Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

A hangszóró cserénél jó ha teszek bele hangváltót,vagy felesleges?Valószinű Mac Audio lesz benne!

Attól függ, mit szeretnél: mindent hallani, vagy inkább a mély domináljon. Vagyis hangváltó nélkül közepet szóljon (szerintem első ajtókban ez a normális), vagy váltóval csak mélyet, de ilyenkor nemigazán hallható az ének.

Link to comment
Megosztás:

35w-os.Nekem is van benne board computer,de xenon végett még egyszer sem írt ki semmit.

Enyém 96-os: ha kiég valamelyik izzó, kiírja a BC. De itt egy egyszerű teszt: pl. tompított izzó csatiját lehúzod az izzóról, bekapcsolod a lámpát, majd a csatinál rámérsz voltmérővel. Ha van benne áram nem canbus-os, ha nincs akkor az. Nálam ha valamelyik izzó kiég, azt érzékeli és oda nem küld áramot. Amúgy az illesztő növeli a xenonizzó élettartamét és 2500Ft volt a 2darab. Amúgy hány wattosak a xenon izzóid? 35 vagy 55?
Link to comment
Megosztás:

illesztő? :lol:

35 W az enyém amúgy

de az a fura ugye hogy fél évig nem írta de az akksi lemerülés és csere óta írja... :) ;)

Akkor passzolom a kérdést, de én azért raknék bele 2 illesztőt. Csak bele kell dugni a csatikat és ahogy írtam, 2500Ft/2db. Szerintem ennyi beruházást megér.

http://www.metroman.hu/index.php?oldala=me...&tazon=1760

Itt egy kis infó.

Link to comment
Megosztás:

Attól függ, mit szeretnél: mindent hallani, vagy inkább a mély domináljon. Vagyis hangváltó nélkül közepet szóljon (szerintem első ajtókban ez a normális), vagy váltóval csak mélyet, de ilyenkor nemigazán hallható az ének.

Én előre raktam be 2 db 10cm-est is a 16-os fölés! :lol: Hangváltó szerintem csak akkor kell bele ha a magas hangszórókat is lecseréled, de az Opel magasai nagyon jól szólnak és abban benne van a "váltó". Szerintem ahhoz nem kell hangváltó! De a 16-ost meg hátul a 13-ast még le kellene cserélni! Bár így is jó, de nem az igazi! :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Nem tudom vonóhorog témában valaki otthon van-e?

Vettem egyet - Bosal - bekötésileg, úgy tudom van csatlakozó valahol elrejtve, ezt merre találom?

Index visszajelzőt be lehet-e kötni a műszerfalon levő helyre, ha igen, hogyan? Vagy elég ha izzót rakok bele?

A jármű X20XEV '96-os sedan CDX felszereltség.

A szerelést úgy tudom, hogy mindenképpen szakműhelyben kell végeztetni - műbizonylat, aláírás - viszont nem szeretném, hogy mindenféle szükségtelen vezetékeket fűzzenek nekem végig a kaszniban ha van csati és visszajelző.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Nem tudom vonóhorog témában valaki otthon van-e?

Vettem egyet - Bosal - bekötésileg, úgy tudom van csatlakozó valahol elrejtve, ezt merre találom?

Index visszajelzőt be lehet-e kötni a műszerfalon levő helyre, ha igen, hogyan? Vagy elég ha izzót rakok bele?

A jármű X20XEV '96-os sedan CDX felszereltség.

A szerelést úgy tudom, hogy mindenképpen szakműhelyben kell végeztetni - műbizonylat, aláírás - viszont nem szeretném, hogy mindenféle szükségtelen vezetékeket fűzzenek nekem végig a kaszniban ha van csati és visszajelző.

Tudtommal bárki felrakhatja... úgyis műszakiztatni kell miatta...

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Nem tudom vonóhorog témában valaki otthon van-e?

Vettem egyet - Bosal - bekötésileg, úgy tudom van csatlakozó valahol elrejtve, ezt merre találom?

