Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

vettem a belső világítás helyére fehér led-es izzót.

(ő az)

kérdés: vajon miért világít folyamatosan? halványan, de a 6-ból 4 led folyamatosan világít

Talán mert jó minőségű Hong Kong-i árú... :D

Még mielőtt félreértenél,viccnek szántam és nem tudom miért világíthat,de valami hasonlót szeretnék venni a csomagtartómba én is!

Erős a fénye?

Újra kiégett a bal hátsó-külső helyzetjelzőm!Ezt nem hiszem el!!!1 hónap/3db! :)

Link to comment
Megosztás:

vettem a belső világítás helyére fehér led-es izzót.

(ő az)

kérdés: vajon miért világít folyamatosan? halványan, de a 6-ból 4 led folyamatosan világít

Szerintem azért, mert a vezérléséből adódóan (ugye fokozatosan halványul el amikor kikapcsol) mindig folyik át rajta egy kevéske áram, ami a hagyományos izzót nem hajtja meg, a ledeset viszont igen.

Link to comment
Megosztás:

Talán mert jó minőségű Hong Kong-i árú... :D

Még mielőtt félreértenél,viccnek szántam és nem tudom miért világíthat,de valami hasonlót szeretnék venni a csomagtartómba én is!

Erős a fénye?

Újra kiégett a bal hátsó-külső helyzetjelzőm!Ezt nem hiszem el!!!1 hónap/3db! :)

nincs rossz fénye, én fehéret vettem, határozottan többet látok vele mint a gyárival. (azt a hatalmas összeget amennyiért vettem pedig végképp megérte :D) már vettem a kesztyűtartóba, meg a csomagtartóba is, csak még nem érkezett meg.

ha már csomagtartó... honnan lehetne szerezni egy kapcsolót, ami a csomagtér világítását kapcsolja? esetleg valakinek feleslegben egy?

Szerintem azért, mert a vezérléséből adódóan (ugye fokozatosan halványul el amikor kikapcsol) mindig folyik át rajta egy kevéske áram, ami a hagyományos izzót nem hajtja meg, a ledeset viszont igen.

valami ilyesmire gondoltam én is, csak nem értek hozzá.. és vajon jobban merül majd így az akksi?

Link to comment
Megosztás:

honnan lehetne szerezni egy kapcsolót, ami a csomagtér világítását kapcsolja? esetleg valakinek feleslegben egy?

Hallottál már autó bontókról? :)

valami ilyesmire gondoltam én is, csak nem értek hozzá.. és vajon jobban merül majd így az akksi?

Ha a LED-es izzó ellenállása kisebb - márpedig kisebb, ha ugyanaz az átfolyó áram meghajtja, ami a szofita izzót még nem - akkor igen. De annyira elhanyagolható ez, hogy nem érdemes vele foglalkozni.

Link to comment
Megosztás:

Hallottál már autó bontókról? :)

Ha a LED-es izzó ellenállása kisebb - márpedig kisebb, ha ugyanaz az átfolyó áram meghajtja, ami a szofita izzót még nem - akkor igen. De annyira elhanyagolható ez, hogy nem érdemes vele foglalkozni.

értem, köszi. amúgy hallottam autó bontókról, csak a közelemben nincsen :D majd ha városban járok és épp eszembe jut (általában nem szokott :D) megnézem

Link to comment
Megosztás:

nekem is ledezve van a fenti világítás. elől 6db fehér led van benne, ebből 2 folyamatosan világít halványan de nagyon vagány :) azért világít, mert átmegy rajta bizonyos mennyiségű áram és ez már begerjeszti a ledet. Esetleg egy erősebb ellenállással vagy több led körrel lehet megoldani. Sokkal erősebb amúgy ez, mint a régi, de azért el tudnék képzelni erősebbet is.

Hátul pedig 10fehér led van benne, ott nincs betéve a műanyag védő burkolat, így igazából úgy bevilágít mindent, hogy csuda :D Ezt is magam forrasztottam be.

Link to comment
Megosztás:

Adam1-nek igaza van. Az átfolyó áram végett világít halványan, de baja nem lesz tőle az aksidnak. Nekem is csak akkor aludt el, mikor rákötöttem az audis lábtérvilágításomat. :)

vettem a belső világítás helyére fehér led-es izzót.

