Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Nekem is cincog egy kicsit ako meg nézem én is .Hogy jön le atakaro nem akarom lebarmolni hátha nekem is bejön a macska nem segitett. :)

magadhoz közelebbi oldalról szépen végig fel kell "feszíteni", aztán szinte ki is ugrik.

Visszarakáskor a 2 végével kezdtem, a közepe szinte beugrott magától.

Link to comment
Megosztás:

magadhoz közelebbi oldalról szépen végig fel kell "feszíteni", aztán szinte ki is ugrik.

Visszarakáskor a 2 végével kezdtem, a közepe szinte beugrott magától.

Köszi ezekszerint rugós bolhák tartják Van Vectra B szerelési kézikönyvem havalakit érdekel. Ez pont nincs benne egyébként ku..... jo.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

-Nekem sem ment valahogy a keresés, telepitési gondjaim vannak.

- Az vasamnál a következőket figyeltem meg : közép távok után 30-150km sem megy feljebb a vizhőfok mérő , csak a lenti kék tartományban van. 150 km után már csak kevéssel 80 fok alatt marad.

Valahol mintha azt olvastam volna, hogy a normális a 80-90 fok lenne, s 5 perc járás után be kellene állnia 80-90 fok közé.

Termosztát elöregedés ? Ilyenkor többet fogyaszt ? Cserélni kell vagy még lehet vele menni ?

Link to comment
Megosztás:

Valahol mintha azt olvastam volna, hogy a normális a 80-90 fok lenne, s 5 perc járás után be kellene állnia 80-90 fok közé.

Termosztát elöregedés ? Ilyenkor többet fogyaszt ? Cserélni kell vagy még lehet vele menni ?

Termosztát kuka.Csere.Amúgy shímán tud többletfogyit okozni.Ha kicserélted és akkor is gond van a műszerrel, akkor annak is kikell cserélni a gombáját amiről a jelet kapja.Azt nem tudom, hogy hol van, mert énnékem meggyúgyult a vízhőfokom amint kicseréltem a termót.....No meg a fogyim is 9.5l-ről leugrott 8.5L-re.

Link to comment
Megosztás:

Mijen géppel tudtad ez a mennyiséget meg etetni :)

X20XEV.Mióta nálam van cirka 10e.km óta nem mentem vele úgy, ahogy ezt a 2L motor elbírná.Hát most élményautóztam 1t.Egy darabig uccse lesz ilyen, mert csak ritkán mejek vele egyedül.Ez a fogyi csak pillanatnyi fogyinak minősül, mert a tényleges átlag E85-ből 11.3L volt.Este tankoltam a kíváncsiság kedvéért.

Link to comment
Megosztás:

X20XEV.Mióta nálam van cirka 10e.km óta nem mentem vele úgy, ahogy ezt a 2L motor elbírná.Hát most élményautóztam 1t.Egy darabig uccse lesz ilyen, mert csak ritkán mejek vele egyedül.Ez a fogyi csak pillanatnyi fogyinak minősül, mert a tényleges átlag E85-ből 11.3L volt.Este tankoltam a kíváncsiság kedvéért.

Én is egyedül szeretem hajtani a verdát ako nem okoskodik senki. :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs Gmailem, úgyhogy megköszönöm ha küldesz meghívót! :D

"aron.a@freemail.hu"-ra jöhet!

Ez amúgy szerviz- v kezelési könyv?

Elküldtem ameghivot szolj ha regisztráltál és küldöm ,egyébként VECTRA B szerelési kézi könyv. Aszelep csiszolástol a tengely beállitási adatokig sok minden megtlálhato benne. :)

Link to comment
Megosztás:

Ismeri valaki EZT az autót? Az 1.8-asban már trafósor van, vgy külön trafó és gyertyakábel? Csak mert honnan lehet megállapítani, hogy ereszt-e aszelepfedél tömítés? Egyik kollegám akarja megvenni, de nekem gyanósan kopott a km-hez képest kopott váltóbőr. Meg kicsit csúnya, hogy nincs hanszórórács a hátsó ajtóban.

Link to comment
Megosztás:

Ismeri valaki EZT az autót? Az 1.8-asban már trafósor van, vgy külön trafó és gyertyakábel? Csak mert honnan lehet megállapítani, hogy ereszt-e aszelepfedél tömítés? Egyik kollegám akarja megvenni, de nekem gyanósan kopott a km-hez képest kopott váltóbőr. Meg kicsit csúnya, hogy nincs hanszórórács a hátsó ajtóban.

Szépen ki let takarítva, de törött volt.Korábban megy másik kereskedésben volt, ahol törött autókat vesznek és árulnak.Asszem v.mi bagó pénzért volt fent.Furi, hogy kopott látszólag a pedálsoron is a gumi, kopott a váltóbőr, de látszólag a kormány meg nem....... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.