Index visszajelzőt be lehet-e kötni a műszerfalon levő helyre, ha igen, hogyan? Vagy elég ha izzót rakok bele?

A jármű X20XEV '96-os sedan CDX felszereltség.

A szerelést úgy tudom, hogy mindenképpen szakműhelyben kell végeztetni - műbizonylat, aláírás - viszont nem szeretném, hogy mindenféle szükségtelen vezetékeket fűzzenek nekem végig a kaszniban ha van csati és visszajelző.

Az enyémet ln szereltem fel.... nem nagy ördöngösség, valahol odébb le is irtam, azt hiszem. A csomagtérajtó alatti lemezrész (mondjuk ugy, hogy a hátsó homlokfal) borítása alatt van egy nemhasznált csatlakozó.... onnan lehet levenni. A visszajelzőt nem tudom, nekem az nem kötelező :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal bárki felrakhatja... úgyis műszakiztatni kell miatta...

Na jó, de ha mondjuk pályán leszakad a vonóhorog, elszabadul a lakókocsi, két komplett turistabusz az árokban landol emiatt és elvásik nyolcvankilenc román vendégmunkás, akkor kié lesz a felelősség ha nincs műbizi? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na jó, de ha mondjuk pályán leszakad a vonóhorog, elszabadul a lakókocsi, két komplett turistabusz az árokban landol emiatt és elvásik nyolcvankilenc román vendégmunkás, akkor kié lesz a felelősség ha nincs műbizi? :lol:

Hát passz.... én voltam műszakin és agyaltam rajta, hogy kell-e nekem vonóhorog és arra jutottam, hogy nem de ott is kérdeztem mi kell hozzá, pl vectra b-nél még a csomagtér alján is megvan minden felfogatási pont csak egy-egy lyuk kell a csavaroknak ott ahol ki van könnyítve, ott a csatlakozó is és azt mondták csak fel kell tenni utána pedig műszaki kell, abba pedig bejegyzik, hogy van utánfutó. Műbizonylatról nem volt szó de így feleslegesnek is tűnik, hogy úgyis bekerül a forgalmiba. De még ilyet nem csináltam és persze ismerve a hazai szabályokat simán kellhet :)

Link to comment
Megosztás:

Sztem pont ahhoz kell a műbizi hogy bekerüljön a forgalmiba... gondolom mielőtt beírják, azért csak szeretnék tudni hogy szakszerűen lett-e felrakva, és ha a műbizin ott egy autószerelő pecsétje, az azért már megnyugtató tud lenni. De majd megkérdezem öcsémet, ő tavaly rakatott fel.

Azt amúgy simán el tudom képzelni hogy ha már be van írva a forgalmiba, akkor már utána nincs szükség a műbizire.

Link to comment
Megosztás:

Sztem pont ahhoz kell a műbizi hogy bekerüljön a forgalmiba... gondolom mielőtt beírják, azért csak szeretnék tudni hogy szakszerűen lett-e felrakva, és ha a műbizin ott egy autószerelő pecsétje, az azért már megnyugtató tud lenni. De majd megkérdezem öcsémet, ő tavaly rakatott fel.

Azt amúgy simán el tudom képzelni hogy ha már be van írva a forgalmiba, akkor már utána nincs szükség a műbizire.

Nem pusztán beírják, ha vonóhorgot raksz fel újra kell az egész autót vizsgáztatni és új forgalmi is jár hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Ha veszel egy horgot,abban benne van a műbizonylat.Kocsi "alján" van négy megjelölt pont(mint fentebb is írták) ahol ki kell fúrni,de ezt adják a horgokhoz is hogy hogy kell.Szerintem a Bosal-hoz is.Kifúrod a négy lukat,felteszed a horgot egy haver segítségével,meg a mellékelt anyagokkal,és kész.Ha nem találsz semmilyen dugót a bekötéshez,akkor meg elviszed egy villanyászhoz,és be köti neked műszerfalra ötezerért.Nehogymá elvidd valami autószerelőhöz tízezerért feltetetni!