(ő az)

kérdés: vajon miért világít folyamatosan? halványan, de a 6-ból 4 led folyamatosan világít

Link to comment
Megosztás:

A gyáriak vannak olyan jók, hogy olcsóbb újak szintjét hozzák ha nincsenek szétázva, elöregedve, megrepedve, kiszakadva és a kábelek is rendben vannak :)

ezért kérem, mert enyémek egész szépen szólnak, kellő mélyet is adnak.

Father cserélte s40-es volvóban pioneer-re a hangszórókat és valami borzadály a minőségük.. 10-15e-res példányok voltak.

Link to comment
Megosztás:

A gyáriak vannak olyan jók, hogy olcsóbb újak szintjét hozzák ha nincsenek szétázva, elöregedve, megrepedve, kiszakadva és a kábelek is rendben vannak :D

A gyári szerintem nekem is jobban szólt mint a mostani :) csak szét volt szakadva és mélyebb hangzásnál nagyon búgott,zizegett.

Viszont a hátsó kettőt,amit betettem sokat dobnak a hangzáson (pedig azok nagyon rossz minőségű régi darabok)

Ha cseréve lesznek,akkor az erősítőn van még hely,így azokra fogom rákötni őket!Meg van tartalékba még egy erősítőm,szóval már csak

soook sook pénz kellene valami normális hangszóróra! :D

Link to comment
Megosztás:

Ajánlom azokat amik nekem vannak bent, az elsők kb 16-17e volt a pár a hátsó 13-14e ha jól emlékszem és ezek szépen szólnak :) Erősítőre kötve jól bekábelezve pedig még szebbek :D A mélyekről pedig egy 30 centis mély-láda gondoskodik :D

Hifizésben segítek szívesen :D Kep1 Kep2 A legjobb az egészben az a kábelezés és hozzá szétszedni az autót :D Üléseket kivenni, kárpitokat kiszedni, ajtókat lebontani, küszöböket lebontani, kesztyűtartót kiszedni, biztosíték táblát kiemelni amennyire lehet, középkonzolt megbontani stb stb :D De ha kész megéri :D

Link to comment
Megosztás:

Én is próbálkoztam vele, amikor az elektromos ablakokat kötöttem be, de inkább feladtam, és a bal A oszlop töváben lévő csatiról vettem áramot. :)

mennyre nagy meló az el.ablak em. bekötése mert én is vettem egy párat (első )és rá kellene készülnöm a bekötésre,vezetékezve nincs gyárilag ha jól tudom ,ugye ?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azért, mert a vezérléséből adódóan (ugye fokozatosan halványul el amikor kikapcsol) mindig folyik át rajta egy kevéske áram, ami a hagyományos izzót nem hajtja meg, a ledeset viszont igen.

Valami ilyesmi lehet. Anno én is vettem bele, ugyanez volt a jelenség. Kellett volna előtétellenállás, mert nekem kb 1 hónapot sem bírt. Valószínű ellenállással le is kapcsolna teljesen.

Link to comment
Megosztás:

mennyre nagy meló az el.ablak em. bekötése mert én is vettem egy párat (első )és rá kellene készülnöm a bekötésre,vezetékezve nincs gyárilag ha jól tudom ,ugye ?

Annyira nem bonyolult. Mechanikailag nem kell semmit átalakítani, bemegy a manuális helyére. Kábelköteget kell cserélni az ajtóban plusz elhúzni a kapcsolóhoz a vezetékeket. Meg amit írtam, valahonnan, lehetőleg biztosíték utánról áramot adni neki.

Link to comment
Megosztás:

Annyira nem bonyolult. Mechanikailag nem kell semmit átalakítani, bemegy a manuális helyére. Kábelköteget kell cserélni az ajtóban plusz elhúzni a kapcsolóhoz a vezetékeket. Meg amit írtam, valahonnan, lehetőleg biztosíték utánról áramot adni neki.

Kábelköteg valakinek ?eladó ?

Link to comment
Megosztás:

Hifizésben segítek szívesen :D Kep1 Kep2 A legjobb az egészben az a kábelezés és hozzá szétszedni az autót :) Üléseket kivenni, kárpitokat kiszedni, ajtókat lebontani, küszöböket lebontani, kesztyűtartót kiszedni, biztosíték táblát kiemelni amennyire lehet, középkonzolt megbontani stb stb :D De ha kész megéri :D

Kérdéseim:

- a rádió keret ahogy neked kivan véve úgy kapcsolóstól mindenestől eggyütt ahogy az első képen látszik,

A fűtéskapcsoló és az említett konzol közötti két csavaron (burkolat alatt jobra balra) kívűl van még valahol csavar vagy csak azt is ki kell pattintani valahogy?

