerintem az lesz a legjobb nekünk- amennyit megyünk egy évben /kb.15e km.-t.

Link to comment
Megosztás:

Ez egy nagyon egyszerű trükk. Egy fehér led és egy piros led van felszerelve a mutató tövéhez, egymáshoz képest kb 120°-al eltolva. Amikor a mutató oda fordul a piroshoz, akkor felvezeti a piros led fényét, és pirosnak látszik. Amikor pedig visszaáll alaphelyzetbe, 0-ra, akkor meg a ferér led fényét vezeti fel önmagára.

Tehetnél fel róla képeket hogy hogyan csináltad meg... Vagy kérdezzem meg inkább

kocka cartársat,hogy mennyiért csinálná nekem meg?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.