Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

Akkor nem kell aggódnom a fogyasztás miatt.Nem szoktam örült tempóval hajtani.Vegyes használatra jött nekem ki 6-7 liter közt.Ebben bent van a városi tötyögés meg az autópálya 180-200km/h/óra szerint/.Enyém ennyit tud.Havi 5-7ezer km-t autózom mint üzletkötő.

Érdekelne a gumi mérete (195/60 R15 vagy váltóméret). Ha rossz a méret, akkor csal az óra a sebességet és a megtett távolságot illetően is. Bár ez utóbbi esetben sokkal kedvezőbb fogyasztási értékeknek kéne adódniuk.

Link to comment
Megosztás:

A diódahíd 20E ft-tól indúl felfelé,tehát nem vertek át a 25 e-es javítással. Nekem 16800 volt a diódahíd szmámlásan és 8 e a javitás!

Most cseréltettem diódahidat, 17 ropi volt csak az alkatrész+a munkadíj (sokalltam :rolleyes: !) főleg úgy ,hogy a generátort én szedtem ki kocsiból (,h ....ná meg aki kitalálta, úgy el van rejtve), másnak nem lett baja, hál Isten'.

Link to comment
Megosztás:

Most cseréltettem diódahidat, 17 ropi volt csak az alkatrész+a munkadíj (sokalltam :rolleyes: !) főleg úgy ,hogy a generátort én szedtem ki kocsiból (,h ....ná meg aki kitalálta, úgy el van rejtve), másnak nem lett baja, hál Isten'.

Augusztusban 7000 Ft -ba került. Délután 4-re vittem, reggel 8-ra mentem a kész autóért.

Link to comment
Megosztás:

Augusztusban 7000 Ft -ba került. Délután 4-re vittem, reggel 8-ra mentem a kész autóért.

Akkó kicsit lehet átkureltak :rolleyes: .

Pedig ez a ember csinálta adagolóelektronikámat is (elég jó áron) azé vittem hozzá megint motyómat.

Link to comment
Megosztás:

Akkó kicsit lehet átkureltak :rolleyes: .

Pedig ez a ember csinálta adagolóelektronikámat is (elég jó áron) azé vittem hozzá megint motyómat.

elnézést hogy ide pofátlankodok tudom ez müszaki pr. foglalkozó topik de ma nagyon felbosszantottak. elöre bocsátva akinek nem inge nem veszi magára. a héten söt már elötte is járok az 51-es uton naponta.na amit ott egyes autostársak müvelnek az már kritikán aluli , ami kiverte a biztit az volt :kiskunlacházán van a város közepén 1 közl. lámpa annál az utcánál ami le visz a lacházi üdülö Dunapartra na most jövök baja felöl már odaérek a lámpához kb.6-7m.és balrol elémvág a mell. utcábol egy babaagyu autos majdnem felborult a nagy igyekezettöl még felment a szembelévö járdára is és a szerencséje meg az enyém is az volt hogy jok a fékeim és mükszi az ABS,is. ma hasonlo dolog csak ez folyamatos haladás közben szemböl elöz a balfék elöttem egy polos koll. már áll az árok szélén és ELÖZ a barom folyamatos kocsisornál. felteszek 1 találoskérdést na milye auto tulajdonosai ilyen balfékek hozzátéve nem az auto tehet rola hogy ilyen gazdálya van ?????????ui. tudom nem ide tartozik de az átkosban is volt egy autotipus aminek a vezetöi hasonlo modon viselkedtek

Link to comment
Megosztás:

tuti a válasz nyertél 1 mikrofont .vigyázzatok mert jön a suzuki veszedelem, és sajnos ez nem vicc.

:rolleyes: A suzukisok (csak így kisbetűvel) nekem is a bögyömben vannak!

Két típus létezik belőlük: Az egyik a nagymamanagytata, aki 30-al csetteg városban, azon kívül max 70, nna meg a másik típus a bojrészer, aki tójja neki ha kő ha nem árkon bokron keresztül, ezt elhihetitek mert rengetet vezetek és millió ilyen balféket látok a sörösdobozból készült autóikban feszíteni.

Ha csak 1%-át hallanák annak, hogy milyen átkokat szórok rájuk többet az életben nem merészkednének ki az utakra !!!