- rca kábelt hol érdemes hátra vezetni

- tápkábelt a motortérből melyik oldalon érdemes áthúzni a fülkén keresztül a csomagtartóig, illetve ? métert érdemes venni mert a komolyabb készletekben is csak 5 m van elég ennyi?

Köszi előre is

Link to comment
Megosztás:

Kérdéseim:

- a rádió keret ahogy neked kivan véve úgy kapcsolóstól mindenestől eggyütt ahogy az első képen látszik,

A fűtéskapcsoló és az említett konzol közötti két csavaron (burkolat alatt jobra balra) kívűl van még valahol csavar vagy csak azt is ki kell pattintani valahogy?

- rca kábelt hol érdemes hátra vezetni

- tápkábelt a motortérből melyik oldalon érdemes áthúzni a fülkén keresztül a csomagtartóig, illetve ? métert érdemes venni mert a komolyabb készletekben is csak 5 m van elég ennyi?

Köszi előre is

Lepattintani a dísz burkolatot és ki kell csavarni 2 csavart a műanyag rádiót és gombokat magába foglaló keret két szélén ha ez megvan ki kell jönnie.

Ha lesz erősítőd akkor ügyelj, hogy az rca és a tápkábel ne is közelítse meg egymást mert akkor zajos lesz a rendszer. Nekem a sofőr oldali küszöbben megy hátra a táp a másik küszöbben az összes rca és hangszóró kábel.

Nekem valahol a fékerő elosztó vagy micsoda mögött van bevezetve a kábel ott van rá lehetőség a legkönnyebben fúrás nélkül.

5 méter elég :)

Megfelelő vastagságút vegyél mert egy vékony kábel nagy akku nagy áramfelvételű erősítő helyzetben hamar elkezdhet füstölni a kábel :D Földet is van olyan aki vezeti de felesleges arra ott a karosszéria kicsit megreszelve már tökéletes is a legtöbb csavar helye :D

Link to comment
Megosztás:

Lepattintani a dísz burkolatot.....

Ok köszi, erősítő, láda még az előző autómból megvan.

A küszöb lett volna a következő kérdés de látom mivel te is magad csinálod egyértelmű volt.

Konkrétan a vectra spec fogások érdekelnek majd azt hiszem, amúgy oks a külön oldali kábelezés 1x már tapasztaltam zajt azóta jó néhányon túl vagyok de csak úgy haveroknak segítek vagy csinálom.

egyenlőre köszi ha menet közben megakadok majd még lehet hogy kérdezek.

Még a kábeleket meg kell vennem+csatlakozók szerelése stb...

Link to comment
Megosztás:

Lepattintani a dísz burkolatot és ki kell csavarni 2 csavart a műanyag rádiót és gombokat magába foglaló keret két szélén ha ez megvan ki kell jönnie.

Ha lesz erősítőd akkor ügyelj, hogy az rca és a tápkábel ne is közelítse meg egymást mert akkor zajos lesz a rendszer. Nekem a sofőr oldali küszöbben megy hátra a táp a másik küszöbben az összes rca és hangszóró kábel.

Nekem valahol a fékerő elosztó vagy micsoda mögött van bevezetve a kábel ott van rá lehetőség a legkönnyebben fúrás nélkül.

5 méter elég :)

Nekem az RCA és a tápkábel is a vezető oldali küszöbben van hátra vezetve,pedig most hogy írod,én is olvastam hogy nem jó ötlet!Milyen zajt kellene hallanom?Csak mert tisztán szól és nem vettem észre még rajta semmit!Most azon gondolkodom melyiket kellene átvinni a másik oldalra ha lesz időm!Táp kábel helye és a testkábel rákötési helyének nem kell ellentétes oldalon lennie?Vagy ezt csak álmodtam? :D

Nem tudom benzinesekben hol van hely,de én a motortérből a tápot a motornyitó bovden mellett vittem be!Ott van egy gumi "gömb",azt vettem ki és

fúrtam át!Képeket nem tudok mutatni mert nem otthon vagyok...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.