Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Sziasztok! "Büszke" B Vectra tulaja vagyok.A gép 1996-os évjáratú,2.016v, x20xev motorkódú.

A problémám az lenne,hogy benzinszag jön hátulról a csomagtér felől.Ez a jelenség nem mindig érezhető!

Tudnátok ebben nekem tippet adni ,hogy hol keressem a hibát?

a másik problémám az, hogy az autó egyszer húz egyszer nem... éppen amilyen napja van..:lol:

A motor teljesen új,a futómü is a kupplung is, a jeladók is, a levegöszűrö,a benzinszűrö új....

Légyszi segitsetek!!

Melci

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! "Büszke" B Vectra tulaja vagyok.A gép 1996-os évjáratú,2.016v, x20xev motorkódú.

A problémám az lenne,hogy benzinszag jön hátulról a csomagtér felől.Ez a jelenség nem mindig érezhető!

Tudnátok ebben nekem tippet adni ,hogy hol keressem a hibát?

a másik problémám az, hogy az autó egyszer húz egyszer nem... éppen amilyen napja van..:lol:

A motor teljesen új,a futómü is a kupplung is, a jeladók is, a levegöszűrö,a benzinszűrö új....

Légyszi segitsetek!!

Melci

Talán egy üzemanyagszűrő csere megoldás lehet, de ha netán nem akkor a tápszivattyú...

Link to comment
Megosztás:

Kisit viccolódik a szekér, mert ma reggel mindig kiírta, hogy kiégett a tolatólámpám, meg a féklámpám.Szerencsére minden okés, de nyilván a tegnapi mosás kisit megártott neki! :lol: Pedig csak kívülről mostam a gépet.......

nem vacakol az, hamarosan ki fog égni.

Ilyen nekem is volt, amikor elöregszik az izzó, megváltozik az ellenállása, ettől még világít de szépen lassan kiég.

Javaslom az izzók cseréjét kolléga!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! "Büszke" B Vectra tulaja vagyok.A gép 1996-os évjáratú,2.016v, x20xev motorkódú.

A problémám az lenne,hogy benzinszag jön hátulról a csomagtér felől.Ez a jelenség nem mindig érezhető!

Tudnátok ebben nekem tippet adni ,hogy hol keressem a hibát?

a másik problémám az, hogy az autó egyszer húz egyszer nem... éppen amilyen napja van..:lol:

A motor teljesen új,a futómü is a kupplung is, a jeladók is, a levegöszűrö,a benzinszűrö új....

Légyszi segitsetek!!

Melci

A benzinszag jöhet az aktív szénszűrőtől is, de még nem mélyedtem bele az enyémben, hogy hol is lehet.A húz/nemhúz dolog pedig lehet a benyaszűrőtől, ill. attól is, hogy kisit el van tömődve a tankszellőző.....

Én meg ma alapjáratit takakrítottam.nem volt nehéz megtalálni, mert a motor tetején volt! :lol: Nemkicsit volt retkes.Cserébe viszont van hidegen normális alapjáratom, ill. nem úgy indul a motor, mint amibe belerúgnak.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este kb. fél 10 körül hazafelé a lurdynál a kereszteződés után a Lágymányosi híd fele, láttam a tükörben, hogy gyorsan közeledik két fény. A belső sávból lehúzódni sem volt időm, mert egy kék 4 ajtós B Veki "húzott" (egy láthatatlan kötéllel :P :lol: ) egy Seat-ot (asszem) :lol: Én kb. 110 körül mentem, ehhez képest ennyi volt a reakcióidőm, szóval el lehet képzelni ők mennyivel mehettek. Azért a Vekinek szurkoltam :lol: Szóval ezúton is boccs, hogy ott tököltem a belső sávban.

Link to comment
Megosztás:

Felelőtelnek mint a Porsches meg a Lambós...Hiszen ha kcsit balra rántja a kormányt mert épp egy macska odatojt, amitől ő megijedt, ha valóban így lett volna...Stefan életét veszélyeztették volna...így viszont nem történt pont semmi...

De azért írjuk meg az újságokba, hogy mi lett volna ha....és bár a csövesekhez képest ezek az autók nem kevés pénzbe kerültek...így fírtassuk már a miből is lett dolgot...

...na nem akartam nagyon off lenni...csak ez kicsit kikívánkozott még belőlem...

:lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Stefan, nem vágod a rendszámukat!!!

Meg lehetne keresni őket, aztán jól meglincselni... :lol: :lol: :P ;) :hiya:

Ja meg elvetetni a jogsijukat, meg kárt okozni neki, ahol csak tudunk... :hiya: :hiya: :hiya:

Jó neked, hogy ennyire poénra fogod.

Nemrég egy közös ismerősünk halt meg hasonló saját hülyeségéből... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pont hogy nem fogom ennyire poénra... :lol:

nem véletlenül bassza a csőröm, hogy hírtelen sokan elítélik ezeket az embereket, mint anno szegény Ferkó halálakor őt is...közben ugyanúgy felelőtlen mindenki...

Pl te nem voltál felelőtlen, amikor a Blitzen vitted a "KÖZÚTON" a cicis kislányt...és elnézted a kanyart??? Ha most idesoroljuk a HA-kat, akkor akár ott is bármi rossz történhetett volna...

De ez itt már tényleg nagyon off...

Én csak azt nem értem, hogy miért gondolkozik ilyenkor sok ember másképp...miközben hasonló dolgokban ő is sáros...

És itt tényleg nem téged akarlak megbánatni ezzel - aki a versenyautóval már nem egy emberkét vittél közúton...

vagy Wolfit - Akinek a heggesztett első futóműve bármikor elszállhatott volna...

vagy Tomot - a Váci úti rémet...

Az egész pénteki branchot...