Nekünk sose kértek pecsétet.

Üdv mindenkinek!

Nem tudom vonóhorog témában valaki otthon van-e?

Vettem egyet - Bosal - bekötésileg, úgy tudom van csatlakozó valahol elrejtve, ezt merre találom?

Index visszajelzőt be lehet-e kötni a műszerfalon levő helyre, ha igen, hogyan? Vagy elég ha izzót rakok bele?

A jármű X20XEV '96-os sedan CDX felszereltség.

A szerelést úgy tudom, hogy mindenképpen szakműhelyben kell végeztetni - műbizonylat, aláírás - viszont nem szeretném, hogy mindenféle szükségtelen vezetékeket fűzzenek nekem végig a kaszniban ha van csati és visszajelző.

Link to comment
Megosztás:

Ha veszel egy horgot,abban benne van a műbizonylat.Kocsi "alján" van négy megjelölt pont(mint fentebb is írták) ahol ki kell fúrni,de ezt adják a horgokhoz is hogy hogy kell.Szerintem a Bosal-hoz is.Kifúrod a négy lukat,felteszed a horgot egy haver segítségével,meg a mellékelt anyagokkal,és kész.Ha nem találsz semmilyen dugót a bekötéshez,akkor meg elviszed egy villanyászhoz,és be köti neked műszerfalra ötezerért.Nehogymá elvidd valami autószerelőhöz tízezerért feltetetni!

Nekünk sose kértek pecsétet.

A felszerelés, meg a bekötés nem is okoz gondot, inkább a kötelező visszajelző és a működése, amit természetesen ha már van ikon a műszerfalon akkor oda szeretnék berakni.

Már kaptam tippeket, hogy mit kell vele csinálni, hét végén utánajárok. Állítólag minden B veki indexreléje tudja az utánfutót is.

Leírás van hozzá, ott is azt írják, hogy előre meg van jelölve a furatok helye a csomitartóban. A pecsétet meg megoldom a műbizonylatra ismerőssel.

Műszakizni ezért külön nem kell csak addig nem vontathatok, majd ha viszem műszakira kell a műbizonylat pecséttel, aláírással, ami bizonyítja, hogy szakszerűen történt a felszerelés.

Link to comment
Megosztás:

Ha nem műszakiztatod le mikor felszereled egyből,akkor ne köttesd be elektromosan addig.Úgy emlékszem a rendőrök úgy nem szólnak érte .

A felszerelés, meg a bekötés nem is okoz gondot, inkább a kötelező visszajelző és a működése, amit természetesen ha már van ikon a műszerfalon akkor oda szeretnék berakni.

Már kaptam tippeket, hogy mit kell vele csinálni, hét végén utánajárok. Állítólag minden B veki indexreléje tudja az utánfutót is.

Leírás van hozzá, ott is azt írják, hogy előre meg van jelölve a furatok helye a csomitartóban. A pecsétet meg megoldom a műbizonylatra ismerőssel.

Műszakizni ezért külön nem kell csak addig nem vontathatok, majd ha viszem műszakira kell a műbizonylat pecséttel, aláírással, ami bizonyítja, hogy szakszerűen történt a felszerelés.

Link to comment
Megosztás:

nem tudja valaki véletlenül, hogy a caravan csomagtartó kp-ban is a mikrokapcsolót kell cserélni, ha haldoklik a szerkezet? Vagy itt más gond van?

továbbra sincs ötlet? Ma kiszedtem, de nagyon egybe van öntve, nem tudom érdemes-e szétkapni.. vagy érdemesebb 5e-ért bontottan venni egyet?

Link to comment
Megosztás:

Ha egybe van öntve, akkor csak a jobb váll feletti javító mozdulat a legegyszerűbb.

de a sima ajtó kp zárakat se lehetne ugye fúrás nélkül felnyitni, pedig azokat könnyen lehet javítani. gondoltam hátha ebbe is csak 1 100ft-os mikrokapcsoló kell, mert akkor felboncolom..:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.