Link to comment
Megosztás:

elnézést hogy ide pofátlankodok tudom ez müszaki pr. foglalkozó topik de ma nagyon felbosszantottak. elöre bocsátva akinek nem inge nem veszi magára. a héten söt már elötte is járok az 51-es uton naponta.na amit ott egyes autostársak müvelnek az már kritikán aluli , ami kiverte a biztit az volt :kiskunlacházán van a város közepén 1 közl. lámpa annál az utcánál ami le visz a lacházi üdülö Dunapartra na most jövök baja felöl már odaérek a lámpához kb.6-7m.és balrol elémvág a mell. utcábol egy babaagyu autos majdnem felborult a nagy igyekezettöl még felment a szembelévö járdára is és a szerencséje meg az enyém is az volt hogy jok a fékeim és mükszi az ABS,is. ma hasonlo dolog csak ez folyamatos haladás közben szemböl elöz a balfék elöttem egy polos koll. már áll az árok szélén és ELÖZ a barom folyamatos kocsisornál. felteszek 1 találoskérdést na milye auto tulajdonosai ilyen balfékek hozzátéve nem az auto tehet rola hogy ilyen gazdálya van ?????????ui. tudom nem ide tartozik de az átkosban is volt egy autotipus aminek a vezetöi hasonlo modon viselkedtek

Én is találkozom ilyenekkel elég sűrűn, és nem csak az 51-en. Nem csak a suzukisok erőszakosak, szerintem ez inkább életkorhoz köthető. A fiatalok még bizonyítani akarnak, hogy ők mennyire tudnak, és mennyire megy az 1.0-ás autójuk. Az idősebbeknek már főbb a biztonság. Én több olyan öreg bácsis suzukist látok az utakon aki 70-el cammog, mint fiatalt aki megy mint az állat. Erre nincs szabály, vannak idióták más tipusokkal is. :-(

Link to comment
Megosztás:

Mivel a munkám során "kell" megkülönböztető jelzésű gépjárművet vezetnem, tapasztalom, hogy ott sem jobb a helyzet SŐT!

Kettő sofőr van (a normális kulturált sofőrökön kívül) aki nem enged el inkább visszavált és és csak azért is megy előtted....a másik pedig aki nem tudja, hogy mit is csináljon és inkább fékez....

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom szétoffolni a topikot, de nem bírom ki, hogy a saját tapasztalataimat ne írjam le. :rolleyes:

Szal a nagyon - nagyon autósok valóban bizonyítani akarnak ez tény. Suzuki tud is gyártani technikát, de azt inkább 2 kerékre és Gigszer a neve......

Sokat vezetek, kis közepes és hosszútávon is. A tapasztalatok mindig vegyesek. Kezdve a 90 helyett 72-vel menő lakotterületen kívül. Lakott területen belül 43,5-el 50 helyett......... és ez őket nem zavarja. Aki meg nagyon hajt, megy le akar tolni az útról, az azt hiszi, hogy a Technika majd megóvja őt a bajoktól. És egyébként is, nem csak Sutyuki, bíznak a gépükben. Nem abban. hogy hiba nélkül elviszi utazó tempóban, hanem padlólemezig taposott pedállal előz, látja, hogy jössz de ellőz. Ilyenkor szoktam majdnem kitépni a helyéről a fénykürt kapcsolót, és satuzok bele a fékbe, és ha nekem is lenne oylan autómamibe egy csillió légzsák van, csúnya iylet mondani de lehet 1x bele kéne szállni. Persze senki ne halljon meg meg ilyenek, csak jusson el az agyáig, hogy a sor nem arra való hogy megelőzzük, kikerüljük.

A vezetési kultúra az utóbbi évben drasztikusan megváltozott. ANnó 1200s Ladával nem lehetett vigéckedni, nem is arra való volt. ( Azért néha okoztunk meglepetést vele <_< ). Aztán jöttek az egyre erősebb szebb jobb Nyugatias autók. És mindenki elkezdte tolni neki. Van sok ember aki udvarias, előzékeny , előrelátó. De a sok baromarcú, aki több millás kocsiba beleül, azt hiszi bármit megtehet, és nekem mutogatja milyen menő a gépe.

Mint pl. ma reggel. hogy egy kcisit a topikcímről is legyen szó. :D Indulás után sohasem húzatom jobban mint 2000 rpm. ezzel olyen 80 km/h megyek ami elég jó kis reggeli tempó. Jön mögöttem cseppmerci néni, és bukkanóban szeretne megelőzni. Hát nem sikerült, mert mit ad isten egy út amin van szembe jövő forgalom is jééééé. Visszament mögém. Láttam ám, hogy nagyon szeretne elmenni, lejezek jobbra, hogy na vann neked Turbód vagy kompresszorod, 30 méteren megelözől. Na peresze akkro nem ment el. Megvárta míg jönnek újra szembe, mikor azt elemnet megelözőtt, persze ilyenkor húzódom le alapból mindig. Azt hiszitek megköszönte? Újabban nagyon ritka a köszönés.

És azt vettem észre, hogy sokan elvárják, hogy TE segítőkész legyél, de ők nem azok veled szemben.

Egyébként pedig sosem hagyom, hogy Suzukisok megelőzzenek.........