Voszit...

vagy akár magamat...

Mind azt hisszük, hogy mi jól cselekszünk, velünk nem történhet semmi...csak akkor van ciki amikor már mindenki áll körülöttünk, csak mi fexünk... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezt már mindenki (legalábbis épeszű ember) végiggondolta nemegyszer, legalábbis remélem (bár valószínű a tegnapi jampik még nem igazán...).

Egyébként tetszik a mentalitásotok, amit a GSi topikban is tapasztaltam, hogy ugyan néha az ember odalép neki, de azért vannak egy (homályos, de azért érezhető) határ a kis gyorsulási élvezkedés és az őrültség között.

Részemről azért próbáltam "poénra fogni", hogy kicsit oldjam a feszültséget. Engem is érint a dolog, úgyhogy nem bagatelizálnám el én sem ezt, szóval ha ez nem jött ki jól és valakit esetleg megbántottam vele, akkor bocsánatot kérek!

Link to comment
Megosztás:

nem véletlenül bassza a csőröm, hogy hírtelen sokan elítélik ezeket az embereket, mint anno szegény Ferkó halálakor őt is...

Nem véletlenül. 200-zal száguldozni nagy forgalmú városi, ráadásul kiemelten balesetveszélyes helyen...

szerintem ez mindenképpen őrültség, felelőtlenség. Én őszinte vagyok, felelőtlennek tartom azt az embert,

aki ilyet csinál, akár haver, akár nem.

Pl te nem voltál felelőtlen, amikor a Blitzen vitted a "KÖZÚTON" a cicis kislányt...és elnézted a kanyart??? Ha most idesoroljuk a HA-kat, akkor akár ott is bármi rossz történhetett volna...

Csakhogy én azt nem Siófok forgalmas főútján tettem, hanem egy félreeső hátsó úton, ahol egy árva autó

sem haladt át. Sőt, amíg összelapátoltam a verdát, 10 percig senki nem tévedt arra. Van különbség a kettő

eset között, de én abból is tanultam eleget. :lol:

De lehet felhozni azt is, hogy mentem kétszer is ágyúgolyón. Ott sem tartottam be a sebességhatárokat, de

mindenképpen óvatos és felelősségteljes voltam, azt hiszen erről a mellettem ülő családos navigátoromat is

nyugodtan meg lehet kérdezni (az autó is az övé volt ugye) :lol:

Azzal semmi bajom, aki egy üres útszakaszon kicsit elereszti a kisördögöt, mert van ilyen... de aki másokkal

(sokakkal adott esetekben) felelőtlenül viselkedik, azt én is elítélem.

Uff :lol:

Link to comment
Megosztás:

vagy Wolfit - Akinek a heggesztett első futóműve bármikor elszállhatott volna...

Nem volt heggesztve.......még a féltengely sem.....

vagy Tomot - a Váci úti rémet...

Az egész pénteki branchot...

Voszit...

vagy akár magamat...

Mind azt hisszük, hogy mi jól cselekszünk, velünk nem történhet semmi...csak akkor van ciki amikor már mindenki áll körülöttünk, csak mi fexünk... :lol:

Anti, megállapítom, hogy lelki válságban vagy, és muszáj beszélned egy szakemberrel.......v. csak fűbe kell nyomnod az arcod, mint a BW-n...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sok-sok bekapós smile... :hiya: :lol: :P ;) :hiya:

kösz srácok jól vagyok...bár tény, hogy már hiányzik valami izmosabb verda a seggem alól...

De hogy ne legyek nagyon off...

Gabi mutassá máááá kéééépeket... ;)

Ezé' vannak a barátok! :hiya: :hiya: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pont hogy nem fogom ennyire poénra... :lol:

nem véletlenül bassza a csőröm, hogy hírtelen sokan elítélik ezeket az embereket, mint anno szegény Ferkó halálakor őt is...közben ugyanúgy felelőtlen mindenki...

Pl te nem voltál felelőtlen, amikor a Blitzen vitted a "KÖZÚTON" a cicis kislányt...és elnézted a kanyart??? Ha most idesoroljuk a HA-kat, akkor akár ott is bármi rossz történhetett volna...

De ez itt már tényleg nagyon off...

Én csak azt nem értem, hogy miért gondolkozik ilyenkor sok ember másképp...miközben hasonló dolgokban ő is sáros...

És itt tényleg nem téged akarlak megbánatni ezzel - aki a versenyautóval már nem egy emberkét vittél közúton...

vagy Wolfit - Akinek a heggesztett első futóműve bármikor elszállhatott volna...

vagy Tomot - a Váci úti rémet...

Az egész pénteki branchot...

Voszit...

vagy akár magamat...

Mind azt hisszük, hogy mi jól cselekszünk, velünk nem történhet semmi...csak akkor van ciki amikor már mindenki áll körülöttünk, csak mi fexünk... :lol:

há' mer' én meg mi rosszat tettem? titokban legyorsultam a tádéját? :lol: én ritkán megyek állat módon, és utána mindig megbánom. :P viccet félre téve, ezen az alapon bárkit citálhattál volna. a Niki ha begurul, úgy megy mint a barom, még én is be vagyok reccsenve. néha mindenki begolyózik. sajnos. és persze általában ebből lesz a baj.

én mindig is utáltam az utcai kakaskodást két okból is:

- mások is vannak az úton, soxor kiszámíthatatlan, hogy mikor hol bukkan fel valaki vagy valami

- az ember ha egyszer elkezdi, nem tudja abbahagyni, azaz bepörög, azaz olyat tesz, amit normálisan sose, és már kész is a baj

mindig elkerültem az ilyet, és eztán is el fogom. ha baromarcú módon megyek, akkor is azonnal leállok, vagy elfordulok, ha valaki megpróbál versenyezni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.