Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Olykor kicsit elkalandozok, és szoktam nézni a V6 Vekiket.Mostanra nagyon konkrétan lement az áruk.. :lol: Ha tavaly találtam volna 450e.ft körül, akkor most olyanom lenne, luxusadó ide v. oda.... :) De nem volt.A legolcsóbb is v.mi 799eft.-ért volt hirdetve.Már ami nem ótómata volt.

Link to comment
Megosztás:

Olykor kicsit elkalandozok, és szoktam nézni a V6 Vekiket.Mostanra nagyon konkrétan lement az áruk.. :lol: Ha tavaly találtam volna 450e.ft körül, akkor most olyanom lenne, luxusadó ide v. oda.... :) De nem volt.A legolcsóbb is v.mi 799eft.-ért volt hirdetve.Már ami nem ótómata volt.

Én tudtam 1et 150-ért,motorhibásan,csak lemaradtam róla.

Link to comment
Megosztás:

Olykor kicsit elkalandozok, és szoktam nézni a V6 Vekiket.Mostanra nagyon konkrétan lement az áruk.. :lol: Ha tavaly találtam volna 450e.ft körül, akkor most olyanom lenne, luxusadó ide v. oda.... :) De nem volt.A legolcsóbb is v.mi 799eft.-ért volt hirdetve.Már ami nem ótómata volt.

Szerintem pont a luxusadó miatt még fog esni az ára nekik. Én is csorgatom néha a nyálam utánuk, de mindig elbizonytalanodom. Meg hát jön az utód is, szóval lesz jobb alternatíva is pénzköltésre. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én tudtam 1et 150-ért,motorhibásan,csak lemaradtam róla.

Ha motorhiba, akkor ugye generál.na most egy V6 esetén az nem fog 2K körül megállni.Persze szvsz.Mondjuk ha v.ki meg tudja csinálni magának, az más.

Szerintem pont a luxusadó miatt még fog esni az ára nekik.

34e.ft rá a súlyadó.

Link to comment
Megosztás:

Ha motorhiba, akkor ugye generál.na most egy V6 esetén az nem fog 2K körül megállni.Persze szvsz.Mondjuk ha v.ki meg tudja csinálni magának, az más.

34e.ft rá a súlyadó.

Az mondjuk nem vészes. Ez a sima klasszikus teljesítmény (súly) adó, vagy ez már a 170 LE feletti autókat terhelő luxusadóval kiegészített?

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki hogyan van megoldva a benzinnyomás állandóan tartása az injektorhídban? A tulnyomást visszavezetik, vagy az AC pompa van vezérelve....?

Jövő héten beszereltetem az LPG-t. Gázüzemben az injektorokat lekötik, de a benzinpumpát tudtommal nem.... mi is történik ilyenkor vajon?

Link to comment
Megosztás:

Mennyibe lesz a gáz kb?

Tudja valaki hogyan van megoldva a benzinnyomás állandóan tartása az injektorhídban? A tulnyomást visszavezetik, vagy az AC pompa van vezérelve....?

Jövő héten beszereltetem az LPG-t. Gázüzemben az injektorokat lekötik, de a benzinpumpát tudtommal nem.... mi is történik ilyenkor vajon?

Link to comment
Megosztás:

Helyesírás?

Kezd magaddal,mert olyan szó hogy "Bazz",nincs a magyar értelmező kéziszótárban.Látom modi vagy.Nyiss egy olyan topikot,hogy Grétsy László,álljunk meg egy szóra!

Ha meg ráérsz,nézd végig mindenkinek a hozzászólását,mert szinte mindegyikben van valami hiba.Jó munkát! ;)

Olvasás után törölheted hogy ne legyek off.

Nos, kezdjük azzal, hogy a "bazz" kifejezés egyfajta szleng. Tudjuk mindnyájan mit jelent. Ám mivel a fórummotor kijavítja azt, ezért használtam eme kifejezést. :)

A másik, hogy igyekszem/igyekszünk kijavítani az összes hsz-t, ami esetleg hibás, ám nyilván akad olyan amit nem veszek/veszünk észre. Abban nyugodt lehetsz, hogy minden hsz-t elolvasok, mivel ez a dolgom. Abban is, hogy nem Te vagy az első, akinek ezt szóvá teszem. :P

A harmadik pedig az, hogy nem hiszem, hogy ez a hangnem megfelelő. Én sem úgy kezdtem. :lol:

Végül, nem törlöm, mert nem szokásom a szőnyeg alá seperni a problémát, csupán áthelyezem, hogy ne legyen off. ;)

ui. Ahogy a többiek is ajánlották használj olyan böngészőt, amiben van helyesírás ellenörző, és akkor elkerülhetők az ilyen problémák.

Link to comment
Megosztás:

Állitólag 10%-al többet..... nekem az ősztől számított átlagom 8 liter, én ugy 9-re számítok gázzal. De majd megmondom....

Akkor olyan 1 Ft/km-rel jössz ki olcsóbban, mint én a Diesellel. Nálam 5,5-öt eszik átlagban az Isuzu, de a legutóbbi tankolásnál csak 5,3 volt. Ez 16 Ft/km.

A gáz pedig 180 Ft-os literenkénti árral és 8,5 literrel számolva 15 Ft/ km körül jön ki.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mi volt a baj a hang nemmel. Semmi sértőt nem írtam. De ha megbántottalak ezer bocsánat :) Azt hittem a véleményem csak leírhatom.

Még egyszer bocsáss meg kérlek. Innentől kezdve mindent tízszer átolvasok,és átértelmezek,mielőtt a fórumra írnám! :P :P ;)

Ellenőrizve:Office World2003

Nos, kezdjük azzal, hogy a "bazz" kifejezés egyfajta szleng. Tudjuk mindnyájan mit jelent. Ám mivel a fórummotor kijavítja azt, ezért használtam eme kifejezést. ;)

A másik, hogy igyekszem/igyekszünk kijavítani az összes hsz-t, ami esetleg hibás, ám nyilván akad olyan amit nem veszek/veszünk észre. Abban nyugodt lehetsz, hogy minden hsz-t elolvasok, mivel ez a dolgom. Abban is, hogy nem Te vagy az első, akinek ezt szóvá teszem. :cry:

A harmadik pedig az, hogy nem hiszem, hogy ez a hangnem megfelelő. Én sem úgy kezdtem. :lol:

Végül, nem törlöm, mert nem szokásom a szőnyeg alá seperni a problémát, csupán áthelyezem, hogy ne legyen off. ;)

ui. Ahogy a többiek is ajánlották használj olyan böngészőt, amiben van helyesírás ellenörző, és akkor elkerülhetők az ilyen problémák.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mi volt a baj a hang nemmel. Semmi sértőt nem írtam. De ha megbántottalak ezer bocsánat :lol: Azt hittem a véleményem csak leírhatom.

Még egyszer bocsáss meg kérlek. Innentől kezdve mindent tízszer átolvasok,és átértelmezek,mielőtt a fórumra írnám! :) ;) ;)

Ellenőrizve:Office World2003

Arra senki sem kért, hogy 10x ellenőrizd. Ám az sztem elvárható, hogy legalább 1x megtedd.

Amúgy én nem sértődtem meg. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.