Egy jelmondat a végére, ami egy LAdán volt, bár az én autómra is illene:

" Nincs ABS, csak egy tonna vas!" -_-

más:

Hidegen ki meddig forgatja a fokozatokban a Dízel gépet.

Valamint mi az a fordulat tartomány, amikor városban a motor kímélése miatt érdemlegesebb visszakapcsolni?

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: A suzukisok (csak így kisbetűvel) nekem is a bögyömben vannak!

Két típus létezik belőlük: Az egyik a nagymamanagytata, aki 30-al csetteg városban, azon kívül max 70, nna meg a másik típus a bojrészer, aki tójja neki ha kő ha nem árkon bokron keresztül, ezt elhihetitek mert rengetet vezetek és millió ilyen balféket látok a sörösdobozból készült autóikban feszíteni.

Ha csak 1%-át hallanák annak, hogy milyen átkokat szórok rájuk többet az életben nem merészkednének ki az utakra !!!

A kialakult helyzethez két dolgot érdemes átgondolni:

- a szuzuki világpiaci ára

- az autó gyorsulása (egy 1.3 új swift 10 alatt van bőven, a mi 13-al szemben)

Link to comment
Megosztás:

Mivel a munkám során "kell" megkülönböztető jelzésű gépjárművet vezetnem, tapasztalom, hogy ott sem jobb a helyzet SŐT!

Kettő sofőr van (a normális kulturált sofőrökön kívül) aki nem enged el inkább visszavált és és csak azért is megy előtted....a másik pedig aki nem tudja, hogy mit is csináljon és inkább fékez....

Pedig csak egy dolognak kellene tudatosulni az emberek agyában, mégpedig annak hogy egyszer,vagy éppen akkor, hozzá, vagy valamelyik szerettéhez rohan az a mentő, vagy tűzoltóautó, amelyikkel éppen versenyezni próbál, vagy nem engedi el. Szerintem rögtön tudná mi a helyes.

"- az autó gyorsulása (egy 1.3 új swift 10 alatt van bőven, a mi 13-al szemben)"

Ez még nem jelenti azt hogy Ő a király, és mindenki takarodjon el előle.

"Hidegen ki meddig forgatja a fokozatokban a Dízel gépet."

Max 2500 1/perc (y20dth), de melegen se nagyon szoktam 3000 fölé menni.

Kicsit elkalandoztunk a dízeltől, majd jó picsán rúgnak minket. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

"- az autó gyorsulása (egy 1.3 új swift 10 alatt van bőven, a mi 13-al szemben)"

Ez még nem jelenti azt hogy Ő a király, és mindenki takarodjon el előle.

nem mondtam, hogy Ő a király, de. Mivel elég olcsón lehet új swifthez jutni, pár éveshez meg aztán főleg, nyilván a kispénzű, épp 20 éves vagyok két éve dolgozom telik rá csákók veszik, akik olyan fXsz(a) gyereket. Mivel gyorsul is rendesen a virsli gumijain (megállni hogy akar nem tudom) ezért kiváltja belőlük az amúgy is szunnyadó feeling érzést, amit a haverok előtt főleg nem akar leplezni. Azt akarom mondani ha nem lenne dinamikus, a nagytöbbség menő csákó vagy nem venné meg, vagy nem játszana gyorsulási versenyt. Nézzétek meg carstylingot, tele van sufnituning (még a tunin is tesco gazdaságos hozzá) swiftekke.

Link to comment
Megosztás:

Pedig csak egy dolognak kellene tudatosulni az emberek agyában, mégpedig annak hogy egyszer,vagy éppen akkor, hozzá, vagy valamelyik szerettéhez rohan az a mentő, vagy tűzoltóautó, amelyikkel éppen versenyezni próbál, vagy nem engedi el. Szerintem rögtön tudná mi a helyes.

"- az autó gyorsulása (egy 1.3 új swift 10 alatt van bőven, a mi 13-al szemben)"

Ez még nem jelenti azt hogy Ő a király, és mindenki takarodjon el előle.

"Hidegen ki meddig forgatja a fokozatokban a Dízel gépet."

Max 2500 1/perc (y20dth), de melegen se nagyon szoktam 3000 fölé menni.

Kicsit elkalandoztunk a dízeltől, majd jó picsán rúgnak minket. :rolleyes:

Y17DT MAX 2000 hidegen, de akkor is rühellem a ..zukisokat..!

Link to comment
Megosztás:

18 ezret perkáltam, de már totál para vagyok :rolleyes: , mert majd mások meg írják, nekik öté, meg nyócé, meg stb. csinálták meg ezt az edut.

hát az addig is tart én 40- 60 ezerig szoktam csinálni

attól függ mennyire kokányoltak bele......végülis csak egy 400 e ft-os alkatrész azt hiszem nem mindekinek kéne belenyulnia.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.